خبر

 • تک بورد - رویداد Epic Games Store 'Spring Showcase

  رویداد Epic Games Store 'Spring Showcase "نمایش جدید بازی ، فروش و موارد دیگر را به ارمغان می آورد
  3 روز و 16 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Epic در صنعت بازی حضور پررنگی دارد: به عنوان یک سازنده موتور ، یک دارنده سیستم عامل و یک سازنده اصلی IP. با این حال ، این برای غول بازی کافی نیست - بهار بیایید ، Epic کنفرانس بازی مختص خود را فقط به صورت آنلاین برگزار می کند. این نمایشگاه "ویترین بهار" نامیده می شود و از اعلان ها ، کلیپ های گیم پلی و موارد دیگر از بازی های آینده وارد EGS برخوردار است.

  خود ویترین پنجشنبه ساعت 2 بعد از ظهر شرقی به صورت مستقیم در Twitch پخش خواهد شد ، بنابراین حتماً کانال رسمی Epic را برای اعلان ها دنبال کنید - اگر اصلاً علاقه دارید که ببینید این شرکت آستین خود را دارد ، این است.

  در کنار ویترین ، Epic فروش ویترین را ارائه می دهد ، که شامل تخفیف های بسیار زیاد برای عناوین مختلف ، اعم از جدید و قدیمی است. Creed فوق العاده Assassin: Valhalla 20٪ تخفیف خواهد داشت ، و Hades نیز تخفیف خواهد داشت.

  https://techbord.com رویداد Epic Games Store

  Cyberpunk 2077 شاهد تعدیل 10 درصد تخفیف ، و SnowRunner و Star Wars: Squadrons قرار است 40 درصد کاهش قیمت داشته باشند. اینها تنها تعدادی از بازیهایی است که Epic قصد دارد به طور موقت تخفیف بخورد - تعداد زیادی بازی دیگر وجود خواهد داشت.

  فروش ویترین در همان روز پخش مستقیم آن آغاز می شود ، اما چند ساعت زودتر در 11 صبح . حماسه قصد دارد پس اندازها را در تاریخ 25 فوریه به طور همزمان به پایان برساند.

  ما مطمئن نیستیم که دقیقاً چه اعلامیه هایی را نشان می دهد یا نشان می دهد بهار ویترین ، اما اگر مورد قابل توجهی وجود دارد بازیکنان رایانه شخصی ، مطمئناً تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این موضوع را در اینجا پوشش دهیم.

خبرهای دیگر از بازی