techbord.com دسترسی اولیه Baldur's Gate 3 به 6 اکتبر به تأخیر افتاده است

آخرین RPG فانتزی لاریان ، Baldur 's Gate 3 ، قرار بود در تاریخ 30 سپتامبر برای دسترسی زودرس راه اندازی شود. متأسفانه ، تیم مجبور شده است آن را یک هفته دیگر به تأخیر بیندازد و تاریخ انتشار را به 6 اکتبر منتقل کند طرف روشن ، افرادی که در لاریان حضور داشتند این تأخیر را فرصتی به وجود آوردند تا با استفاده از یک به روزرسانی جدید و متمرکز بر عاشقانه ، به چند سیستم گیم پلی Baldur 's Gate 3 و موضوعات مخ

لاریان رویکرد خود به عاشقانه و ، در مقیاس گسترده تر ، "همراهی " را به عنوان روابطی توصیف می کند که هدف آن ارائه روابط اصیل و واکنشی است که بر اساس تصمیمات شخصیت شما و رویدادهای داستان رشد یا حل می شوند .

اگر برای مدت زمان کافی با یک همراه خاص طرف باشید یا مخالف آن باشید ، ممکن است آنها نزدیکتر یا دورتر شوند و در نهایت به سمت دو افراط فشار بیاورند. اگر همراهی از شما متنفر باشد ، ممکن است مهمانی شما را ترک کند (یا حتی به شما حمله کند) اما اگر کارتهایتان را درست بازی کنید ، می تواند عاشق شما شود - البته اگر آرزویش را داشته باشید.

https://techbord.com دسترسی زود هنگام دروازه 3 بالدور تا 6 اکتبر به تأخیر افتاد

از آنجا که تمام گفتگوهای دروازه 3 بالدور از نظر سینمایی انجام می شود ، با ضبط حرکت کامل ، لحظات عاشقانه صمیمیت را می توان با جزئیات بسیار بیشتری ثبت کرد. ممکن است کنار آتش کمپ بنشینید و با Shadowheart ، همسفر روحانی تیره و تاریکی بالدور ، دروازه 3 بالدور بنوشید. متناوباً ، شما می توانید جادوگر جذاب انسان ، گیل یا زن جنگجو گیتانیکی شرور معروف به لعل را انتخاب کنید.

نحوه ایجاد این عاشقانه ها ، روابط یا رقابت ها کاملا به خود شما بستگی دارد - لاریان هدف این است که اطمینان حاصل شود که شما تجربه رضایت بخش و قابل اعتمادی را صرف نظر از هر آنچه که باشد انجام دهید.

"نکته این است که ، مهم نیست که از کدام نژاد یا جنسیت هستید ، یا از کدام طبقه هستید ، سطح صمیمیت لاریان می گوید ، سهم اعضای حزب با ارزیابی بسیار عمیق و شبیه به زندگی از هر آنچه که با هم بوده اید تعریف خواهد شد. "ما سعی کرده ایم یک سیستم رابطه معتبر و واکنشی ایجاد کنیم که در آن شخصیت ها مانند مردم رفتار می کنند و واکنش نشان می دهند. برای بهتر و بدتر." شما هستید ، یا کدام طبقه هستید ، سطح اشتراک اعضای حزب صمیمیت با ارزیابی کاملا عمیق و شبیه به زندگی از همه چیزهایی که با هم بوده اید ، تعریف می شود ، "

فقط باشید مطمئناً عاقلانه انتخاب می کنید مانند Divinity: Original Sin 2 ، تا زمان اجرای قانون اول بازی ، مجبور خواهید شد که به مهمانی چهار نفره خود "متعهد" شوید.

بعد از بحث در مورد اصول چگونگی روابط در دروازه 3 بالدور کار خواهد کرد. بسیاری از پاسخ ها کاملاً واضح است ، اما برخی از آنها برجسته بودند.

دسترسی اولیه Baldur's Gate 3 به 6 اکتبر به تأخیر افتاده است
gaming/دسترسی-اولیه-baldur-s-gate-3-به-6-اکتبر-به-تأخیر-افتاده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.