ما بالاخره یک تریلر کامل از فصل سوم آینده Snowpiercer و جنگ قدرت بین لی">

خبر

 • تک بورد - در تریلر Snowpiercer S3 به دنبال یک

  در تریلر Snowpiercer S3 به دنبال یک "Eden جدید" هستیم


  22 روز و 13 ساعت قبل

  "برای اولین بار از زمان پایان جهان، آینده روشن تری فراتر از قطار در انتظار است."
  ما بالاخره یک تریلر کامل از فصل سوم آینده Snowpiercer و جنگ قدرت بین لیتون (دیوید دیگز) و آقای را دریافت کردیم. ویلفورد (شان بین) به شدت در حال گرم شدن است. همچنین بارقه‌ای از امید برای بشریت وجود دارد، زیرا ملانی (جنیفر کانلی) قبل از اینکه احتمالاً در محیط خشن خارج از قطار از بین برود، موفق شد نقشه‌ای به یک "بهشت

  شان بین در نقش آقای ویلفورد در فصل سوم سریال Snowpiercer بازگشته است.

  همانطور که قبلاً نوشتم، Snowpiercer اقتباس تلویزیونی TNT از فیلمی به همین نام در سال 2013 به کارگردانی بونگ جون هو است که درباره بقایای بشریت در تلاش برای زنده ماندن از عصر یخبندان در داخل قطاری با 1001 واگن است. این قطار توسط یک غول بزرگ حمل‌ونقل منزوی به نام آقای ویلفورد اداره می‌شود که مسافران را بر اساس کلاس از هم جدا کرده است و برنامه‌ای پلید برای تضمین پایداری زندگی در قطار دارد. داستان این مجموعه تلویزیونی هفت سال پس از فاجعه آب و هوایی است که "یخبندان" را تولید کرد.

  S1 در یک پیچ و تاب به پایان رسید: ظهور مجدد آقای ویلفورد (شان بین)، همراه با فرضیه ملانی - دختر مرده، الکس (روان بلانچارد). S2 روابط پیچیده، دسیسه های سیاسی و تغییر وفاداری های سیاسی را که به ناچار با بازگشت غیرمنتظره ویلفورد به وجود آمد، بررسی کرد. بازی بین از ویلفورد به سریال شخصیت شرور کاریزماتیک و بزرگتر از زندگی (انسان) را داد که برای بالا بردن خطرات احساسی واقعاً نیاز داشت.


  تگ ها:

  تریلر , snowpiercer , دنبال , eden , جدید , هستیم


  v 4
خبرهای دیگر از بازی