خبر

 • تک بورد - دورنمای بررسی Cyberpunk 2077: یک تجربه علمی تخیلی زیبا ساخته شده و دارای مشکلات فنی است

  دورنمای بررسی Cyberpunk 2077: یک تجربه علمی تخیلی زیبا ساخته شده و دارای مشکلات فنی است
  8 روز و 10 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: پس از هشت سال انتظار از اعلام اولیه آن در سال 2012 ، Cyberpunk 2077 کمتر از سه روز دیگر باقی مانده است و اکنون که تحریم بررسی لغو شده است ، روزنامه نگاران شروع به چاپ برداشت های عمیق خود از عنوان قبل از راه اندازی. به طور کلی ، استقبال مثبت بوده است: روزنامه نگاران به دلیل مقیاس و زیبایی شهر شب و همچنین عمق تعاملات شخصیت آن ، منفجر می شوند.

  با این وجود ، بسیاری از افراد دیگر با مشکلات ، مشکلات عملکردی و سایر مشکلات فنی روبرو شده اند. بنابراین ، برای اینکه دید جامع و گسترده تری در مورد آنچه Cyberpunk 2077 ارائه می دهد ، داشته باشیم ، بیایید نگاهی به سخنان داوران بیندازیم.

  دنیای Cyberpunk 2077 شبیه هر چیزی نیست که ما به گفته تام هاگینز از تلگراف قبلاً هرگز دیده نشده است:

  من مطمئن نیستم که یک شهر بازی ویدیویی وجود داشته باشد که در نگاه اول کاملاً زنده باشد. این جزئیات و دسیسه های غنی است ، هر اینچ طراحی شده برای جذب شما به دنیای آن. همانطور که از خانه خود بیرون می آیید ، به هیاهوی جاپانتاون با الهام از توکیو ، از طریق فاولاهای اقیانوس آرام کنترل شده توسط باند - جایی که بچه های خیابانی سنگ ها را به برج های نگهبان دولت شکسته می ریزند - و حتی فراتر از دیوارهای شهر به کالیفرنیایی گسترده صحرا شما شک نخواهید داشت که شهر شب اینجا ستاره واقعی است. سرزمینهای قابل تعریفی که فرصتهای مختلفی را در تلاش گسترده V ایجاد می کنند.

  با این حال ، همانطور که آدی روبرتسون از The Verge می گوید ، شهر شب فقط پس زمینه آنچه روایت تاریک و گیرا است است. شخصیت اصلی V:

  V شاهد جنایتی خونسرد توسط یکی از بزرگترین بازیکنان قدرت شهر شب است. در هرج و مرج و پوشش بعدی ، آنها در نهایت با یک قطعه فناوری تجربی خطرناک به پایان می رسند. آنها همچنین شبح دیجیتالی یک افسانه Night City را احیا می کنند: جانی سیلورهند ، تروریست راک پانک مسلح به فلز ، با صدای کیانو ریوز. در حالی که از شوخی های بدبینانه جانی و انفجارهای ناامیدکننده رنج می برند ، آنها باید بفهمند چه کسی این فناوری را ساخته و چگونه جلوی جلوه های مرگبار آن را گرفته است ، این امر مورد توجه مجرمان و وفاداران شرکتی قرار می گیرد که همه آنها را به پشت ناخن می زند.

  https://techbord.com دورنمای بررسی Cyberpunk 2077: یک تجربه علمی تخیلی زیبا ساخته شده و دارای مشکلات فنی

  حال و هوای یک داستان اصلی شدید را ندارید؟ مشکلی نیست - اگر رایلی مک لئود از کوتاکو حق داشته باشد ، فعالیتهای جانبی زیادی برای غرق شدن دندانهای سایبرنتیک در شما وجود دارد:

  از نظر داستان ، Cyberpunk نیز بسیار زیاد است ، جستجوی داستان های اصلی و تعداد حیرت انگیز فعالیت ها: جستجوی گوشتی جانبی شخصیت ها. کنسول هایی که می توانید برای عوامل مختلفی بنام fixer انجام دهید. cyberpsychos برای مقابله با آنچه که شما می خواهید. رویدادهایی را که می توانید برای پلیس انجام دهید ، مانند توقف جرایم و حملات ، نقشه برداری کنید. مجموعه های قابل جستجو برای جستجو و افرادی که نیاز به کمک دارند.

  متأسفانه ، اگر اوضاع به هم ریخته باشد ، اسلحه و شمشیر بازی Cyberpunk 2077 همه را راضی نمی کند. همانطور که جردن اولومن از TechRadar می گوید ، جنگ Cyberpunk 2077 نسبت به Call of Duty به Fallout 4 نزدیکتر است:

  ... Cyberpunk 2077 نزدیکترین همسایه مبارز Fightout 4 است. این کاری انجام نمی دهد در آن بخش فراتر از نرم افزارهای سایبری عجیب و غریب بسیار هیجان انگیز است ، اما هنوز هم یک حلقه گیم پلی خوب را فراهم می کند. با این حال ، مبارزات عظیم ، به ویژه با سلاح های بی روح ، به ویژه شناور و ناامید کننده است ، بنابراین شرم آور است که یک شاخه کامل از ماموریت ها در اطراف آن مستقر هستند.

  خبر خوب این است ، شما همیشه می توانید راه خود را هک کنید در عوض ، مطابق گفته Kallie Plagge از GameSpot ، پیروزی:

  هنگامی که من یک سایبردک خوب پیدا کردم و تجهیزات سریع سریع تری را تجهیز کردم ، جنگ واقعاً برای من انتخاب شد. من یک سررس سریع داشتم که اپتیک دشمن را بازنشانی کرد - تقریباً همه افراد در Night City به جای چشم های ارگانیک ، دارای سایبر هستند و آنها را به طور موقت کور می کنند ، که به من اجازه می دهد دزدکی حرکت کنم. من توانستم تمام سیستم های دوربین را به راحتی خاموش کنم و برجک ها را روی "حالت دوستانه" تنظیم کنم تا آنها در معرض دید من شلیک نکنند. من به بیشتر معاملات مانند یک معما نزدیک می شدم: من سیستم دوربین را هک می کنم تا ببینم با چه تعداد دشمن معامله می کنم ، سپس می فهمم که چه کسی حواس را پرت می کنم و در چه جهتی می توانم بدون شناسایی از یک اتاق به اتاق دیگر حرکت کنم.

  همانطور که گیم پلی Cyberpunk 2077 می تواند سرگرم کننده باشد ، شخصیت های اصلی آن در مرکز پارک ژن واشنگتن پست قرار گرفتند:

  بازی با شخصیت های هوشمند شلاق پر شده است با فرصت های فراوان برای نمایش توانایی نوشتن در کنترل صمیمیت عاطفی. شخصیت هایی مانند جودی ، یک تکنسین ماهر "braindances" (نسخه این بازی از تجربیات واقعیت مجازی) با دقت و ظرافت زیادی کنترل می شوند ، به ویژه هنگامی که مجبورند با شرایط آزار دهنده کنار بیایند.

  متأسفانه ، همه چیز انجام نشد در پایان یادداشتی برای جیمز داونپورت PC Gamer ، که با اشکالات زیادی روبرو شده بود ، 22 امتیاز از امتیاز نهایی خود را از دست داد:

  حیف که تقریباً هر ضرب و شتم جدی جدی توسط نوعی از بین رفت از یک اشکال ، از یک رابط کاربر شلوغ با اعلان ها و از بین رفتن خطوط مختلف ، تا خطاهای کامل برنامه نویسی که در غیر این صورت صحنه های اکشن rad را متوقف می کند. آنچه که باید اصلی ترین فعالیت اصلی من باشد ، یک ماموریت هیجان انگیز برای نفوذ در یک رویداد عمومی شلوغ ، توسط دو آسانسور خراب خراب شد. من مجبور شدم چند بار بارگیری کنم تا آنها را به کار بیندازم.

  پوچ ترین اشکال ممکن است این باشد که برخی از کودکان در مقابل مسابقه تیراندازی به موقع تخم ریزی می کنند که من با یک عشایر دوستانه وارد آن شدم. من نمی توانستم به جایی نزدیک بچه ها شلیک کنم زیرا اسلحه من به طور خودکار بلند شد ، بنابراین من در آنجا نشستم و اجازه دادم تایمر تمام شود زیرا دوست من گه صحبت کرد.

  اشکالات کنار ، یک بار Cyberpunk 2077 قلاب های خود را ایجاد می کند به گزارش کریس تپسل از Eurogamer: شما ، حداقل چند روز اجازه نمی دهد که برود:

  برای من هنوز زود است ، باید بگویم - بعد از 30 ساعت من بدون تردید بسیاری از اوقات فراغت را از دست داده بودم ، و فقط پاهایم را پیدا کردم - اما بیشتر این تمرکز بر روی داستان اصلی Cyberpunk قرار گرفته است که تاکنون یک تعجب آور بوده است.

  < p> به طور کلی ، Cyberpunk 2077 به نظر یک تجربه هیجان انگیز و آینده نگرانه است که بازیکنان را برای ده ها ساعت سرگرم خواهد کرد. با این حال ، این یک تجربه است که با مجموعه ای از مسائل فنی و درگیری های گاه و بی گاه مخدوش همراه است - امیدوارم که تکه های آینده این مشکلات را برطرف کرده و به Cyberpunk 2077 زودتر از دیرتر به پتانسیل کامل خود برسند.

  در مورد عملکرد و سایر جزئیات فنی مربوط به جدیدترین حماسه CD Projekt Red ، با ما همراه باشید. ما نتوانستیم یک نسخه مروری از بازی بدست آوریم ، بنابراین معیارها و تجزیه و تحلیل های خود باید منتظر بمانند تا بعد از راه اندازی.

خبرهای دیگر از بازی