خبر

 • تک بورد - در صورت پرداخت 200 دلار اضافی در سال ، Best Buy دسترسی انحصاری به سهام PS5 را ارائه می دهد

  در صورت پرداخت 200 دلار اضافی در سال ، Best Buy دسترسی انحصاری به سهام PS5 را ارائه می دهد
  13 روز و 23 ساعت قبل

  قیمت اشتراک سالانه ممکن است برای خریداران خاصی ارزش داشته باشد.
  اگر هنوز به دنبال PS5 هستید و مشتری Best Buy هستید ، ممکن است کشتی شما تازه وارد شده باشد ، یعنی اگر مایل به صرف هزینه اضافی هستید 200 دلار در سال برای دسترسی

  دلیل این امر این است که خرده فروش لوازم الکترونیکی در جعبه بزرگ ، اقلام مورد نیاز تعطیلات مانند کنسول سونی را در پشت عضویت در برنامه جدید Totaltech قفل می کند. بسته خدمات مشتری گران قیمت به تازگی در سراسر کشور ارائه شده است.

  خواندن بیشتر

  منابع نیمه هادی کم ممکن است دلیل اصلی کمبود PS5 نباشد

  سرویس سالیانه 200 دلار- که مزایایی مانند دور- پشتیبانی فنی ساعت ، حداکثر دو سال حمایت در خریدهای Best Buy (از جمله بیمه AppleCare+ ، که به تنهایی می تواند 200 دلار هزینه داشته باشد) و قیمت های تخفیف دار اعضا-دسترسی انحصاری به "سخت ترین محصولات فصل پیدا می شود" "به عنوان امتیاز پاداش برای تعطیلات ، این شرکت در بیانیه ای گفت. سایت خرده فروشی Best Buy دارای درایو دیسک 500 دلاری مدل PS5 برای اعضای Totaltech بود که صبح روز دوشنبه آن را خریداری می کردند و کنسول ها پشت دیوار پرداخت "رویداد دسترسی منحصر به فرد" قرار داشتند. بجای فروش فوری ، موجودی آن بین 90 دقیقه تا دو ساعت دوام آورد - این میزان فروش نسبتا یخبندان در مقایسه با تقاضای دیوانه کننده سخت افزاری است که مصرف کنندگان از نوامبر گذشته با آن روبرو شده اند.

  VIP .. . هزینه های scalping؟

  اگرچه صفحه لیست PS5 در حالی که سخت افزار هنوز در دسترس بود مستقیماً به انحصار عضویت Totaltech اشاره می کرد ، اما امتیازات خرید VIP به ظاهر نامربوط آن در هیچ نقطه ای از مزایای عضویت برنامه و صفحات متداول ذکر نشده است. ما از دیدن سایر محصولات بسیار مطلوب که تحت تأثیر کمبود تراشه به دنبال کت و شلوار Totaltech قرار گرفته اند ، شوکه نخواهیم شد ، به ویژه GPU های رایانه ای سطح بالا و کنسول های Xbox Series X/S.

  این سرویس جایگزین "Best Buy Beta" می شود. "برنامه ای که از ماه آوریل در بازارهای منتخب آزمایش شد. به نظر می رسید که بتا طیف وسیع تری از مزایا را مورد هدف قرار داده است که بر پشتیبانی و حفاظت فناوری متمرکز شده است ، و به طور خاص رویدادهای ویژه اعضا برای خرید لوازم الکترونیکی با سهام محدود را ارائه نمی دهد. عضویت رایگان My Best Buy این شرکت ، که گاهی شامل تخفیفات منحصر به فرد می شود ، بی تأثیر است.

  تبلیغات

  برای برخی از مصرف کنندگان ، بسته Totaltech می تواند سرمایه گذاری ارزشمندی باشد. علاوه بر پشتیبانی فنی 24 ساعته و 7 ساعته Geek Squad و خدمات دربان خصوصی ، تعدادی پاداش دیگر نیز دارد. این موارد شامل تحویل و نصب رایگان (شاید اگر در بازار چندین تلویزیون OLED با دیوار پر از دیوار هستید) مفید باشد ، یک بازده 60 روزه طولانی و تعویض برای خریدها و دسترسی به "عضو دوشنبه" به صورت هفتگی رویداد تخفیف به سبک Prime Prime در آمازون که از 18 اکتبر شروع می شود و در طول "هفته های منتخب" تا تعطیلات اجرا می شود.

  با توجه به اینکه گارانتی AppleCare+ شامل پوشش دو حادثه خسارت تصادفی هر 12 ماه ، تخفیف خدمات تعمیر می شود ، و هر دستگاه Apple خریداری شده از طریق Best Buy را پوشش می دهد ، مسافت پیموده شده مشتری ممکن است بسته به سلیقه فنی آنها متفاوت باشد. گفته می شود ، اگر در پایان قرارداد استاندارد دو ساله بخواهید این خدمات بیمه ای را تمدید کنید ، تحت عضویت Totaltech تحت پوشش قرار نمی گیرد. خریداران از آن پس مسئولیت پرداختهای مکرر آن را بر عهده می گیرند.

  خواندن بیشتر

  اسکالپر دلیل اصلی عدم یافتن کنسول جدید نیست

  سابقه زیادی برای تخت کردن وجود ندارد جلوگیری از خرید وسایل الکترونیکی مصرفی مشتریان معمولی در سال 2017 ، آمازون نسخه انحصاری تلفن همراه Moto E4 Plus موتورولا را فقط به اعضای Prime ارائه کرد. با این حال ، این فقط یک نسخه متفاوت بود که در ازای قیمت تخفیف دار ، تبلیغات را به صفحه قفل خود اضافه می کرد. مشتریان همچنان می توانند یک نسخه استاندارد بدون قفل و بدون تبلیغات دستگاه را از خرده فروش بدون اشتراک Prime خریداری کنند.

  به طور مشابه ، GameStop دسترسی اولیه برای خرید PS5 یا Xbox Series X را با 15-20 دلار ارائه می دهد. عضویت سالانه PowerUp Rewards Pro. اما این بسته ها-که معمولاً حدود 700 دلار هزینه دارند-به طور کلی شامل دو بازی و یک کنترلر اضافی با همان قیمت عضویت Totaltech به علاوه دیسک مدل PS5 است.

  اما برای هر کسی که علاقه ای به آن ندارد از خدمات پشتیبانی که فقط می خواهند PS5 بخرند یا احتمالاً یکی از دیگر داغترین وسایل فناوری که در حال حاضر یافتن آنها ناممکن است را خریداری کنند ، برنامه جدید Best Buy می تواند ظاهراً کمی بهتر از یک کفگیر شرکت باشد.

خبرهای دیگر از بازی