techbord.com رویداد Epic Games Store  'Spring Showcase

چیزی که باید منتظر آن بود: Epic در صنعت بازی حضور پررنگی دارد: به عنوان یک سازنده موتور ، یک دارنده سیستم عامل و یک سازنده اصلی IP. با این حال ، این برای غول بازی کافی نیست - بهار بیایید ، Epic کنفرانس بازی مختص خود را فقط به صورت آنلاین برگزار می کند. این نمایشگاه "ویترین بهار" نامیده می شود و از اعلان ها ، کلیپ های گیم پلی و موارد دیگر از بازی های آینده وارد EGS برخوردار است.

خود ویترین پنجشنبه ساعت 2 بعد از ظهر شرقی به صورت مستقیم در Twitch پخش خواهد شد ، بنابراین حتماً کانال رسمی Epic را برای اعلان ها دنبال کنید - اگر اصلاً علاقه دارید که ببینید این شرکت آستین خود را دارد ، این است.

در کنار ویترین ، Epic فروش ویترین را ارائه می دهد ، که شامل تخفیف های بسیار زیاد برای عناوین مختلف ، اعم از جدید و قدیمی است. Creed فوق العاده Assassin: Valhalla 20٪ تخفیف خواهد داشت ، و Hades نیز تخفیف خواهد داشت.

https://techbord.com رویداد Epic Games Store

Cyberpunk 2077 شاهد تعدیل 10 درصد تخفیف ، و SnowRunner و Star Wars: Squadrons قرار است 40 درصد کاهش قیمت داشته باشند. اینها تنها تعدادی از بازیهایی است که Epic قصد دارد به طور موقت تخفیف بخورد - تعداد زیادی بازی دیگر وجود خواهد داشت.

فروش ویترین در همان روز پخش مستقیم آن آغاز می شود ، اما چند ساعت زودتر در 11 صبح . حماسه قصد دارد پس اندازها را در تاریخ 25 فوریه به طور همزمان به پایان برساند.

ما مطمئن نیستیم که دقیقاً چه اعلامیه هایی را نشان می دهد یا نشان می دهد بهار ویترین ، اما اگر مورد قابل توجهی وجود دارد بازیکنان رایانه شخصی ، مطمئناً تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این موضوع را در اینجا پوشش دهیم.

رویداد Epic Games Store 'Spring Showcase "نمایش جدید بازی ، فروش و موارد دیگر را به ارمغان می آورد
gaming/رویداد-epic-games-store-spring-showcase-نمایش-جدید-بازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.