خبر

 • تک بورد - رویداد Star Citizen محتوای جدیدی را به نمایش می گذارد ، اما تاریخ انتشار و اسکادران 42 در آن حضور ندارند

  رویداد Star Citizen محتوای جدیدی را به نمایش می گذارد ، اما تاریخ انتشار و اسکادران 42 در آن حضور ندارند
  7 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ هرکسی که نسخه نهایی Star Citizen و Squadron 42 را در لیست سطل خود داشته باشد ، ممکن است بخواهد به چیزی دست یافتنی تر نگاه کند. توسعه دهندگان Cloud Imperium Games به تازگی رویداد CitizenCon 2951 خود را برگزار کردند و در حالی که تعداد زیادی کشتی جدید و جلوه های نورپردازی وجود داشت ، ذکر تاریخ احتمالی انتشار برای هر دو بازی به وضوح وجود نداشت.

  CitizenCon با بیانیه ای از مدیر عامل کریس روبرتز ، که اشاره کرد در حال حاضر 2 تا 3 برابر بازیکنان روزانه نسبت به زمان برگزاری CitizenCon 2019 وجود دارد ، افتتاح شد. این بیماری همه گیر به این معنی بود که سال گذشته هیچ رویدادی وجود نداشت.

  این ارائه بسیاری از آنچه قبلاً در بازی موجود بود را پوشش داد. همچنین Pyro ، سیستم بعدی که قرار است به سیم کارت فضایی اضافه شود ، مورد بررسی قرار گرفت. ما باید تأثیرات ابر را در برخی از این جهان های بیگانه مشاهده کنیم ، که البته بسیار زیبا به نظر می رسند. همچنین کشتی های جدید ، پاسگاه ها و سیستم های گیم پلی به همراه بخش عمیقی در مورد رندر جدید Gen12 و اجرای Vulkan نمایش داده شد.

  هیچ استدلالی وجود ندارد که Star Citizen در شکل فعلی خود بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد و همچنان شبیه بلندپروازانه ترین عنوان تاریخ است. اما 11 سال از آغاز بازی پیش تولید می گذرد و ما یک دهه از آغاز کمپین رکوردشکن سرمایه گذاری جمعی آن می گذریم.

  نقشه راه فعلی Star Citizen به روز رسانی 3.18 بازی ، که دارای پنجره ورود اولیه Q2 2022 است ، گسترش می یابد. هنوز هیچ چیزی درباره تاریخ انتشار احتمالی نسخه نهایی و نهایی سیم کارت فضایی چند نفره وجود ندارد و همه گیری بدون شک باعث تاخیر و سردردهای بیشتری در تولید شده است. رابرتز در مورد مسائل ناشی از تغییر تعداد زیادی از کارکنان به مدل کار از خانه صحبت کرد.

  در مورد عنصر تک نفره بازی و بازیگران هالیوود آن ، هیچ موردی وجود ندارد ذکر اسکادران 42 از آنجا که رابرتز در دسامبر گذشته گفته بود که "وقتی این کار انجام شود" انجام می شود. "تاریخ انتشار اصلی بازی؟ نوامبر 2014.

  Star Citizen اکنون بیش از 390 میلیون دلار جمع آوری کرده است که بیشتر آن از فروش کشتی های فضایی درون بازی است. برخی از این موارد هنوز در بازی موجود نیستند ، و باعث می شود که یک ناظر تبلیغاتی به Cloud Imperium Games هشدار دهد که در مورد فروش آن واضح تر باشد.

خبرهای دیگر از بازی