خبر

 • تک بورد - دوچرخه سواری - یا دوچرخه سواری - مسیر پیست F1’s Circuit of the Americas معروف است

  دوچرخه سواری - یا دوچرخه سواری - مسیر پیست F1’s Circuit of the Americas معروف است
  8 روز و 20 ساعت قبل

  هشدار داده شود: اگر از دوچرخه جاده استفاده می کنید ، گوساله ها باید از هر 133 فوت پیچ 1 استفاده کنند.
  اوستین ، تگزاس - همانطور که دوچرخه های جاده خود را به سمت ورودی می چرخاندیم ، دوستی که من را متقاعد کرد این کار را انجام داد گفتگو کرد او در همان روز گفته بود: "هنگامی که من گفتم که امشب در Circuit of the America دوچرخه سواری می کنیم ، اولین چیزی که مایک پرسید این بود که آیا اولین پیچ به همان

  من فرمول 1 را دنبال نمی کنم. من NASCAR را دنبال نمی کنم. اما من در آستین ، تگزاس زندگی می کنم و به طور منظم دوچرخه سواری می کنم. بنابراین مفهوم Night Bike at the Circuit of the Americas (COTA) - مجموعه ای از رویدادها که این پیست اتومبیلرانی مشهور ایالات متحده دوچرخه سواران محلی را سه شنبه شب دعوت می کند تا دو چرخ را که چهار معمولاً در آن رفت و آمد می کنند ، امتحان کند - به نظر می رسد به اندازه کافی جذاب است. عصر یک ماه ژوئن در تگزاس مرکزی حتی قبل از رطوبت یا مجاورت با آسفالت به راحتی از 90 درجه فارنهایت عبور می کند. اما برخی سوار شدن غیرمعمول در مدار اتومبیل های فانتزی چه ضرری می تواند داشته باشد؟ قبل از اینکه دوچرخه ام را از قفسه بردارم ، می توانستم بازی پسین Kölsch را بچشم.

  البته ، نوبت 1. آمد. سریع فهمیدم که چرا بی حس کننده COTA در مسابقات بدنامی زندگی می کند. به نظر می رسد هنگام تماشای عرشه Observation Deck به این خوبی نیست ، اما در زمین ، این صعود 133 فوت در ابتدای پیست 3.4 مایل واقعاً برای هر دور لحن ایجاد می کند. آن لحن: COTA لب به لب شما خواهد زد.

  بیشتر بخوانید Grand Prix US ، از نگاه یک تازه کار: آیا اینها همیشه احساس رژه می کنند؟

  این طرفدار F1 ادعا می کند که اتومبیل ها با صعود از این وسیله می توانند به 110 کیلومتر در ساعت (70 پوند در ساعت) برسند ، که خیلی نتوانستیم به آن برسیم. حدود دو دقیقه طول کشید. و در حالی که رانندگان برتر F1 می توانند تقریباً در یک دقیقه و نیم دور خود را پشت سر بگذارند ، متاسفم که یک زمان غیر رسمی نزدیک به 13 دقیقه داشت. (من سوار موتور Motobecane Vent Noir می شوم که پنج سال پیش از آن استفاده کردم. پسراني که سوار دوچرخه های سطح بالا می شدند احتمالاً وضع بهتری داشتند.)

  تبلیغات

  با این وجود ، شب دوچرخه هیچ رقابتی ندارد. قیمت ورودی 10 دلار انواع دوچرخه سواران را برای یک تجربه سواری کاملاً بی نظیر به ارمغان می آورد. دست فروشانی را مشاهده خواهید کرد که از چرخ های تمرینی تازه به نظر می رسند و دیگران که باعث می شوند چیزی را غر بزنید که بخواهید در سن آنها متناسب باشد. دوچرخه جاده ای من در دریایی از چرخه ها که شامل چرخ دنده ثابت ، دوچرخه سواری تندرو ، دوچرخه پشت سر هم و یک دوچرخه با یکی از آن تریلرهای کودک متصل بود ، بی جا نبود (فقط به طور حتم یک نوع retriever بود). تیم COTA در برخی از میانبرها برای کسانی که مایلند در یک یا دو بار چهار بار از پیچ 1 صعود نکنند ایجاد می کند و ایستگاه های آب و استراحت کافی در طول دوره قرار دارند.

  با آخرین زمان که من برای حرکت در شب به تریبون ها نزدیک شدم ، و با حرکت مستقیم در مسیر قدردانی واقعی را برای کسانی که این کار را با سرعت بالاتر انجام می دهند به من داده بود. خوانش های برنامه Strava دوست من گزارش دادند که سریعترین سرعت ما بیش از 40 مایل در ساعت بود که از بالای (1 به معنای واقعی ، فیزیکی) پیچ 1 عبور می کند از طریق یک کشش مسطح که به پیچ 5 منتهی می شود ، اتومبیل های F1 در این مسیر 200 مایل در ساعت فشار می آورند ، اما من احساس می کردم پرواز می کنم. چندین دور طول کشید تا واقعاً پیچ های پیچ مانند پیچ ​​مو 12 را بچرخانیم ، حتی در آن سرعت های پایین تر. و اینکه چگونه طرفداران دو یا سه اتومبیل در چیزی مانند پیچ ​​15 پهن می کنند فراتر از من است. سخت است که حتی بسیاری از دوچرخه ها با هر چیزی شبیه جنبش واقعی جا بیفتند.

  Night Bike از سال 2017 در اینجا یک ماده اصلی محسوب می شود ، و این رویداد حتی با موفقیت در همه گیر پاییز سال گذشته حرکت کرد. به هر دلیلی هر شب چند صد سوارکار را به خود جلب می کند. بنابراین ، اگر هفته آینده یا ساعتی از سپتامبر آینده در آستین هستید ، بدانید که فرصت سوار شدن به این موارد را به دفعات زیاد پیدا نمی کنید. اگر می روید ، فقط یادتان باشد شب را با کمترین وسایل موجود خود شروع کنید.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  پستی که توسط Ars Technica به اشتراک گذاشته شده است (@ arstechnica)

خبرهای دیگر از بازی کردن