techbord.com رئیس ایکس باکس می گوید قبیله گرایی کنسول

نینتندو در مقابل سگا ، انویدیا در مقابل AMD ، اپل در برابر تقریباً همه ، تاریخچه فناوری پر از رقابت است و غیر معمول نیست که خریداران محصولات این شرکت ها با شور و حرارت از آنها دفاع کنند. این چیزی است که به خصوص بین Xbox و دارندگان PlayStation معمول است ، اما رئیس Xbox Phil Spencer از قبیله گرایی کنسول قدردانی نمی کند.

شما احتمالاً قبلاً پست های شبکه های اجتماعی طرفداران Xbox Series X / S و PS5 را دیده اید که به یکدیگر توهین می کردند. این چیزی است که دهه ها ادامه داشته است. به یاد دارم که با یکی از دوستانم مباحثه کردم که کدام یک بهتر است ، Amiga 500 من یا Atari ST او. اما وقتی وفاداری به مارک تجاری به یک نفرت سمی از یک رقبا تبدیل شود ، این می تواند به صنعتی که مردم آن را دوست دارند آسیب برساند.

"این قبیله گرایی در صنعت ، اگر چیزی باشد که من را از این صنعت بیرون کند ، اسپنسر به پادکست The Verge's Decoder گفت. "وقتی تیمی چیزی را به بازار عرضه می کند ... دنیا آن را از طریق اینترنت پاره کند ، انجام یک کار شجاعانه برای یک تیم انجام می شود. من هرگز به هیچ تیم خلاق یا تیم محصولی رأی نمی دهم که عملکرد ضعیفی داشته باشد زیرا من یک محصول رقابتی دارم. در من نیست من واقعاً فکر نمی کنم که در طولانی مدت در صنعت به ما کمک کند. "

 https://techbord.com رئیس ایکس باکس می گوید قبیله گرایی کنسول

اسپنسر است اشاره کرد که چگونه بازی ها اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب شده اند و به ویژگی هایی مانند کراس پلی اشاره کرد به عنوان نمونه ای از نحوه تلاش شرکت ها برای گردآوری گیمرها ، مهم نیست که کدام کنسول (یا رایانه شخصی) دارند. وی گفت: "اما هسته ای وجود دارد كه واقعاً از محصول مصرفی دیگر متنفر است." "مرد ، این خیلی برای من جذاب است ... برای من ، این یکی از بدترین چیزها در مورد صنعت ما است."

اسپنسر اضافه کرد که بزرگترین رقابت مایکروسافت از این قبیل از سونی یا نینتندو ، اما "بی علاقگی نسبت به محصولات و خدمات ، بازی هایی که ما می سازیم."

مدت هاست که مقامات اجرایی می گویند مهمترین چیز برای تجارت بازی های مایکروسافت فروش کنسول بیشتر از رقبا نیست اما سرویس های Xbox مانند Game Pass و xCloud را به افراد بیشتری گسترش دهید. "اگر [فروش کنسول بیشتر از سونی و نینتندو] رویکرد ما بود ، ما بازی های خود را روی رایانه قرار نمی دادیم. ما بازی های خود را در Xbox One قرار نمی دهیم. ما نمی توانستیم xCloud را انجام دهیم و به مردم اجازه بازی در تلفن های خود را بدهیم. "

رئیس ایکس باکس می گوید قبیله گرایی کنسول "یکی از بدترین موارد در صنعت" است
gaming/رئیس-ایکس-باکس-می-گوید-قبیله-گرایی-کنسول-یکی-از-بدترین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 10 GPU برجسته Nvidia در همه زمان ها
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.