خبر

 • تک بورد - دو نشت خرده فروشی MSRP را برای Nintendo Switch Pro و یک قریب الوقوع پیش فروش سفارش نشان می دهد

  دو نشت خرده فروشی MSRP را برای Nintendo Switch Pro و یک قریب الوقوع پیش فروش سفارش نشان می دهد
  11 روز و 22 ساعت قبل

  شایعات: شایعات زیادی در مورد ارتقا upcoming آینده نینتندو سوییچ شنیده ایم که همه به دلیل عدم وجود هرچه بهتر آن را سوئیچ پرو می نامند. به جز برخی حدس ها و پیش بینی های سخت افزاری حدس زده شده برای پنجره انتشار ، هیچ اطلاعات مشخصی در مورد آن وجود نداشته است.

  فروشگاه الکترونیکی فرانسوی Boulanger به طور تصادفی یک صفحه محصول را برای تکرار شایعات بعدی Nintendo Switch منتشر کرد. طبق تصویر صفحه ، نینتندو در واقع بیشتر از این که آن را "سوئیچ سوپر" (Switch Super) بنامد سوئیچ پرو نامیده می شود. این همچنین MSRP 399 یورو را نشان می دهد ، یعنی حدود 484 دلار آمریکا. این قیمت سableال برانگیز به نظر می رسد زیرا سوئیچ جدید را هم تراز با PS5 دیجیتال و بسیار بالاتر از XBSS قرار می دهد.

  هشدارهای اطلاعات Nintend! کنسول La #NintendoSwitchPro listée dans la base de données Boulanger au prix de 399 €! پیکربندی قابل مشاهده در سایت sur! pic.twitter.com/2ll7tyumrg

  - هشدارهای نینتند (nintendalerts) 2 ژوئن 2021

  تصویر دوم صفحه موجودی داخلی خرده فروشان را نشان می دهد. این تاریخ "تا تاریخ معتبر" 31 دسامبر 2039 را نشان می دهد ، که مشخصاً مکان یابی هستند. در هر دو صفحه هیچ اشاره ای به تاریخ انتشار یا پیش خرید نشده است.

  با این حال ، در اوایل این هفته ، Centro Leaks گزارش داد که تصاویر خرده فروشی ناشناس "راستی آزمایی" کرده است که از خرداد ماه پیش فروش ها را نشان می دهد 4 و 30 ژوئن. تاریخ 4 ژوئن (امروز) بدیهی است که نامعتبر است مگر اینکه نینتندو قبل از اتمام روز ناگهان چیزی را اعلام کند. تاریخ دیگر ، 30 ژوئن ، مانند یک مکان یاب معمولی به نظر می رسد.

  به روزرسانی: لیست دیگری وجود دارد که تاریخ 30 ژوئن دارد ، احتمالاً یک مکان یاب است. تاریخ 4 ژوئن اما عجیب و غریب خاص است. https://t.co/f8NhqPAnhe

  - Centro LEAKS (CentroLeaks) 2 ژوئن 2021

  درمورد متغیرهایی ، خرده فروشان اغلب صفحات محصول را در وب سایت های خود با اطلاعات نادرست طراحی می کنند که به عنوان جایگزینی برای موارد ناشناخته است. بعضی اوقات این صفحات به طور تصادفی زنده می شوند. بنابراین با این "نشت " به عنوان یک شایعه رفتار کنید. همه چیز ، از جمله نام و قیمت ، می تواند بهترین حدس هر خرده فروش باشد تا زمانی که نینتندو اطلاعات بیشتری را به آنها منتقل کند.

  گفته شده است ، وقتی شروع به دیدن این نوع صفحات می کنیم ، معمولاً نشانگر یک انتشار محصول قریب الوقوع است. در اوایل سال جاری ، خودی ها گفتند که اجزای سازنده حمل و نقل خود را به خطوط مونتاژ در تابستان امسال آغاز می کنند و احتمال انتشار آن از اوایل پاییز وجود دارد. بنابراین پیش سفارش ها واقعاً به زودی قابل اجرا هستند.

  اعتبار تصویر: Wachiwit

خبرهای دیگر از بازی