خبر

 • تک بورد - ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند

  ربات ها هنوز هم موجودی PlayStation 5 را به صورت خرده فروشی خراب می کنند
  23 روز و 20 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: اسکالپرهای باتجربه از نرم افزارهای تهیه شده از شرکت هایی مانند Carnage برای خرید سریع اقلام مورد تقاضا مانند PlayStation 5 استفاده می کنند ، سپس می چرخانند و آنها را برای سود در بازارهای شخص ثالث مانند eBay می فروشند. کاهش سرعت آنها دشوار به اثبات رسیده است ، و آیا واقعاً آیا تولیدکنندگان و خرده فروشان حتی به آنها اهمیت می دهند؟

  سونی در اواخر سال گذشته پیش از تعطیلات وعده داده بود كه سهام اضافی PlayStation 5 را تحویل دهد اما سرانجام یافتن این كنسول غیرممكن بود.

  اخبار مثبت بیشتری در اوایل این ماه منتشر شد وقتی كه افراد داخلی ادعا كردند سونی قصد داشت تولید کنسول نسل بعدی خود را افزایش دهد تا به تقاضای شما کمک کند. و هنگامی که خرده فروش انگلستان بازی اعلام کرد که این هفته سهام تازه PS5 دارد ، خریداران مشتاق آماده کار هستند. متأسفانه ، اسکالپرها نیز همینطور بودند.

  طبق یک پست توییتر از یکی از سازندگان محبوب ربات ، نرم افزار خرید آنها بیش از 2000 مورد پرداخت PlayStation 5 را از فروشگاه بازی به پایان رساند. این شرکت اضافه کرد: "فقط هر بار راحت تر می شود."

  ربات های قتل عام بهتر از هر زمان دیگری از قطره توقف PS5GAMEdigital امروز صبح عمل می کنند. واقعا ناراحت. من به شدت یک PS5 می خواهم اما از تأمین بودجه پوست سر خودداری می کنم بنابراین فقط باید صبر کنم به نظر می رسد. pic.twitter.com/BsvMOwSyQZ

  - راشل داکر (Stingrach_) 19 ژانویه 2021

  قتل عام از آن زمان توئیت های خود را خصوصی کرده است ، بدون شک در پاسخ به همه بازخورد منفی خریداران ناراضی .

  سخنگوی Game به GamingBible گفت که همه سفارشات قابل بررسی هستند. خرده فروش گفت: "در حال حاضر این سفارشات هنوز پیش سفارش هستند و به همین ترتیب هنوز هیچ پرداختی از مشتری انجام نشده است." سخنگو افزود: "پرداخت ها پس از اتمام بررسی سفارشات ما آغاز می شوند."

  از زمان نوشتن ، PS5 ها از 750 تا 850 دلار در eBay سفارش می دهند. یک PS5 فقط دیجیتال در خرده فروشی 399 دلار به فروش می رسد در حالی که مدل با درایو دیسک 499 دلار است.

خبرهای دیگر از بازی