خبر

 • تک بورد - دهه 90 آمیگا کلاسیک Zool در این ماه باز می گردد

  دهه 90 آمیگا کلاسیک Zool در این ماه باز می گردد
  20 روز و 7 ساعت قبل

  اگر مانند این نویسنده این شانس را داشته باشید که یکی از چندین رایانه خانگی Commodore Amiga را که در اوایل دهه 1990 منتشر شد داشته باشید ، نام Zool ممکن است آشنا به نظر برسد. این اساساً برداشت پلتفرم از Sonic the Hedgehog بود. در حال حاضر ، gremlin نینجا (ظاهراً مورچه ای نیست) از بعد Nth در حال بازگشت است.

  منتشر شده در سال 1992 توسط Gremlin Graphics ، که در پشت نسخه های کلاسیک یکپارچهسازی HeroQuest و سری Lotus قرار داشت ، Zool برای پنهان کردن این واقعیت که یک کلون Sonic است ، کم کاری نکرد. با دیدن عینک های نوستالژی گل رز ، مبهم به یاد می آورم که در آن زمان عنوان آمیگا بسیار خوبی بود ، اگرچه وصله ای برای طلسم آبی سگا نبود. این نیز بسیار بسیار سخت بود.

  برای کسانی که اولین بار در این زمینه غافل شدند ، Sumo Digital در حال بازگرداندن Zool اصلی از طریق Zool Redimensioned است که می گوید "از ابتدا بازسازی شده است" برای مخاطبان مدرن "با راهنمایی توسعه دهندگان نسخه اصلی در Gremlin Graphics.

   https://techbord.com 1990s صفحه آمیگا کلاسیک Zool این ماه باز می گردد

  " بازی platforming old school Zool با سخت افزارهای سخت افزاری ، با پیشرفت های مدرن که بازی را به قرن 21 وارد می کند ، سخت ترین گیمرها را به چالش خواهد کشید. " p>

  ذکر شده است که حالت "Redimensioned" قابل دسترسی تر و چالش سخت "Ultimate Ninja" وجود دارد. همچنین می توانید نسخه اصلی Mega Drive (Sega Genisis در ایالات متحده) را اجرا کنید ، که کمی عجیب است ، زیرا قبل از انتقال به سیستم عامل های دیگر برای Amiga تولید شده است.

  https://techbord.com 1990 Amiga classic Zool در این ماه باز می گردد

  برخی از افزودنی های خوش آمدید به نسخه جدید شامل صفحه انتخاب سطح است و پاسگاه ها اسرار جدید ، چالش ها و بیش از 25 دستاورد برای باز کردن وجود دارد و موسیقی بازسازی آهنگ های اصلی است.

  همانطور که تصور می کنید ، Zool Redimensioned روی رایانه های رایج ترین سیب زمینی اجرا می شود ، تنها به گرافیک یکپارچه و نسل چهارم Core i3 به عنوان حداقل مشخصات نیاز دارد. این ماه در Steam وارد می شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Amiga ، The Commodore Story: Gone But Not Forgotten را مشاهده کنید.

خبرهای دیگر از بازی