خبر

 • تک بورد - دیوید جاف نظرات راجع به یک جنگ جهانی متقابل God of War: Ragnarok را به شدت روشن می کند

  دیوید جاف نظرات راجع به یک جنگ جهانی متقابل God of War: Ragnarok را به شدت روشن می کند
  چند ثانیه قبل

  سونی ابتدا یک نگاه اجمالی به بازی God of War: Ragnarok در نمایشگاه PlayStation 5 خود در ماه سپتامبر ارائه داد تا پتانسیل کنسول نسل بعدی خود را به نمایش بگذارد. این بازی قرار است امسال در PS5 منتشر شود ، اما این در مورد همه چیزهایی است که رسما می دانیم.

  در اوایل این هفته در جریان مستقیم ، مدیر سابق بازی استودیوی سانتا مونیکا ، دیوید جافه ، در حالی که نسخه کوری بارلوگ از God of War را بازی می کرد ، در مورد طیف وسیعی از موضوعات با بینندگان گپ زد. یکی از هواداران از وی پرسید که آیا فکر می کند God of War: Ragnarok نسل کشی خواهد شد.

  "اوه ، من مطمئن هستم که God of War بعدی PS4 / PS5 خواهد بود " ، جاف نظر داد. "مطمئناً چنین خواهد شد. منظور من این است که جیم رایان تقریباً همه چیز را گفته است. "

  اگرچه او فقط نظر خود را می گفت ، اما این واقعیت در اطراف رسانه های اجتماعی شروع به گردش کرد. جافه خوشش نیامد که به نظرات او بیش از آنچه شایسته است ، وزن داده شود. یکی از سخنان کوچک ، مدیر سابق God of War اصلی و God of War II پاسخی رنگارنگ صادر کرد و توضیح داد که اظهارات وی تنها نظر او بوده و وی "از دانش صفر" درباره برنامه های سونی برای بازی.

  هشدار: زبان قوی.

  چه مسئله ای در مورد @ و برخی از نظرات شما وجود دارد ؟! اگر GOW جدید crossgen باشد ، من دانش صفر دارم (البته بیا ، البته). من عقیده ای را بر اساس گفته های جیم رایان در مطبوعات و این واقعیت که من احمق نیستم بیان کردم. این مکان من نیست که اطلاعات GOW را فاش کنم.

  - David Jaffe (@ davidscottjaffe) 6 ژانویه 2021

  افراد احتمالاً به دلیل کار قبلی وی در حق رای دادن ، به نظر Jaffe نظر بیشتری دادند. با این حال ، او از سال 2007 در استودیوی سانتا مونیکا کار نکرده است. اگرچه او پس از تأسیس استودیوی خود ، Eat Sleep Play ، همچنان با سونی رابطه برقرار کرد ، اما در نهایت در سال 2012 این شرکت را ترک کرد. بنابراین او واقعاً یک قلاب داخلی ندارد کارهای داخلی راگناروک.

  ما مطمئن نیستیم که گزارش های جیم رایان "به همان اندازه گفتن" یاف به مرجع مراجعه می کند. آخرین صحبت رسمی سونی در مورد اینکه آیا بازیکنان PS4 این بازی را دریافت می کنند یک چربی بزرگ بود ، "هیچ نظری نیست". در ماه نوامبر ، The Telegraph از مدیرعامل Sony Interactive Entertainment پرسید که آیا God of War: Ragnarok نیز در PlayStation منتشر خواهد شد 4.

  "رایان پاسخ داد:" متاسفم. من امروز چیزی برای گفتن ندارم ". رایان پاسخ داد.

  گفت ، نظر جافه خالی از لطف نیست. حتی اگر سونی شروع به قطع کنسول پلی استیشن 4 کرده است ، اخیراً اعلام کرده است که برای تولید بازی های PS4 برای سال های آینده متعهد خواهد بود. اگر GOWR در هنگام انتشار نسلی نباشد ، سخت است که سرانجام به پلی استیشن 4 راه پیدا نکند.

خبرهای دیگر از بازی