خبر

 • تک بورد - رئیس ایکس باکس: مایکروسافت پس از خرید بتسدا ، خرید استودیوها

  رئیس ایکس باکس: مایکروسافت پس از خرید بتسدا ، خرید استودیوها "کاملا" ادامه خواهد داد
  3 روز و 18 ساعت قبل

  به دست آوردن استعداد: مایکروسافت اخیراً در حال فعالیتهایی بوده است که فقط می توان آن را خرید و فروش نامید. طی چند سال گذشته چندین استودیوی بازی سازی بزرگ خریداری کرده است و اخیراً Bethesda ، یکی از شناخته شده ترین (و محبوب ترین) بازیسازهای جهان را به دام انداخت. با این حال ، اگر فکر می کردید این شرکت تمام شده است ، دوباره فکر کنید: رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر ، می گوید خریدهای بیشتری در راه است.

  شایعه ای (یکی از گزارش های ما) مبنی بر این که خدمه Xbox برای برخی از خریدهای بعدی استودیوی خود به دنبال ژاپن بودند ، وجود داشت ، اما در نهایت این خبر نادرست بودن آن ثابت شد. با این حال ، هنوز استعدادهای زیادی برای کسب خارج از بازارهای آسیا وجود دارد.

  هنگامی که مایکروسافت در جریان پخش مستقیم دیجیتال Twitchcon امسال استودیوهای جدید را ادامه می دهد یا خیر ، اسپنسر بسیار جالب بود. واکنش. وی گفت: "از نظر ادامه سرمایه گذاری در استودیوهای جدید و بازی های جدید و محتوای جدید ، کاملاً ما باید این کار را انجام دهیم." "مهم است که ما به ساخت کتابخانه بازیهایی که در Xbox در دسترس هستند ادامه دهیم."

  اسپنسر مطمئناً با آخرین جمله درست است. در حال حاضر ، تیم سبز به شدت در مقایسه با رقبای اصلی خود ، سونی ، از محتوای اختصاصی جذاب در کنسول های نسل بعدی بسیار کم است.

  \"

  PlayStation 5 از قبل به محتوای منحصر به فرد فوق العاده مانند Demon \ \'Souls (بازسازی) ، Spider-Man remaster ، Spider-Man: Miles Morales ، Astro \\' Playroom و Bugsnax ، با تعداد بیشتری از موارد موجود در سال 2021 (Horizon Forbidden West ، کسی؟).

  "اسپنسر ادامه داد:" ما وقتی بتسدا را اضافه می کنیم ، اندازه سازمان استودیوی خود را دو برابر خواهیم کرد. " "... و ما همچنان به سرمایه گذاری در بازی های عالی ادامه خواهیم داد تا مردم بتوانند بازی مورد علاقه بعدی خود را در سیستم عامل ما پیدا کنند." " موفق باشید در رسیدن به آن اهداف. اگرچه ممکن است خط تولید انحصاری فوق العاده خوبی نداشته باشد ، اما به نظر نمی رسد هیچ دلیلی برای خرید Xbox Series X وجود داشته باشد.

  \"

  حداقل مایکروسافت همیشه Halo Infinite را در جیب پشتی آن.

  Xbox Game Pass یک معامله بسیار جذاب است (حتی پس از دو برابر شدن قیمت) ، خصوصاً اکنون که عناوین آینده بتسدا مانند Starfield و Elder Scrolls 6 در بدو ورود به خدمت خواهند آمد. علاوه بر این ، Xbox Series X (و S) می تواند هر بازی Xbox ساخته شده را اجرا کند ، از جمله آنهایی که برای کنسول اصلی ساخته شده اند.

  ما نگاه خود را به سمت جلو رفتن مایکروسافت خواهیم انداخت و ما " با ادامه دادن استعدادهای جدید ، شما را در جریان کار قرار می دهم.

  در این بین ، در نظرات و اظهار نظرهای خود در مورد خرید بعدی Xbox احساس راحتی کنید. شرط من Ubisoft است - بالاخره استودیو رابطه مستقیمی با مایکروسافت دارد.

خبرهای دیگر از بازی