techbord.com رقابت خود را با این کابین خلبان غول بازی عقرب Cluvens تقویت کنید

WTF ؟! اگر دوست دارید عشق خود به گل مروارید و سخت افزار رایانه را با هم تلفیق کنید ، به صندلی مخصوص بازی و ایستگاه کاری esports با گرانش صفر Cluven Scorpion IW-SK نگاه نکنید. این منع مصرف خزنده و خزنده قربانی خود را در داخل یک عقرب موتوری غول پیکر قرار می دهد که تنظیمات زیادی را برای بازی / کار / خوابیدن ساعتها در پشت فراهم می کند. این یک تنظیم سختگیرانه است که برای بازیکنان هاردکور 3،299 دلار هزی

کابین خلبان بازی Cluvens Scorpion مانند Acer Predator Thoronos و Thronos Air می تواند شما و سخت افزار رایانه شما را برای نهایت تجربه غوطه وری نگه دارد. این دکل شبیه یک عقرب غول پیکر است که می تواند تا سه مانیتور 27 "یا یک نمایشگر بسیار عریض 49 اینچی در انتهای دم خود قرار گیرد.

Cluvens می گوید که صندلی موتوری می تواند برای راحتی راحت تا 170 درجه خم شوید ، که همراه با میز و پاهای کنترل شده الکتریکی می تواند عقرب را از موجودی آرام به یک شکارچی تبدیل کند که آماده لرزیدن است.

آیا شما طبیعی هستید یا آیا ناامیدانه آرزو می کنید که شما این تنظیم عقرب را داشته باشید pic.twitter.com/kEiYaVLpeL

- PHΛЯΛӨH (PharaohOW) 11 سپتامبر 2020

Cluvens همچنین انواع مختلفی از این موارد را ذکر کرده است ، زاویه هایی را برای صفحه ، پشتی و صندلی همراه با مرور ، کار ، بازی کردن ، تماشای فیلم و حتی خوابیدن. صندلی قابل تنظیم با جاذبه صفر به منظور آرامش و کمک به حالت ، چه در حالت نشسته و چه دراز کشیده ، در حالی که ماساژ و عملکرد گرمایش یکپارچه است فقط باید مدت اقامت شما در عقرب را طولانی کند.

دکل فولادی با کربن بالا همچنین دارای کابل های HDMI / DisplayPort قابل پیش ساخته و قابل تعویض برای اتصال است نمایشگرها و ویژگی های 16 نوار LED RGB در شاسی ، که در کنار سایر عملکردها ، می توانند از طریق کنترل از راه دور نصب شده روی بازوی سمت چپ کنترل شوند.

وزن عقرب 120 کیلوگرم / 265 پوند و ابعاد آن 65 اینچ طول ، 47 اینچ عرض و 82 اینچ طول است که به طور کامل گسترش می یابد ، بنابراین خریداران می توانند انتظار داشته باشند که دکل شش پایه فضای زیادی را اشغال کند. Cluvens در حال انجام سفارشاتی است که ظرف 3 تا 6 هفته با هزینه 3،299 دلار همراه با مالیات و هزینه حمل و نقل ، در حالی که چند فروشنده در Alibaba چین قیمت آن را با قیمت 2000 دلار ذکر کرده اند.

اعتبار تصویر: Cluvens / علی بابا

رقابت خود را با این کابین خلبان غول بازی عقرب Cluvens تقویت کنید
gaming/رقابت-خود-را-با-این-کابین-خلبان-غول-بازی-عقرب-cluvens.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.