خبر

 • تک بورد - دو هفته اول حضورم با پلی استیشن 5

  دو هفته اول حضورم با پلی استیشن 5
  23 روز قبل

  من چند هفته است که یک PS5 دارم و احساساتم در مورد آن مدام تغییر می کند. در ابتدایی ترین سطح، هی، آن را وسیله ای برای بازی نسل بعدی بازی های پلی استیشن است. در دیگری است، هنوز وجود دارد نسل بعدی از بازی های پلی استیشن، و رابط کنسول را احساس نمی کند کاملا آماده است.

  من نگران بازی ها نیستم. در طول نسل ها ، استودیوهای داخلی سونی آنقدر ماهر شده اند و چنان مجموعه قابل توجهی از بازی های انحصاری با کیفیت بالا را به ما داده اند که یک پلی استیشن جدید - در بدترین حالت - می تواند مالیات پرداختی برای فرصت بازی های سونی باشد. همانطور که بسیاری از سیستم های نینتندو برای شانس بازی ماریو یا زلدا جدید خریداری شده اند.

  این بدترین سناریو است. PS5 جدید من - که توسط سونی برای من ارسال شده است ، اگرچه من هزینه دیگری را نیز پرداخت نکرده ام که هنوز وارد نشده است - دستگاهی خواهد بود که بازی های بعدی را از سازندگان Horizon Zero Dawn ، God of War ، Ratchet بر روی آن انجام می دهم. & Clank ، شبح تسوشیما ، Astrobot و موارد دیگر. و من از داشتن آن خوشحال خواهم شد.

  بهترین حالت این است که PS5 را به عنوان یک کنسول بسیار دوست دارم ، استفاده از آن لذت بخشی خواهد داشت ، شاید یکی از لوازم مورد علاقه من شود .

  آنچه در مورد

  احتمال بسیاری از بازیهای عالی احساس خوبی دارم. همانطور که در بالا ذکر شد ، بسیاری از تیم های داخلی با شجره های عالی منحصراً برای این دستگاه در حال توسعه هستند. دلیل زیادی برای امید زیاد وجود دارد.

  بازیها خیلی سریع بارگیری می شوند. قول سونی در اینجا این است که زمان بارگیری ریشه کن خواهد شد ، این دقیقاً در مورد Sack Boy یا Devil May Cry جدید وجود ندارد ، اما بازی جدید Miles Morales مطمئناً نزدیک می شود. اولین بار آن را بوت کنید (به نظر می رسد اولین بار پس از دریافت هرگونه وصله) در 40 ثانیه وارد عمل خواهید شد.

  راه اندازی مجدد آن دفعه بعدی بالا می روید و در 15 بازی خواهید کرد. اگر از میانبرهای مرکز بازی جدید PS5 استفاده کنید ، که می تواند شما را از منوی سیستم به یک ماموریت خاص برای بازی هدایت کند ، در عرض 11 ثانیه فرصت دارید. حیرت آور است در واقع می توانید در یک چشم بند از گوشه ای از نقشه بازی به گوشه دیگر بازی سریع داشته باشید. و اگر می خواهید به چگونگی عملکرد بازی های قدیمی بپردازید ، فقط Miles Morales را در PS4 راه اندازی کنید. آن نسخه دارای صفحه های بارگیری است. چقدر عجیب است.

  https://techbord.com دو هفته اول من با پلی استیشن 5

  سیستم وقت کمتری را از دست می دهد. سرعت واقعاً مورد PS5 است. فروشگاه PSN به شدت تنبل در حال حاضر به منو و سریع بارهای سیستم همه از آیتم های آن پخته. به نظر می رسد که بارگیری بازی ها نه تنها سریعتر انجام می شود ، بلکه PS5 کثیف ترین ترفند PS4 را برنمی انگیزد و روند بارگیری را با یک فرآیند کپی فایل تقریباً غیرقابل پایان ، طولانی می کند. یک بازی یا پچ بارگیری کنید و می توانید به سرعت بازی را بارگذاری کنید.

  https://techbord.com دو مورد اول من هفته ها با پلی استیشن 5

  بازی پر زرق و برق The Pathless یکی از علاقه مندی های اولیه PS5 در من است.

  آنچه در مورد آن مطمئن نیستم

  آیا چرخ نیاز به ابداع دیگری داشت؟ جذابیت غیر منتظره Xbox Series S (و X) برای من تداوم آن با پلتفرم Xbox One بوده است. هر آنچه در مورد نحوه کار با Xbox One می دانستم در کنسول های سری با برخی ویژگی های جدید اعمال می شود - به عنوان مثال دکمه ضبط PlayStation در کنترلر - که به آن اضافه شده است.

  PS5 ، اما من را یادآوری می کند چگونه اکثر کنسول ها با یک رابط کاربری کاملاً جدید ، به وضوح چندین به روزرسانی نقطه صفر را از آنچه که باید باشد ، آغاز می کنند. برخی از مشکلات: PS5 صفحه اصلی قابل تنظیمتری نسبت به PS4 به کاربران می دهد و برای دسترسی به بیشتر بازی های شما ، بررسی ضبط صفحه یا حتی قرار دادن سیستم در حالت استراحت ، به فشار دکمه های بیشتری نیاز دارد (برای این کار پنج دکمه فشار می دهد!).

  قابلیت های کلیدی مانند بررسی تاریخچه به روزرسانی یک بازی به طور غیرقابل توصیفی فقط برای تعداد انگشت شماری از بازی های اخیر که انجام داده اید در دسترس هستند ، زیرا سایر بازی ها در یک صفحه جداگانه توزیع می شوند که اطلاعات بسیار کمتری را ارائه می دهد. تجربه کاربر جدید همه مراحل عقب نیست. ردیاب جدید زمان پخش علاوه بر این فوق العاده است ، همچنین وارد کردن ویژگی Xbox 360 که به بازیکنان امکان می دهد تنظیمات وارونگی دوربین را برای بازی های خود در سطح سیستم انتخاب کنند.

   https://techbord.com دو هفته اول حضورم با پلی استیشن 5

  آیا من همچنان به ویژگی های خاص کنترل کننده اهمیت می دهم؟ درست مثل بقیه کسانی که کنترلر PS5 را امتحان کرده اند ، تحت تأثیر قرار گرفته ام. سر و صدا و مقاومت DualSense حیرت انگیز است. بازی های جدید بازی Astro است اتاق بازی ویترین حیرت انگیز برای آنها.

  است، اما این واقعا به فراتر بودن یک حیله راه اندازی؟ آیا قبلاً چنین اتفاقی با یک کنترل کننده جدید جالب افتاده است؟ استفاده از هوشمندانه Wii Remote به سرعت در توسعه دهندگان به پایان رسید. به یاد دارید که سونی یک صفحه لمسی به کنترلر بازی اضافه کرد؟ من هیجان زده شدم ، فقط دیدم که طراحان بازی PS4 بیشتر فقط از آن به عنوان یک دکمه اضافی استفاده می کنند. من دوست دارم فناوری DualSense شکوفا شود ، اما تاریخ باعث شک و تردید من می شود.

  آن کارتهای جدید و سیستمهای کمک. باز هم ، ممکن است یک چیز عالی در اینجا وجود داشته باشد و برای قضاوت خیلی زود است. به محض اینکه یک بازی PS5 را از فهرست سیستم برجسته کنید - یا هر زمان که مشغول بازی هستید و دکمه PlayStation کنترل کننده خود را فشار دهید - برخی از کارت های دیجیتال عجیب و غریب را بارگیری می کنید ، برخی از آنها نمایانگر ماموریت ها ، سطوح یا جانبی هستند ماموریت هایی که در یک بازی به آنها دسترسی پیدا کرده اید. کارت ها مأموریت را توضیح می دهند و از آن جالب تر ، به شما اجازه می دهند تا دقیقاً وارد آنها شوید.

  این یک تغییر بالقوه انقلابی در نحوه برخورد ما با بازی ها است و ما را به صفحه ای که می خواهیم بخوانیم دعوت می کند. بدون نیاز به انگشت شست از طریق کل کتاب و یا، برای شکستن فیزیک این استعاره، حتی برای اولین بار به کتاب را از قفسه. این وحشی به نظر می رسد وحشی است من تعجب می کنم که آیا این خیلی وحشی است ، زیرا در حال حاضر دسترسی به قسمتهای خاصی از بازی بدون بارگیری خود بازی بسیار عجیب است.

  به نظر می رسد مایلز مورالس هر بار که ماموریت های اصلی جدید و ماموریت های جانبی در دسترس قرار می گیرد کارت تولید می کند. چند شب پیش، من در حال مشاهده منوی اصلی PS5 بود و یک کارت مایلز مورالس برای تلاش من نمی دانستم من باز خواهم دید. گیج شده بودم کجا در شهر نیویورک مجازی بازی واقع شده بود. آیا می خواستم وارد بازی شوم و به آن سفر کنم؟ یا فقط این میانبر را از فهرست اصلی خارج کنید. من سعی کرده ام به این گزینه جدید عادت کنم و ، همانطور که گفتم ، در این مورد مطمئن نیستم. ممکن است روی من رشد کند؟

  https://techbord.com دو هفته اول حضورم با پلی استیشن 5

  در این کارت به شما اجازه بارگذاری به طور مستقیم به قسمت های خاصی از یک بازی است.

  من نمی شوید که آن را به طور کامل جابجا PS4 من. من به خوبی جای هر یک از کنسول های خود را می گیرم وقتی جانشینان آنها می شوم ، بنابراین وقتی یک دستگاه تهیه می کنم که چنین کاری را انجام ندهد ناامید کننده است. PS4 که بسیاری از بازی های PS3 را که دوست داشتم اجرا نمی کرد ، کاری ناامید کننده بود.

  احتمال آوردن کتابخانه PS4 من - یکی از مجموعه بازی های مورد علاقه من - به کنسول جدید هیجان انگیز بود. سپس در Assassin’s Creed Syndicate ظاهر شدم. و بسیاری از بازی های دیگر در مورد آنها سونی به کاربران PS5 هشدار می دهد که انتظار "رفتار غیر منتظره بازی" را دارند. هرچند که می دانید چی نیست که من می توانم PS4’s Ghost of Tsushima را به پایان برسانم و سرانجام در The Last Of Us Part II و Nioh 2 بر روی سیستم جدیدی کار کنم که آنها را بهتر اجرا خواهد کرد. شاید حتی یک بار دیگر عکس Days Gone را بدهم.

  بسیار خوب ، پس چگونه با Xbox جدید مقایسه می شود؟

  من دو هفته Xbox Series S داشتم و به تازگی یک سری X گرفتم. از لحاظ زیبایی ، PS5 دومین مورد پسند من در دستگاه ها است ، زیرا من جزئی از S کوچک کتاب هستم اما دوست ندارم نگاه X به موقعیت افقی مورد نیاز مرکز سرگرمی من است. من کنسول های عجیب و غریب را دوست دارم ، از جمله آنها GameCube بنفش است ، بنابراین دوست دارم که PS5 مانند یک ایکلر غول پیکر و با تکنولوژی بالا به نظر برسد.

  از نظر عملکرد؟ تا کنون ، بیشتر سیب های نارنجی برای من بوده است. من در حال اجرا بازی های مختلف بر روی S و 5 من، و من انتظار ندارم تاریخ نسل بعدی کنسول مایکروسافت برای اجرای هر بازی و همچنین نیروگاه سونی. من به سختی سری X خود را لمس کرده ام ، بنابراین نمی توانم مقایسه کنم. من همچنین می دانم ، همانطور که در بالا ذکر شد ، من نمی توانم بدون بازی کردن بازی های جدید PlayStation ، به یک نسل بروم. برای من PS5 یک امر ضروری است و سری S یک کنسول ثانویه یا ثانویه مناسب برای اجرای بازیهای Game Pass و آینده انحصاری مایکروسافت است - اما کمتر اثبات شده -.

  آیا اکنون PS5 را توصیه می کنم؟

  کاملاً نیست. من هم اکنون سری X را به صراحت توصیه نمی کنم. بازی راه اندازی PS5 هستند بهتر از است PS4، اما احساس نمی خیلی خوب است که PS5 است که باید بر روی یک روز. رابط کاربری سیستم احساس ناتمام بودن و نیاز به برخی از به روزرسانی ها است. من الان PS5 خود را دوست دارم ، اما می توانستم چند ماه دیگر صبر کنم ، شاید تا Ratchet & Clank جدید ، قبل از اینکه برای پرداخت مالیات PlayStation احساس ضروری شود.

   https://techbord.com دو هفته اول من با PlayStation 5

  این مقاله در ابتدا در سایت Kotaku ارسال شده است. بازنشر مجدد با مجوز.

خبرهای دیگر از بازی