خبر

 • تک بورد - رایانه های شخصی ویندوز 10 دارای قابلیت Auto HDR Xbox Series X هستند

  رایانه های شخصی ویندوز 10 دارای قابلیت Auto HDR Xbox Series X هستند
  چند ثانیه قبل

  یکی از نکات اصلی فروش ایکس باکس سری X و S ، گنجاندن Auto HDR بود. ویژگی ای که سعی داشت قابلیت های HDR را به بازی هایی که معمولاً از آن پشتیبانی نمی کنند ، شامل عناوین بسیار قدیمی و سازگار با عقب در Xbox اصلی و 360 ارائه دهد. پس از چند ماه انحصار کنسول ، مایکروسافت در حال آوردن Auto HDR به رایانه های شخصی ویندوز است.

  خوب ، همانطور که در عنوان عنوان شده است ، رایانه های شخصی ویندوز 10 - مایکروسافت اعلام نکرده است که آیا این ویژگی در سیستم عامل های دیگر در دسترس خواهد بود یا خیر ، اما احتمال آن زیاد نیست. فارغ از فعال بودن ، این قابلیت نوید می دهد که "طیف کاملاً جدیدی" از رنگهای با شدت بالا را به بیش از 1000 عنوان PC DX11 و DX12 برساند.

  مایکروسافت تصدیق می کند که پیاده سازی HDR واقعی و واقعی ( خود توسعه دهندگان بازی) تقریباً همیشه از راه حل خودکار و مبتنی بر الگوریتم آن برتر هستند ، اما Auto HDR هنوز باید تجربه رنگی برتر نسبت به SDR را ارائه دهد. تصویر مقایسه ای زیر برخی از تفاوت های شدت رنگ را که می توانید انتظار داشته باشید در یک بازی معمولی مشاهده کنید (در این مورد ، Gears 5 Hivebusters) نشان می دهد:

خبرهای دیگر از بازی