خبر

 • تک بورد - راه اندازی مجدد Saints Row شش ماه عقب افتاد

  راه اندازی مجدد Saints Row شش ماه عقب افتاد
  9 روز و 15 ساعت قبل

  در اتفاقی که در حال تبدیل شدن به یک اتفاق کاملاً آشنا در دنیای توسعه بازی (و واقعاً، فناوری به طور کلی) است، Volition اعلام کرده است که راه‌اندازی مجدد Saints Row تاریخ آغاز برنامه‌ریزی شده اولیه خود را از دست خواهد داد.

  جیم بون، مدیر ارشد خلاقیت Volition گفت که اولویت این شرکت ایجاد بهترین بازی Saints Row است و اگر آن را در تاریخ 25 فوریه 2022 منتشر کنند، زنده نخواهد ماند. مطابق با استانداردهایی که برای خود تعیین می کنند. به زبان ساده، تیم توسعه دهنده به زمان بیشتری برای تنظیم دقیق بازی نیاز دارد تا کیفیت کلی و صیقل آن را بهبود بخشد.

  خب، چه مشکلی پیش آمد؟ بون توضیح داد که تیم تاثیر کووید-19 را بر برنامه‌شان دست‌کم گرفت، علی‌رغم این واقعیت که همه می‌توانستند به سرعت خود را با کار از خانه وفق دهند.

  Volition پروژه جدید خود را در ماه آگوست در جریان Gamescom اعلام کرد. اما این بازی آن چیزی نیست که برخی از طرفداران فرنچایز به آن امیدوار بودند. به جای ادامه روایتی که تا آن زمان گفته شده بود، Volition تصمیم گرفت یک بازی کاملاً جدید با شخصیت‌های ناآشنا و ظاهر کلی متفاوت بسازد.

  تا به امروز، تریلر اعلامی بازی به 70000 رسیده است. دوست نداشتن - بیش از دو برابر تعداد لایک هایی که دارد.

  علی رغم انتقادات، Volition در آن زمان گفت که از بازی عقب نشینی نمی کند. بون این احساس را در آخرین پیام خود تکرار کرد و خاطرنشان کرد که هیچ تغییری در داستان یا شخصیت‌هایی که آنها در چند سال گذشته تصور کرده‌اند، ایجاد نخواهد شد.

  Saints Row جدید اکنون برنامه‌ریزی شده است. در 23 آگوست 2022 در ایکس باکس وان، سری ایکس باکس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی عرضه می شود.

خبرهای دیگر از بازی