خبر

 • تک بورد - رئیس Take-Two می گوید بازی های تک نفره مرده نیستند

  رئیس Take-Two می گوید بازی های تک نفره مرده نیستند
  17 ساعت و 40 دقیقه قبل

  یک سیب زمینی داغ: ظهور بازی های چند نفره و سرویس های زنده طی دهه گذشته بسیار خارق العاده بوده است. تعداد کمی از شرکت ها می توانند مانند Take-Two Interactive ، والدین Rockstar Games و 2K Games ، شاهد این موضوع باشند ، اگرچه مدیر عامل آن می گوید وقتی صحبت از تجربیات تک نفره می شود ، ادعاهای مربوط به مرگ آنها بسیار اغراق آمیز است.

  اشتراوس زلنیک ، رئیس Take-Two در طی تماس اخیر درآمد خود (از طریق Gamespot) گفت: "افرادی که در Rockstar Games قصد داشتند یک تجربه قدرتمند تک نفره را تجربه کنند که یک داستان محور باشد. و Rockstar همیشه شناخته شده است برای داستانهای عالی و تجربیات عالی تک نفره و بعلاوه ایجاد یک فرصت عظیم چند نفره در طول سالهای گذشته. "

  Grand Theft Auto V با 140 میلیون نسخه فروش ، دومین پرفروش ترین است بازی تمام زمان پشت کنکوری. با عرضه نسخه های "توسعه یافته و پیشرفته" به PS5 و Xbox Series X / S ، موفقیت تجاری بازی تا نسل سوم کنسول گسترش خواهد یافت - این بازی در سپتامبر 2013 ، درست قبل از آن به پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 وارد شد. راه اندازی PS4 و Xbox One ، هر دو نسخه های بازی را تا نوامبر 2014 نمی دیدند.

  GTA V و پرچمدار دیگر Rockstar ، Red Dead Redemption 2 ، رکورددار بودند تعداد پخش کننده ها در سال گذشته ، علیرغم اینکه هیچکدام از آنها DLC تک نفره دریافت نکرده اند. و این همه به لطف عناصر چندنفره آنها است.

  "من فکر می کنم این یک یادآوری است ، نه اینکه ما به آن نیاز داشته باشیم ، اینکه Rockstar Games می تواند هر دو کار را انجام دهد [چند نفره و تک نفره ] در بالاترین سطح ممکن در کسب و کار ما ، "Zelnick گفت.

خبرهای دیگر از بازی