خبر

 • تک بورد - دنیای جدید نام های آمازون و بزوس را به عنوان نام شخصیت مجاز نمی داند

  دنیای جدید نام های آمازون و بزوس را به عنوان نام شخصیت مجاز نمی داند
  23 روز و 11 ساعت قبل

  WTF ؟! اگر مانند بسیاری از افراد ، اولین چیزی که قصد دارید هنگام بازی در دنیای جدید آمازون انجام دهید این است که شخصیت خود را "Jeff Antichrist Bezos" صدا کنید ، بدشانس هستید - و نه به این دلیل که شخص دیگری به آنجا رسیده است. اولین. آمازون به شما اجازه نمی دهد از نام پدر موسس ، انواع آن یا هر چیزی با کلمه \\ "آمازون \\" استفاده کنید ، در اصل اصطلاحات را در همان دسته کلمات فحش قرار می دهد.

  Morgan Park PC Gamer دریافت که "JeffB ، " "Bez0s ، " و "Be Zos " همه از New World ممنوع هستند. به جای پیام "این نام در حال استفاده " معمولی است ، که نشان می دهد بازیکن دیگری از دسته مشابه استفاده می کند ، آنها هشدار "نمی توان استفاده کرد " را نشان می دهند ، همان چیزی که هنگام تایپ ناسزا نشان داده می شود. این بیزوس را در همان سطح قرار می دهد ، مثلا "Goblin McF ** kface. "

  با کمال تعجب ، به نظر می رسد که آمازون هرگز همه تغییرات را پوشش نداده است - کسی از "Beff Jezos " استفاده می کند. "

  آمازون اولین شرکتی نیست که این نوع قوانین را اجرا کرده است. کاربران نمی توانند در World of Warcraft خود را "Blizzard " بنامند ، هرچند تغییرات نامی کار می کند.

  در ماه ژوئیه ، بزوس از مدیرعامل آمازون کنار رفت و رئیس اجرایی این شرکت شد \ هیئت مدیره ، و اندی جاسی نقش اجرایی را بر عهده می گیرد. این حرکت به ثروتمندترین فرد جهان زمان بیشتری داد تا بتواند با موشک قطعاً فالولیک خود پرواز کند. با نشان دادن عشق مردم به این مرد ، بیش از 200،000 نفر با امضای طوماری خواستار عدم اجازه بازگشت وی به زمین شدند.

  ناتوانی آمازون در خندیدن به خود و خالق آن تاثیری در محبوبیت بازی New World قبلاً مورد علاقه ترین بازی Steam بود و اکنون در رتبه اول جدول پرفروش ترین ها قرار دارد. و انصافاً ، غول فناوری احتمالاً می گوید ممنوعیت نام کاربری آمازون از کلاهبرداران جلوگیری می کند تا مردم را فریب دهند که آنها مدیر هستند. بهانه ای برای ممنوعیت نام بزوس وجود ندارد - شاید این امر به دستور میلیاردر باشد.

خبرهای دیگر از بازی