خبر

 • تک بورد - رئیس ایکس باکس می گوید قبیله گرایی کنسول

  رئیس ایکس باکس می گوید قبیله گرایی کنسول "یکی از بدترین موارد در صنعت" است
  24 روز و 22 ساعت قبل

  نینتندو در مقابل سگا ، انویدیا در مقابل AMD ، اپل در برابر تقریباً همه ، تاریخچه فناوری پر از رقابت است و غیر معمول نیست که خریداران محصولات این شرکت ها با شور و حرارت از آنها دفاع کنند. این چیزی است که به خصوص بین Xbox و دارندگان PlayStation معمول است ، اما رئیس Xbox Phil Spencer از قبیله گرایی کنسول قدردانی نمی کند.

  شما احتمالاً قبلاً پست های شبکه های اجتماعی طرفداران Xbox Series X / S و PS5 را دیده اید که به یکدیگر توهین می کردند. این چیزی است که دهه ها ادامه داشته است. به یاد دارم که با یکی از دوستانم مباحثه کردم که کدام یک بهتر است ، Amiga 500 من یا Atari ST او. اما وقتی وفاداری به مارک تجاری به یک نفرت سمی از یک رقبا تبدیل شود ، این می تواند به صنعتی که مردم آن را دوست دارند آسیب برساند.

  "این قبیله گرایی در صنعت ، اگر چیزی باشد که من را از این صنعت بیرون کند ، اسپنسر به پادکست The Verge's Decoder گفت. "وقتی تیمی چیزی را به بازار عرضه می کند ... دنیا آن را از طریق اینترنت پاره کند ، انجام یک کار شجاعانه برای یک تیم انجام می شود. من هرگز به هیچ تیم خلاق یا تیم محصولی رأی نمی دهم که عملکرد ضعیفی داشته باشد زیرا من یک محصول رقابتی دارم. در من نیست من واقعاً فکر نمی کنم که در طولانی مدت در صنعت به ما کمک کند. "

   https://techbord.com رئیس ایکس باکس می گوید قبیله گرایی کنسول

  اسپنسر است اشاره کرد که چگونه بازی ها اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب شده اند و به ویژگی هایی مانند کراس پلی اشاره کرد به عنوان نمونه ای از نحوه تلاش شرکت ها برای گردآوری گیمرها ، مهم نیست که کدام کنسول (یا رایانه شخصی) دارند. وی گفت: "اما هسته ای وجود دارد كه واقعاً از محصول مصرفی دیگر متنفر است." "مرد ، این خیلی برای من جذاب است ... برای من ، این یکی از بدترین چیزها در مورد صنعت ما است."

  اسپنسر اضافه کرد که بزرگترین رقابت مایکروسافت از این قبیل از سونی یا نینتندو ، اما "بی علاقگی نسبت به محصولات و خدمات ، بازی هایی که ما می سازیم."

  مدت هاست که مقامات اجرایی می گویند مهمترین چیز برای تجارت بازی های مایکروسافت فروش کنسول بیشتر از رقبا نیست اما سرویس های Xbox مانند Game Pass و xCloud را به افراد بیشتری گسترش دهید. "اگر [فروش کنسول بیشتر از سونی و نینتندو] رویکرد ما بود ، ما بازی های خود را روی رایانه قرار نمی دادیم. ما بازی های خود را در Xbox One قرار نمی دهیم. ما نمی توانستیم xCloud را انجام دهیم و به مردم اجازه بازی در تلفن های خود را بدهیم. "

خبرهای دیگر از بازی