خبر

 • تک بورد - رئیس طراحی DICE پس از عرضه Battlefield 2042 استودیو را ترک می کند

  رئیس طراحی DICE پس از عرضه Battlefield 2042 استودیو را ترک می کند
  12 روز و 13 ساعت قبل

  فوزی مسمار، رئیس طراحی DICE که بخشی از فرنچایزهای Battlefield و Star Wars: Battlefront بود، پس از عرضه فاجعه‌بار Battlefield 2042، شرکت را ترک می‌کند، اگرچه او می‌گوید این حرکت برای مدت طولانی برنامه‌ریزی شده است. زمان.

  VGC گزارش می‌دهد که مسمار در ایمیلی اعلام کرد که قصد دارد DICE را برای شرکت دیگری پس از انتشار Battlefront 2042 ترک کند.

  " مسمار در پیام خود نوشت: خدمت در بهترین تیم های طراحی در کهکشان بسیار لذت بخش بود. "کار طراحی باورنکردنی که شما انجام می دهید همچنان هر روز به من الهام می بخشد. از اینکه کمی به من ایمان دارید متشکرم، امیدوارم ناامید نشده باشم."

  "من ساخته شده ام پیشنهادی را که نمی‌توانم در شرکت دیگری رد کنم که به اندازه کافی مهربان بود و منتظر من بود تا [Battlefield 2042] را ارسال کنیم. برای من بسیار مهم بود که در اینجا با تیم در حین دستیابی به این نقطه عطف تاریخی باشم."

  مسمار قبلاً مدیر استودیو، تولید و طراحی بازی در Candy Crush سازنده King بوده است، قبل از اینکه در سپتامبر 2019 به عنوان رئیس طراحی DICE در سپتامبر 2019 مشغول به کار شود، جایی که او در Star Wars Battlefront کار می کرد. II و Battlefield V.

  "در حالی که اسکار [گابریلسون، استودیو GM] و من مدتی در مورد برنامه‌های جانشینی من صحبت می‌کردیم - و در زمان مناسب اعلام خواهد شد - ما تصمیم گرفتیم این ارتباط را تا زمانی به تعویق بیاندازیم. مسمار افزود: پس از راه اندازی برای حفظ تمرکز - به درستی - روی بازی تلاش زیادی کرده ایم.

خبرهای دیگر از بازی