خبر

 • تک بورد - دیزنی برای شروع

  دیزنی برای شروع "دوره جدید" عناوین جنگ ستارگان ، نام تجاری Lucasfilm Games را احیا می کند
  29 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مدتی است که یک بازی جنگ ستارگان تحت لوای بازی Lucasfilm Games منتشر نشده است. با این حال ، از دیروز ، نام تجاری به طور رسمی احیا شده است ، و زمینه را برای "دوره جدید" عناوین جنگ ستارگان در سیستم عامل های مختلف فراهم می کند. این عمدتا یک حرکت نمادین است ، اما با این حال یک استقبال و نوستالژیک است.

  قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید ، بگذارید یک نکته را روشن کنیم: این بدان معنا نیست که Electronics Arts جواز انحصاری Star Wars را از دست می دهد و همچنین به این معنی نیست که Lucasfilm Games بلافاصله انتشار کامل خود را آغاز می کند عناوین AAA دوباره.

  طبق گفته دیزنی ، این مارک "با همکاری" با "بهترین استودیوها" در سراسر صنعت به کار خود ادامه خواهد داد ، که برای کنسول و رایانه به معنای EA است . حداقل برای چند سال دیگر (با پایان یافتن مجوز EA).

  در مورد معنای احیای مجدد این برند برای آینده ، گفتن آن دشوار است. حداقل ، آرم Lucasfilm Games به احتمال زیاد در تمام بازی های آینده جنگ ستارگان ، از EA یا سایر موارد ظاهر می شود.

  فراتر از این ، این بیش از هر چیز یک حرکت نمادین به نظر می رسد. اگر هدف دیزنی این بود که از نوستالژی بسیاری از گیمرها برای بازی هایی مانند شوالیه های جمهوری قدیمی و سری آکادمی جدی استفاده کند ، احتمالاً به آن دست خواهد یافت. اما ما مطمئن نیستیم که این اعلامیه هدف دیگری را دنبال می کند.

  با این وجود ، دیزنی دو پروفایل رسانه اجتماعی برای بازی های Lucasfilm ، در فیس بوک و توییتر ایجاد کرده است. علاقه مندان به علاقه مندان می توانند برای اطلاع از "اخبار مهم و موارد دیگر" با فرا رسیدن زمان ، با آن حساب ها در ارتباط باشند.

خبرهای دیگر از بازی