خبر

 • تک بورد - در Roblox ، بچه ها یاد می گیرند که درآمدزایی برای بازی ها سخت است

  در Roblox ، بچه ها یاد می گیرند که درآمدزایی برای بازی ها سخت است
  2 روز و 4 ساعت قبل

  گزارش جدید ادعا می کند که پلتفرم عظیم بازی های ویدئویی می تواند از توسعه دهندگان جوان سوء استفاده کند.
  Roblox به عنوان یک بازی ویدیویی تبدیل شده است ، در سال های اخیر بر دنیای بازی های کودکان تسلط داشته و تنها در سه ماه گذشته 454 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. یک گزارش جدید استدلال می کند که موفقیت با بهره گیری از توسعه دهندگان بازی های جوان ، که بسیاری از آنها کودک هستند ، در حال تولید محتو

  Roblox به عنوان یک پلت فرم ، ابزارهایی را در اختیار گیمرها قرار می دهد تا بتوانند مجموعه ای تقریباً غیرقابل پیش بینی از "تجربیات" را ایجاد کنند ، از بالا رفتن از یک پله عظیم تا اداره یک رستوران تا فرار از زندان. ده ها میلیون از این بازی ها در مرورگر Roblox زندگی می کنند - صدها برابر بیشتر از عناوین موجود در Steam. روزانه 43 میلیون نفر آن بازی ها را انجام می دهند ، بیشتر بچه ها. برخی از مشهورترین تجربیات میلیاردها بازدید داشته اند و سالانه میلیون ها توسعه دهندگان خود را به دست آورده اند.

  https://techbord.com در Roblox ، بچه ها یاد می اندازند که درآمدزایی برای بازی ها سخت است بر اساس گزارش جدیدی ، با این حال ، این مدل - که بیشتر موفقیت های عظیم Roblox را تقویت می کند - ممکن است از توسعه دهندگان بازی های جوان استفاده کند. پنجشنبه توسط People Make Games ، یک کانال YouTube توسط روزنامه نگاران مستقل منتشر شد ، "Roblox چگونه از توسعه دهندگان بازی های جوان استفاده می کند" وعده "ساختن آن" را در Roblox می دهد و مدعی است که این پلتفرم در واقع توسعه دهندگان کودک را برای شکست آماده می کند کوینتین اسمیت ، تهیه کننده از People Make Games ، به WIRED می گوید:

  Roblox از زمان تبدیل شدن به یک شرکت تجاری عمومی اکنون بیشتر از Electronic Arts ارزش دارد. ارزش این شرکت در فهرست اولیه 45 میلیارد دلار در اوایل امسال بود. با توجه به اینکه اکثر بازی های روی سکو توسط خردسالان ساخته شده و درآمد آنها تنها یک سوم استاندارد صنعت است ، ما بررسی کردیم که آیا این توسعه دهندگان جوان در واقع مورد سوء استفاده قرار می گیرند یا خیر. " (به طور سنتی ، فروشگاه های بازی 30 درصد از درآمد ناشران را در پلتفرم های خود دریافت می کنند و 70 درصد را به توسعه دهندگان واگذار می کنند. Roblox فقط 25 درصد به توسعه دهندگان اضافه می کند ، علاوه بر پرداخت براساس تعامل.)

  تبلیغات

  تجزیه و تحلیل مردم از بازی Roblox در زمینه اقتصاد Roblox شکاف بین وعده Roblox را به عنوان راهی برای توسعه دهندگان بازی کودکان و واقعیت نشان می دهد: درآمدزایی از Roblox بسیار دشوار است و Roblox از افرادی که تلاش می کنند سود می برد.

  < p> چیزهای کمی جذاب تر از این است که بانک را به کار مورد علاقه خود بسپارید و با توجه به ارزش صنعت بازی ها ، بالاخره برای بازی بازان جوان ممکن به نظر می رسد: کار در استودیوی توسعه بازی ، پخش در Twitch ، رقابت حرفه ای در esports. با این حال ، در دهه گذشته ، صنعت بازی با شیوه های کار ضعیف گسترده ای روبرو بوده است-از روزهای کاری 12 ساعته در دانش آموزان برتر و قراردادهای نامتعارف با مدیران. دستمزد پایین و شرایط بد محیط کار معمول است. علاقه شدید خشمگین و همه جانبه گیمرها به رسانه های مورد علاقه خود ، آنها را به یک هدف آسان برای سوء استفاده تبدیل می کند.

  Roblox به دنبال توسعه موفقیت آمیز بازی ها در نسخه بازاریابی خود است. وب سایت Roblox Studio ، موتور توسعه دهنده آن ، سه مستاجر این شرکت را برای توسعه دهندگان جوان مشتاق تبلیغ می کند: "همه چیز را بسازید" ، "به میلیون ها بازیکن برسید" و "درآمد جدی کسب کنید". در آخرین نکته ، Roblox خاطرنشان می کند که توسعه دهندگان برتر سالانه بیش از 2 میلیون دلار از طریق این پلت فرم درآمد دارند. توصیفات توسعه دهندگان چگونه Roblox آنها را از مشکلات مالی دانشجویی رهایی می بخشد یا حتی چشم انداز یک زندگی مادام العمر در بازی ها را آزرده خاطر می کند. کانال Roblox در YouTube همچنین مستندهای کوچکی را تبلیغ می کند که موفق ترین توسعه دهندگان خود را مجذوب می کند. در سراسر اینترنت ، نشریاتی مانند فوربس و بی بی سی داستانهایی را در مورد پرداخت وام مسکن والدین خود توسط توسعه دهندگان Roblox یا شهریه دانشگاه خود منتشر می کنند.

  Roblox امکانات زیادی را برای توسعه دهندگان خود فراهم می کند: فضای سرور ، زیرساخت های بازار ، چند پلتفرم قابلیت Roblox Studio ، مانند بازی ، رایگان است. توسعه دهندگان می توانند از طریق Roblox با برنامه Exchange Developer خود یا DevEx درآمد کسب کنند که 25 درصد از درآمد بازی را به توسعه دهندگان می دهد. (بخشی از توجیه روبلوکس برای این جدایی ، سرمایه گذاری عظیم آن در زیرساخت این توسعه دهندگان است.) معاون بازاریابی روبلوکس در سال 2018 بهAListDaily گفت: "از همان ابتدا ، این بود که بچه ها بازی هایی را برای بچه های دیگر توسعه دهند." شرایط DevEx مستلزم این است که کاربران 13 سال یا بیشتر داشته باشند.

  تبلیغات

  بیشتر کاربران Roblox زیر 18 سال هستند و حدود یک سوم آنها بین 9 تا 12 است. امیل ، 11 ساله ، به People Make Games می گوید که "توسعه دهندگان دیگر را دیده است" بدست آوردن پول به گونه ای که آسان به نظر برسد. " آسان نبود برای برداشتن پول به دست آمده از معاملات خرد در یک بازی ، یک توسعه دهنده باید حداقل 100،000 Robux ، پول درون بازی این پلتفرم ، بدست آورد. خرید 100000 روبوکس از طریق فروشگاه Roblox 1000 دلار هزینه دارد. فروش 10000 روبوکس به Roblox تنها 350 دلار برای شما سود دارد. برداشت حتی امکان پذیر نیست مگر اینکه این توسعه دهندگان ماهیانه پنج دلار هزینه اشتراک Roblox Premium بپردازند. (Second Life و Entropia Universe ، که به بازیکنان اجازه می دهد اقلام را نیز بفروشند ، به ترتیب حداقل 10 و 100 دلار برای برداشت پول دارند.)

  "اگر قبول دارید که ما باید با خردسالانی که کار خود را بهتر انجام می دهند رفتار کنیم اسمیت می گوید ، ما با بزرگسالان که کار مشابهی را انجام می دهند رفتار می کنیم ، این فقط نفرت انگیز است. "به ویژه هنگامی که فکر می کنید این پلت فرم بچه ها را تشویق می کند تا برای آنها کار کنند."

  اسمیت معتقد است که این راه اندازی کاربران را از برداشتن Robux بی انگیزه می کند. آنها خارج از پلتفرم ارزش خود را از دست داده اند ، پس چرا آنها را در سایر بازی های Roblox خرج نکنید؟ اسمیت پول روبلوکس را با اسکریپت کمپ های معدن مقایسه می کند ، ارز غیرقانونی که معدنچیان برای خرید کالا از فروشگاه های شرکت از آن استفاده می کنند. معدنچیان تشویق شدند که پول خود را برای کالاهای کارفرمایان خود خرج کنند ، زیرا در جاهای دیگر ، ضایعات مشکوک بوده است. و به بسیاری از افراد کمک کرده است که کار خود را در STEM آغاز کنند. " Roblox در سه ماهه دوم سال 2021 129.7 میلیون دلار به توسعه دهندگان داد و به گفته سخنگوی ، بیش از 600 توسعه دهنده بیش از 85000 دلار در سال از خلاقیت Roblox خود درآمد دارند. این شرکت همچنین برنامه ها را میزبانی می کند و متخصصان روابط توسعه ای را برای کمک به توسعه دهندگان کمک می کند.

  ارزش فوق العاده روبلوکس و موفقیت چشمگیر آن تا حدی به دلیل تعداد کودکانی است که امیدوارند بتوانند در بازیهای طلا سازی بازی کنند. اگرچه کودکان نمی توانند برای شرایط کاری بهتر سازماندهی کنند. در واقع ، بزرگسالان در صنعت بازی ها برای رسیدن به حد نصاب برای اتحادیه با مشکل مواجه هستند. اسمیت در این ویدیو می گوید: "این قلب موفقیت روبلوکس است." "با متقاعد ساختن کاربران جوان خود که کسب درآمد از طریق این پلتفرم امکان پذیر است ، باعث می شود صدها هزار نفر از جوانان تخیل و روح خود را برای ساختن داستان بعدی موفقیت بزرگ Roblox تخلیه کنند."

  این داستان در ابتدا در wired.com.

خبرهای دیگر از بازی