خبر

 • تک بورد - راهپیمایی ستاره ای: کاوش در دنیای جدید به مرکز اسکیربال LA می آید

  راهپیمایی ستاره ای: کاوش در دنیای جدید به مرکز اسکیربال LA می آید
  23 روز و 10 ساعت قبل

  مدلهای سفینه فضایی ، صندلی کاپیتان کرک ، لوازم و وسایل فراوان
  در سال 2016 ، موزه فرهنگ پاپ (MoPOP) در سیاتل در موزه علمی تخیلی خود از یک نمایشگاه جدید همهجانبه با نام Star Trek: Explore Worlds New رونمایی کرد. و تالار مشاهیر-ادای احترام به حق رای دادن طولانی مدت بسیار قدرتمند. این نمایشگاه دو سال بعد یک تور ملی را آغاز کرد و از آن به بعد در سراسر کشور سفر می کند. و اکنون به آخرین ایستگاه در س

  "دیدگاه پیشتازان فضا" با تعهد Skirball به استفاده از قدرت هنر و قصه گویی برای کمک به ایجاد جامعه ای که همه متعلق به آن هستند ، تداعی می شود. "شری برنشتاین ، مدیر موزه در پیش نمایش مطبوعاتی ماه گذشته گفت. > از جمله نکات برجسته نمایشگاه می توان به صندلی فرماندهی کاپیتان کرک و سکان چوبی و کنسول ناوبری TOS اشاره کرد که کاملاً ترمیم شده است. لوازم جانبی زیادی وجود دارد: طرح های مختلف سه ضلعی ، ارتباطات ، فازرها و P.A.D.Ds ؛ یک مدل از یک مکعب بورگ ؛ و تعداد زیادی سلاح ، از جمله تپانچه مخرب کلینگون.

  خواندن بیشتر

  روز پیاده روی ستاره ای 55 سال را با Picard ، تریلرهای Prodigy و سایر موارد جشن می گیرد

  و البته ، مدلهای بسیار زیادی از فضاپیماهای مختلف در حق رای دادن موجود است از جمله مدلهای فیلمبرداری برای Enterprise ، USS Excelsior و ایستگاه فضایی Deep Space Nine. بروکس پک از MoPOP ، سرپرست نمایشگاه ، گفت: "من مدلهای سفینه فضایی را دوست دارم." "اکنون همه چیز دیجیتالی است ، اما در آن زمان همه چیز در مورد مدل های پلاستیکی و چوبی بود ، بنابراین یک کاردستی فوق العاده در آن قطعات وجود دارد." همه برنامه های تلویزیونی Star Trek. مورد علاقه شخصی او؟ کاترین جانوی از Star Trek: Voyager. پک به شوخی گفت: "بهترین کاپیتان پیشتازان فضاپیماها". "من بر سر آن دعوا می کنم." همچنین بسیاری از لباس های اصلی توسط اعضای بازیگران مجموعه های مختلف پوشیده شده است ، از TOS - از جمله لباس های کاپیتان کرک شرور در قسمت "Mirror، Mirror" - تا راهپیمایی ستاره ای: کشف.

  تبلیغات

  در جنبه های تعاملی همه چیز ، بازدیدکنندگان می توانند از طریق لوله جفریس خزیده و یا توسط Borg "جذب" شوند. شبیه سازی حمل و نقل به مردم اجازه می دهد فیلمهای کوتاهی از خود بسازند که به سطح یک سیاره بیگانه می تابند. ایستگاهی وجود دارد که در آن می توانید به مردم گوش دهید تا در مورد فیلم ها و نمایش های مورد علاقه خود در "پیشتازان فضا" و آنچه که حق رای دادن برای آنها به یاد می آورد ، صحبت کنند. و البته ، تعداد زیادی تقلب در کمین است ، برای بازدیدکنندگان چشم عقابی که می خواهند آنها را امتحان کنند.

  پک در اظهارات پیش نمایش مطبوعاتی خود تأکید کرد که شخصیت ها و مضامین TOS کاملاً رادیکال بودند. هنگامی که اولین بار در سال 1966 پخش شد. این زمانی بود که جنگ سرد در جریان بود و علیرغم تصویب قانون حقوق مدنی در سال 1964 و قانون حقوق رأی در سال بعد ، تنش های نژادی زیادی در ایالات متحده وجود داشت. به این زمینه فرهنگی گسترده ای بود که در آن کاپیتان کرک و خدمه USS Enterprise ماجراجویی های خود را انجام دادند که همگی با خوش بینی رودنبری به آینده همراه بود.

  "روددنبری معتقد نبود که ما از اختلافات خود عبور خواهیم کرد ، اما در واقع ، ما تفاوت های خود را ، به معنای تنوع ، پذیرفته ایم. " "متأسفانه ، این دوران سختی در این کشور است. ما دوباره شاهد اختلافات زیادی هستیم. بنابراین خوشحالم که می توانیم کمی وقت بگذاریم تا به Star Trek ، و ایده آن برای گنجاندن و همکاری مشترک برای ساختن جامعه ای بهتر و عادلانه ، و آن را در قالب هنری مفرح و سرگرم کننده نگه دارید. آنچه Star Trek به ارمغان می آورد این چشم انداز خوش بینانه از آینده است که واقعاً برای مردم الهام بخش است. "

  لورا مارت ، سرپرست مدیریت نمایشگاه ، همچنین ابراز امیدواری کرد که نمایشگاه اصول اصلی Star Trek را هدایت کند و سخنان خود را با نقل قولی مناسب از روددنبری به پایان برساند:

  من به انسانیت اعتقاد دارم. ما یک گونه باورنکردنی هستیم. ما هنوز فقط یک موجود کودک هستیم ، هنوز هم به هم بد می گوییم و همه کودکان این مراحل را پشت سر می گذارند. ما هنوز در حال بزرگ شدن هستیم ما در حال ورود به دوران نوجوانی هستیم. وقتی بزرگ شدیم ، مرد ، ما چیزی می شویم.

  تونیک اسپوک ، پوشیده از لئونارد نیموی در لباس TOS Jennifer Ouellette Lt. Uhuru ، توسط Nichelle Nichols در TOS Jennifer Ouellette پوشیده می شود. لباس مجلسی که ویلیام شاتنر به عنوان ناخدا کرک شرور در قسمت TOS "آینه ، آینه" پوشید. جنیفر اولت "آیا باید تا پای جان مبارزه کنیم؟" لباس بیگانه گورن از قسمت TOS "Arena". لباس جنیفر اولت توسط مارک لنارد در نقش سارک در قسمت TOS "سفر به بابل". لباس های اصلی جنیفر اولت برای (l-r) Geordi La Forge ، کاپیتان Jean-Luc Picard و Deanna Troi از Star Trek: The Next Generation Museum of Uniform Uniform Uniform for Brent Spiner به عنوان داده در Star Trek: The Next Generation/. در سمت چپ: (بالا) نقاشی دیتا از گربه مجموعه اش ، نقطه. (پایین) تولید مثل سر داده. لباس جنیفر اولت توسط ریکاردو مونتالبان به عنوان Prime Universe Khan در فیلم 1982 ، Star Trek: the Wrath of Khan جنیفر اوئلت لباس پوشیدن بندیکت کامبربچ در نقش Alt Timeline Khan در فیلم 2013 ، Star Trek: Into Darkness بسته و کلاه ایمنی جنیفر اولت اسپاک از فیلم 1979 ، Star Trek: The Motion Picture. لباس جنیفر اولت توسط کیت مالگرو به عنوان کاپیتان کاترین جانوی در Star Trek: Voyager لباس جنیفر اوئلت توسط یری رایان به عنوان Seven of Nine در Star Trek: Voyager پوشیده شد. لباس جنیفر اولت توسط اوری بروکس در نقش بنیامین سیسکو در Star Trek: Deep Space Nine لباس جنیفر اوئلت ولکان توسط جولن بلالوک ، معروف به T'Pol ، در Star Trek: Enterprise لباسهای فارغ التحصیلی آکادمی علمی جنیفر اولت ولکن توسط سونکوا مارتین گرین در نقش مایکل برنهام در قسمت Star Trek: Discovery قسمت 2017 "Lethe" پوشیده شد. لباس جنیفر اولت توسط میشل یوه در نقش فیلیپا جورجیو در فیلم Star Trek: Discovery (میشل یوه) پوشیده شد. لباس جنیفر اولت توسط مری چیفو در نقش L'Rell در Star Trek: Discovery Jennifer Ouellette

  لیست تصویر توسط Skirball Center/MoPOP

خبرهای دیگر از بازی