خبر

 • تک بورد - در طول Steam Next Fest برای صدها دمو و پیش نمایش بازی آماده شوید

  در طول Steam Next Fest برای صدها دمو و پیش نمایش بازی آماده شوید
  17 روز و 3 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: سپتامبر تقریباً به پایان رسیده است و به زودی به فصل خرید تعطیلات سفر خواهیم کرد. مسلماً زمان بهتری برای استودیوها وجود ندارد تا آنچه را که در دست دارند نشان دهند و شروع به ایجاد تبلیغات کنند. Steam Next Fest باید آخرین جشنواره بازی ها قبل از ابتلا به تب جمعه سیاه/Cyber ​​Monday باشد.

  جشنواره بازی Steam ممکن است نام جدیدی داشته باشد ، اما هنوز پیش نمایش بازی ها و نسخه های نمایشی زیادی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا در طول رویداد یک هفته ای امتحان شوند. جشنواره بازیهای دیرهنگام که Steam Next Fest نام دارد ، به توسعه دهندگان این فرصت را می دهد تا پروژه های خود را به نمایش بگذارند. بازیکنان همچنین فرصتی برای تعامل با توسعه دهندگان و ارائه بازخورد به آنها خواهند داشت.

  Next Fest از 1 اکتبر به مدت یک هفته اجرا می شود. اگرچه Valve قبلاً چندین پروژه شرکت کننده در این رویداد را تأیید کرده است ، اما هنوز در حال ثبت نام است از توسعه دهندگان استودیوهای علاقه مند می توانند از طریق حساب Steamworks خود ثبت نام کنند.

  همه بازی هایی که وارد جشنواره می شوند باید تاریخ انتشار بین 7 اکتبر 2021 و 1 مه 2022 داشته باشند ، بنابراین بسیاری از آنها باید قبل از تعطیلات وارد شوند. لیستی از عناوینی که برای ظاهر شدن تأیید شده اند عبارتند از: Legacy (Ludomotion) ANNO: Mutationem (Thinking Stars) Biwar Legend of Dragon Slayer (بازی بازی Devata) Mahokenshi (Game Source Studio) Decoherence (Efecto Studios) Inscryption (Daniel Mullins Games) Negative Nancy (FEED) Life of Delta (Airo Games) Itorah (Grimbart Tales)

  ورودی قابل توجه در لیست The Last Campfire است. این اولین عنوان از Hello Games از زمان راه اندازی No Man \ 's Sky در پنج سال پیش است. The Last Campfire از 27 آگوست برای همه چیز از Nintendo Switch گرفته تا iOS در دسترس است. پازل سه بعدی برای اولین بار در 7 اکتبر - آخرین روز Steam Next Fest.

  آغاز می شود

خبرهای دیگر از بازی