خبر

 • تک بورد - رئیس جمهور بلیزارد ، J. Allen Brack ، در میان پیامدهای شکایت از سمت خود کناره گیری می کند

  رئیس جمهور بلیزارد ، J. Allen Brack ، در میان پیامدهای شکایت از سمت خود کناره گیری می کند
  18 روز و 16 ساعت قبل

  دو مجری اخیر بلیزارد به عنوان راهنمای مشترک استودیو عمل خواهند کرد.

  خواندن بیشتر

  شکایت Activision Blizzard توسط آژانس دولتی به دلیل تبعیض گسترده ادعایی این شرکت صبح امروز اعلام کرد

  به جای وی ، مایک یبارا (مدیر اجرایی قدیمی Xbox) و جن اونال (رئیس سابق Vicarious Visions) به جای وی ، از امروز به عنوان راهنمای استودیو خدمت خواهند کرد. هر دو سابقه طولانی در صنعت بازی دارند ، اما به تازگی به تیم اجرایی بلیزارد پیوسته اند - Ybarra در 2019 و Oneal در اوایل امسال ، هنگامی که Vicarious Vision در Blizzard ادغام شد. براک نزدیک به 16 سال در بلیزارد بود ، از جمله هشت نفر به عنوان مدیر اجرایی و سه نفر به عنوان رئیس شرکت. قبل از آن ، او روی بازی هایی مانند Wing Commander و Star Wars Galaxies کار می کرد.

  "من اطمینان دارم که جن اونال و مایک یبارا رهبری لازم را برای Blizzard برای دستیابی به پتانسیل کامل خود فراهم می کنند و سرعت تغییرات را تسریع می کند." "براک در بیانیه ای گفت. "من پیش بینی می کنم که آنها این کار را با اشتیاق و اشتیاق انجام خواهند داد و می توان به آنها اعتماد کرد که با بالاترین سطح صداقت و تعهد به اجزای فرهنگ ما که بلیزارد را بسیار خاص می کند ، هدایت می کنند."

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  Blizzard تأیید می کند توسعه دهنده ای که در دادخواست نامیده می شود به دلیل "سوء رفتار" برداشته شده است. شکایت اداره کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا به طور خاص Brack را به عنوان یکی از مدیرانی که در مورد "تبعیض آزار و اذیت غیرقانونی و انتقام" از کارکنان و کسانی که "شکست خورده اند" شکایت کرد ، نام برد. اقدامات م effectiveثر درمانی را در پاسخ انجام دهد. " این شکایت همچنین ادعا می کند که براک فقط یک "سیلی به مچ" خود به الکس افراسیابی ، مدیر ارشد سابق خلاق World of Warcraft داد که سرانجام به دلیل "رفتار نادرست" در برخورد با کارمندان زن برکنار شد.

  براک در نامه ای به کارکنان پس از شکایت ماه گذشته ، براک گفت که از رفتارهای ادعایی که "بسیار نگران کننده" و "کاملاً غیرقابل قبول ... من بیزارم" احساس عصبانیت ، ناراحتی و بسیاری از احساسات دیگر را دارد. برادر فرهنگ 'و دوران حرفه ای خود را در مبارزه با آن گذرانده ام. تکرار فرهنگ ما با همان شدت که ما در بازی های خود به ارمغان می آوریم ضروری است ... "

  خروج براک پیش از ارائه درآمد سه ماهه Activision Blizzard بعداً پیش می آید امروز. تا زمان نگارش این مقاله ، سهام Activision Blizzard در معاملات اولیه تقریباً 5 درصد در روز نزول کرده است و یک ماه پیش بیش از 16 درصد کاهش یافته است. پاسخ اولیه به این دعوی ، و صدها نفر در هفته گذشته در "راهپیمایی برای برابری" شرکت کردند در حالی که خواستار اقدام در جبهه های متعدد بودند.

خبرهای دیگر از بازی