techbord.com در هشتمین سالگرد توسعه Star Citizen ، به این زودی ها انتظار کمپین انفرادی را نداشته باشید

Facepalm: چه کسی می تواند تصور کند که وقتی کمپین Kickstarter در سال 2012 اعلام شد ، هنوز نزدیک به سال 2021 هیچ نشانه ای از یک بازی Star Citizen به پایان رسیده وجود ندارد؟ اما شاید Squadron 41 ، عنصر تک نفره سیم کارت فضایی MMO ، به زودی اینجا باشد؟ با توجه به توسعه دهنده Cloud Imperium Games (CIG) ، نه ، برنده نخواهد شد.

واقعیتی که ما در حال توسعه یک دهه توسعه Star Citizen هستیم ، شاهد بوده است که بسیاری از حامیان وعده های خود را پس می گیرند - که گاهی اوقات به ابزار قانونی احتیاج دارند.

در سال 2018 ، تریلر جدیدی برای Squadron 42 بسیار اغوا کننده به نظر می رسید. در آن بازیگران هالیوودی شامل هنری کاویل ، جیلیان اندرسون ، مارک همیل ، گری اولدمن ، مارک استرانگ و جان ریز دیویس حضور دارند. دو سال بعد ، و به نظر می رسد که ما به این زودی ها بازی را انجام نخواهیم داد.

"ما قبل از اینکه در نسخه بتا قرار بگیریم هنوز راه هایی داریم که باید طی کنیم ، اما همه در جوخه 42 بسیار سخت کار می کنند کریس رابرتز ، رئیس استودیو ، در AMA گفت. "خالق سریال Wing Commander همچنین گفت که devs بهترین کار را در به روزرسانی طرفداران با پیشرفت اسکادران 42 انجام نداده اند. در ماه ژوئیه ، به دنبال شکایات طرفداران و حامیان مبنی بر اینکه این شرکت از ماه مارس هیچ اطلاعات جدیدی نداده است ، CIG گفت که در حال کار بر روی یک نقشه راه جدید برای بازی است.

"ما از میزان موثر بودن راضی نبودیم ما در اسکادران 42 پیشرفت داشته ایم ، زیرا احساس کردیم که قالب قبلی در برقراری ارتباط با میزان کار در حال حاضر عملکرد خوبی ندارد. اسکادران 42 یک پروژه مشکل برای برقراری ارتباط است زیرا ما واقعاً نمی خواهیم تجربه و داستانی را فراهم کنیم که باعث به روزرسانی برخی از مطالب یا ویژگی ها شود. "

اسکادران 42 ابتدا قرار بود وارد شود 2016 قبل از تأخیر. در آن زمان ، هدف 2017 پیشنهاد شده بود ، اما هنوز هیچ تاریخ رسمی راه اندازی یا حتی برآوردی ندارد. همانند بازی اصلی Star Citizen ، چرخه توسعه به ظاهر پایان ناپذیر بسیاری از افراد را ناامید کرده است ، اما رابرتز اصرار دارد که تنها در صورت آماده شدن بازی و خوشحال بودن از محصول نهایی ، این چرخه منتشر خواهد شد.

"اسکادران" 42 وقتی تمام شد انجام می شود و فقط برای قرار گذاشتن در تاریخ منتشر نمی شود اما در عوض وقتی همه فن آوری و محتوا تمام شد ، صیقل داده می شود و عالی بازی می کند. من حاضر نیستم در ساخت بازی ای که به آن اعتقاد دارم با جان و دل سازش کنم. "

" حتی اگر همه (از جمله من) زودتر از همه اسکادران 42 را می خواهند ، این یک ضرر بزرگ محسوب می شود تا همه کسانی که روی این پروژه بسیار سخت کار می کنند و همه شما که منتظر آن هستید تا چیزی را ارائه دهید که عالی نباشد. "

نفس خود را برای بتا نگه ندارید. رابرتز گفت: "ما هنوز راهی برای بتا نداریم ، اما همه در اسکادران 42 بسیار سخت تلاش می کنند تا یک چیز عالی ارائه دهند." امیدواریم که هشت سال دیگر منتظر نمانیم.

در هشتمین سالگرد توسعه Star Citizen ، به این زودی ها انتظار کمپین انفرادی را نداشته باشید
gaming/در-هشتمین-سالگرد-توسعه-star-citizen-به-این-زودی-ها-انتظار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com نگاهی به قاب های Galaxy Buds Pro به سبک موبایل یکپارچه سامسونگ
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.