techbord.com دعوی طبقاتی علیه سونی درباره مشکلات رانش کنترل کننده DualSense تشکیل شده است

چه اتفاقی افتاده؟ در اینجا چیزی وجود دارد که می تواند تحت "تعجب آور" ثبت شود. به دنبال گزارش هایی که برخی از کنترلرهای Sony DualSense PS5 از مشکلات رانش مشابهی رنج می بردند که باعث آزار Joy-Cons و Microsoft Nintendo Switch شده است. کنترل کننده های Xbox One ، این شرکت اکنون با یک اقدام طبقاتی روبرو شده است.

هفته گذشته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه برخی از دارندگان PS5 متوجه شده اند که کنترلرهای DualSense خود رانش نشان می دهند - میله های آنالوگ ورودی های فانتوم را تشخیص می دهند. به سرعت منجر به این شد که Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith (CSK & D) از هرکسی که دارای کنترل متضرر است درخواست کند از طریق یک فرم آنلاین با این شرکت حقوقی تماس بگیرد. دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک به نمایندگی از شاکی به نام لمارک ترنر ، اهل ویرجینیا ، به همراه دیگر صاحبان DualSense ایالات متحده.

این شکایت در تاریخ 12 فوریه علیه سونی شرکت آمریکایی تشکیل شد و سرگرمی تعاملی سونی. این ادعا می کند DualSense "معیوب است "

"به طور خاص ، کنترل کننده های DualSense که برای کار با PS5 استفاده می شود حاوی نقصی است که منجر به حرکت شخصیت ها یا گیم پلی روی صفحه می شود بدون دستور کاربر یا کتابچه راهنما عملکرد جوی استیک ، "" کت و شلوار را بیان می کند.

"این نقص به طور قابل توجهی در روند بازی تداخل ایجاد می کند و بنابراین عملکرد اصلی کنترل کننده DualSense را به خطر می اندازد."

تجربه در این زمینه این شرکت به دلیل مشکلات رانندگی Joy-Con درگیر دعوی عملی طبقاتی علیه نینتندو است.

Dualsense Drift from r / PS5

در حالی که رانش اغلب فقط پس از مدت زمان طولانی کنترل کننده ها را تحت تأثیر قرار می دهد ، برخی از کاربران می گویند چند هفته پس از خرید کنسول ظاهر شد - در یک مورد ده روز. یکی از Redditor ویدیویی از کنترل رانش را تحت تأثیر قرار دادن Destiny 2. قرار داد. Xbox Elite Controller 180 دلاری در اکتبر گذشته به این کت و شلوار اضافه شد.

طبق گفته Kotaku ، رانش کنترل کننده شامل ضمانت نامه PS5 می شود ، اما روند بازگشت یک روند طولانی و دشوار است و صاحبان آن باید هزینه حمل كنترلرهای تحت تأثیر را به یك مركز تعمیرات پرداخت كنید. سونی هزینه پست برگشتی را پرداخت می کند ، اما برای برچسب حمل اولیه هیچ گونه بازپرداختی وجود ندارد.

اعتبار مستند: Pixls

دعوی طبقاتی علیه سونی درباره مشکلات رانش کنترل کننده DualSense تشکیل شده است
gaming/دعوی-طبقاتی-علیه-سونی-درباره-مشکلات-رانش-کنترل-کننده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.