techbord.com رئیس جمهور سابق Rockstar North 42 میلیون دلار برای بازی آینده در دنیای آزاد ، همه جا جمع می کند

چه اتفاقی افتاده؟ رئیس جمهور سابق Rockstar North ، لسلی بنزی ، بیش از 42 میلیون دلار برای بازی جذاب و جذاب آینده خود ، همه جا ، جمع آوری کرده است. استودیوی ‘Build a Rocket Boy’ او ، که در سال 2018 تأسیس کرد ، پول آخرین دور بودجه را تأمین کرد.

بر اساس گزارشی در تلگراف ، سرمایه گذاری از منابع مختلفی انجام شده است ، از جمله شرکت چینی Netease ، که در سال 2018 اقلیت توسعه دهنده Destiny 2 Bungie را خریداری کرده است. سایر سرمایه گذاران عبارتند از Makers Fund و سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده در نیویورک ، Galaxy Interactive .

بنزی در حالی که در Rockstar North بود در تاریخ 1 سپتامبر 2014 و بعد از راه اندازی GTA V. روزهای شنبه به کار خود ادامه داد. در آغاز سال 2016 ، او رسما شرکتی را ترک کرد که 15 سال زودتر به عنوان برنامه نویس به آن پیوسته بود.

https://t.co/znPJv9RcIK pic.twitter.com/1rUatxuobT

- همه جا (everywhere_game) 19 دسامبر 2018

اندکی پس از عزیمت خود از Rockstar ، بنزیس از این شرکت شکایت کرد برای 150 میلیون دلار بیش از یک قرارداد تقسیم سود در سال 2009 که وقتی برای کار به عنوان تهیه کننده سریال Grand Theft Auto به عنوان مدیر راک استار منصوب شد ، امضا کرد. بنزی ادعا کرد که به بنیانگذاران راک استار ، سام و دن هوسر ، پول بیشتری از این طرح به هزینه او داده می شود. این پرونده سرانجام سال گذشته حل و فصل شد.

در سال 2017 ، ما در مورد ساخت اولین بازی ساخت یک موشک پسر شنیدیم ، یک علمی تخیلی جهان باز به نام همه جا. سه سال پیش ، Benzies در مورد این پروژه گفت ، "همه جا مکانیک بازی های سنتی زیادی دارد ، اما ما به دنبال چیز دیگری هستیم که از همه جا الهام گرفته شود."

"بازیکنان در حال گرفتن هستند باهوش تر و بیشتر به بازی های خود نیاز دارند و ما می خواهیم بازیکنان آزادی واقعی زندگی در دنیای ما را به روشی که می خواهند داشته باشند. ما در تلاشیم تا طیف گسترده ای از حالت ها و سبک های بازی را ارائه دهیم که نه تنها داستان های ما را بازگو می کند ، بلکه بازیکنان را قادر می سازد در هویت و ماجراهایی که بیشتر می خواهند کشف کنند زندگی کنند. "

همه جا هنوز طولانی است. دور از دسترس است ، اما به نظر می رسد پیدا کردن بودجه برای بازی مشکلی نیست.

رئیس جمهور سابق Rockstar North 42 میلیون دلار برای بازی آینده در دنیای آزاد ، همه جا جمع می کند
gaming/رئیس-جمهور-سابق-rockstar-north-42-میلیون-دلار-برای-بازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.