خبر

 • تک بورد - رئیس اسکوئر انیکس می‌گوید NFTها و بازی‌های بلاک چین موضوعات اصلی این شرکت در سال 2022 خواهند بود.

  رئیس اسکوئر انیکس می‌گوید NFTها و بازی‌های بلاک چین موضوعات اصلی این شرکت در سال 2022 خواهند بود.


  20 روز و 16 ساعت قبل

  علیرغم اینکه اکثریت مردم نسبت به این ایده که توکن‌های غیرقابل تعویض در بازی‌ها ظاهر می‌شوند ابراز انزجار می‌کنند، استودیوهای بیشتری از آنها استقبال می‌کنند. آخرین مورد غول ژاپنی Square Enix است که رئیس آن می گوید NFT ها، بازی های بلاک چین و دیگر موضوعات مهم صنعت، متاورس، از امسال به بعد مورد توجه قرار خواهند گرفت.

  نامه یوسوکه ماتسودا رئیس اسکوئر انیکس برای سال نو با شیرجه زدن به متاورس آغاز می شود و اشاره می کند که تغییر نام فیس بوک به متا دلیلی بر این است که این مفهوم فقط یک کلمه رایج نیست که از بین خواهد رفت. . او معتقد است که متاورس از طریق پیشرفت در فناوری واقعیت توسعه‌یافته (XR)، شیوع فزاینده ابر و 5G و فناوری پیچیده‌تر بلاک چین فعال می‌شود. مرحله کسب و کار در سال 2022، با طیف گسترده ای از خدمات در صحنه ظاهر می شود. ماتسودا می نویسد: همانطور که این مفهوم انتزاعی در قالب ارائه محصول و خدمات شروع به شکل گیری ملموس می کند، امیدوارم تغییراتی ایجاد کند که تأثیر اساسی تری بر تجارت ما نیز داشته باشد.

  رئیس اسکوئر انیکس فکر می کند سال 2021 "NFTs: Year One" بود. او می‌افزاید که «نمونه‌هایی از تجارت بیش از حد در کالاهای دیجیتال مبتنی بر NFT، بدون توجه به ارزش مشاهده‌شده محتوای ارائه‌شده، اینجا و آنجا وجود داشت»، اما معتقد است که قیمت اقلام دیجیتال در نهایت شروع به بازتاب قیمت‌های آن خواهد کرد. "ارزش واقعی تخمین زده شده است، و من به دنبال آن هستم که آنها به اندازه معاملات کالاهای فیزیکی آشنا شوند."

  ماتسودا خاطرنشان می کند که بازی های بلاک چین "بر اساس یک اقتصاد رمزی ساخته شده اند و بنابراین دارای پتانسیل برای فعال کردن هستند." رشد بازی خودپایه."

  "من مفهوم "بازی برای کسب درآمد" را که مردم را بسیار هیجان زده می کند به عنوان نمونه بارز این موضوع می بینم، اگرچه بسیاری از گیمرها به نظر نمی رسد که به طور خاص در مورد این سبک هیجان زده باشند. در واقع کاملا برعکس.

  ماتسودا اذعان دارد که در مورد این روندهای جدید محتاطاتی وجود داشته است. یکی از استدلال‌هایی که او برای پذیرش آن‌ها ارائه کرد این است که اقتصادهای رمزی به کسانی که محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد می‌کنند، پاداش می‌دهند، «در نتیجه نه تنها منجر به ثبات بیشتر در انگیزه‌هایشان می‌شود، بلکه نتیجه قابل لمسی برای تلاش‌های خلاقانه‌شان ایجاد می‌کند». او می‌گوید که انگیزه داشتن صرفاً با حسن نیت و روحیه داوطلبانه «یکی از دلایلی است که به‌اندازه‌ای که انتظار می‌رود، محتوای اصلی تغییر دهنده بازی که توسط کاربر تولید شده باشد، وجود نداشته است». ماتسودا می‌گوید که «ادغام بازی‌های غیرمتمرکز در مجموعه ما علاوه بر بازی‌های متمرکز، یک موضوع استراتژیک اصلی برای ما خواهد بود که از سال 2022 شروع می‌شود.»

  به نظر می‌رسد که نامه ماتسودا بازتاب موضع یوبی‌سافت است که شرکت در آن محکم عمل می‌کند. به برنامه های NFT/بلاک چین علیرغم اعتراضات. به نظر می رسد هیجان بسیار کمی در مورد بازی های بازی برای کسب درآمد وجود دارد که ماتسودا در نامه خود در مورد آن صحبت می کند، و برجسته کردن انگیزه های بهتر برای سازندگان محتوا در بهترین حالت استدلال ضعیفی است. با این حال، آنها یک طرح پول ساز خوب برای شرکت های پشت سر آنها هستند. حداقل کارگردان Take-Two احساسات ضد NFT خود را روشن کرده است.


  تگ ها:

  رئیس , اسکوئر , انیکس , می‌گوید , nftها , بازی‌ , بلاک , موضوعات , اصلی , شرکت , 2022 , خواهند , بود.


  v 4
خبرهای دیگر از بازی