خبر

 • تک بورد - راه اندازی مجدد Twisted Metal سونی می تواند توسعه دهنده جدیدی داشته باشد

  راه اندازی مجدد Twisted Metal سونی می تواند توسعه دهنده جدیدی داشته باشد


  12 روز و 6 ساعت قبل

  راه‌اندازی مجدد برنامه‌ریزی‌شده سونی برای فرنچایز جنگی خودرویی Twisted Metal دیگر تحت مدیریت Lucid Games انجام نمی‌شود. با این حال نگران نباشید، زیرا سریال هنوز در حال توسعه است، البته در یک استودیوی متفاوت.

  منابع آشنا به این موضوع اخیراً به Video Games Chronicle گفتند که سونی پروژه را به یک استودیوی شخص اول ناشناس در اروپا منتقل کرده است. برای اولین بار در ماه اکتبر گزارش شد که Lucid Games برای توسعه احیای این بازی موافقت کرده است و ممکن است از یک مدل بازی آزاد در تصویر Destruction All-Stars استفاده کند.

  انگیزه سونی پشت سر آن است. این حرکت نامشخص است، اگرچه یک نفر پیشنهاد کرد که ممکن است به استقبال ضعیف Destruction All-Stars مربوط شود. نه سونی و نه لوسید هنگام پینگ شدن توسط انتشارات، در مورد این موضوع اظهار نظر نکردند.

  VGC در ادامه خاطرنشان می‌کند که سونی همچنان در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی مجدد در کنار اولین نمایش اقتباسی سریال تلویزیونی لایو اکشن خود است. این پروژه برای اولین بار در اواسط سال 2019 توسط Sony Pictures Television و PlayStation Productions اعلام شد.

  https://techbord.com راه‌اندازی <b>مجدد</b> <b>Twisted</b> <b>Metal</b> <b>سونی</b> می‌تواند توسعه‌دهنده <b>جدیدی</b> <b>داشته</b> باشد

  هفته گذشته در نمایشگاه CES، سونی در طی سخنرانی اصلی خود تأیید کرد که این مجموعه تلویزیونی همچنان در مسیر خود قرار دارد و حتی برخی از آثار هنری این نمایشگاه را به نمایش گذاشت.

  طبق گزارش Variety، شهرت مایکل جاناتان اسمیت از کبرا کای برای نویسندگی و تهیه‌کننده اجرایی مجموعه Twisted Metal بود. در این فیلم یک "غریبی دهن موتور" که فرصتی برای زندگی بهتر دریافت می کند، تا زمانی که بتواند با موفقیت یک بسته اسرارآمیز را در یک زمین بایر پسا آخرالزمانی که پر از شخصیت هایی است که به متجاوزان علاقه ای ندارند، ارائه دهد.

  >

  پنجره راه اندازی ارائه نشده است، اما VGC ادعا می کند این مجموعه تلویزیونی ممکن است در سال 2023 به نمایش درآید.


  تگ ها:

  اندازی , مجدد , twisted , metal , سونی , تواند , توسعه , دهنده , جدیدی , داشته , باشد


خبرهای دیگر از بازی