دو سال طولانی برای طرفداران The Witcher می گذرد که مشتاق فصل دوم هستند، اما ای">

خبر

 • تک بورد - در تریلر The Witcher S2 نکات شومی از پایان روز وجود دارد

  در تریلر The Witcher S2 نکات شومی از پایان روز وجود دارد
  6 روز و 12 ساعت قبل

  "هیچ یک از ما تا زمانی که هیولایی در جهان باقی نماند آرامش نخواهیم داشت."
  دو سال طولانی برای طرفداران The Witcher می گذرد که مشتاق فصل دوم هستند، اما این انتظار طولانی تقریباً به پایان رسیده است. نتفلیکس تریلر جدیدی از سریال علمی تخیلی/فانتزی بسیار محبوب خود با بازی هنری کاویل در نقش یک شکارچی هیولاهای منفرد با قدرت های جادویی منتشر کرد.

  فصل دوم سریال بسیار محبوب علمی تخیلی/فانتزی نتفلیکس، The Witcher، در 17 دسامبر باز می گردد.

  (برخی اسپویل برای S1 در زیر.)

  As I' قبلا نوشته شده بود، The Witcher بر اساس کتاب های محبوب آندری ساپکوفسکی است. این سریال یکی از ده نمایش برتر پلتفرم استریم در سال 2019 بود، با وجود اینکه ساختار روایی نسبتاً پیچیده‌ای داشت: سه جدول زمانی مجزا که 100 سال را در بر می‌گرفتند. کمی سریع و آزاد با مواد اولیه بازی کرد، اما کاملاً خوب کار کرد.

  گرالت ریوا از کاویل، ویچر عنوان‌دار، سرنوشتی دارد که به ولیعهد سیری (فریا آلن) مرتبط است. ) و با احساساتش نسبت به یک جادوگر، ینفر از ونگربرگ (آنا کولاترا)، که یک چهارم جن است، پیچیده شده است. فصل اول از دو مجموعه داستان کوتاه به نام‌های The Last Wish و Sword of Destiny استفاده می‌کرد تا سه شخصیت اصلی را در برهه‌های زمانی مختلف دنبال کند و در نهایت در نبردی برای دفاع از تپه سودن در برابر مهاجمان نیلفگاردی به هم نزدیک شوند. در پایان فصل، گرالت و سیری سرانجام همدیگر را ملاقات می‌کنند، در حالی که ینفر پس از انتشار جریانی از آتش بر مهاجمان به‌طور مرموزی ناپدید شده است.

  اولین تریلر ماه گذشته در جریان رویداد جهانی هواداران Tudum نتفلیکس منتشر شد. ما تعداد زیادی از گرالت را در عمل دیدیم که هیولاها را می کشند در حالی که در مورد این واقعیت که "شر شر است" نشخوار می کنند، چه شر کمتر باشد، چه بزرگتر، یا فقط در حد متوسط. ما همچنین نگاهی اجمالی به مهاجمان نیلفگاردی و گرالت که سیری را در آغوش گرفته بود، دیدیم که قسم خورده بود از او محافظت کند. و ما دیدیم که ینفر در پشت خطوط دشمن دستگیر شد و به او گفته شد که جنگ تازه شروع شده است.

  به نظر می رسد موضوع اصلی S2 هیولاهایی است که در درون انسان ها نهفته اند، شاید بدتر از هیولاهای واقعی که بلای جان انسان ها هستند. قاره. طبق فرض رسمی:

  تبلیغات

  با متقاعد شدن جان ینفر در نبرد سودن، گرالت ریویا پرنسس سیریلا را به امن‌ترین مکانی که می‌شناسد، خانه دوران کودکی‌اش کائر مورهن می‌آورد. در حالی که پادشاهان، الف‌ها، انسان‌ها و شیاطین قاره برای برتری در خارج از دیوارهای قاره تلاش می‌کنند، او باید از دختر در برابر چیز بسیار خطرناک‌تری محافظت کند: قدرت اسرارآمیزی که او در درون خود دارد.

  ما در این قتل حتی هیولاهای بیشتری را می‌کشیم. تریلر جدید - شامل یک پیکر درخت مانند غول پیکر که کمی شبیه به یکی از Ents تالکین است - اما سیری را نیز به تصویر می کشد که در حال تمرین برای تبدیل شدن به یک شکارچی هیولا در کائر مورهن است. در همین حال، ینفر باید با تهاجم مستمر امپراتوری نیلفگاردی و تشدید جنگ بین شمال و جنوب مبارزه کند. و جاسکیر بارد مسافر (جوی بیتی) خود را فقط با جوندگان زندانی می‌بیند که برای شرکت در آن حضور دارند. او بهترین استفاده را از آن می کند، همانطور که جاسکیر عادت دارد انجام دهد. ("دوستان جدیدی پیدا کردم، از پسش برآی.") در یک نقطه به گرالت هشدار داده می شود که دنیا "این روزها عجیب رفتار می کند" و ممکن است "پایان روزها" نزدیک باشد. گرالت به طرز طراوت آوری بی توجه است. او پاسخ می دهد: "من برای سه روز پایانی فرضی زندگی کرده ام." «همه اسب‌هاست.»

  همه هشت قسمت The Witcher S2 در 17 دسامبر 2021 در نتفلیکس منتشر می‌شوند. این سریال قبلاً برای فصل سوم تمدید شده است. دو فیلم اسپین‌آف پویانمایی در دست ساخت هستند که یکی از آن‌ها «جادوگر: کابوس گرگ» نام دارد و درباره ریشه‌های مربی گرالت، Vesemir است. (Kaer Morden نقش برجسته ای در آن سریال دارد.) همچنین یک سریال محدود پیش درآمد لایو اکشن به نام The Witcher: Blood Origins با بازی سوفیا براون و میشل یوه وجود خواهد داشت. این داستان 1200 سال قبل از زمان گرالت می گذرد و منشا ویچرها را بررسی می کند. یک سریال تلویزیونی برای کودکان نیز در دست ساخت است.

  تصویر فهرست شده توسط Netflix

خبرهای دیگر از بازی