خبر

 • تک بورد - در اینجا چقدر Crytek برای محافظت از Crysis Remastered در برابر دزدان دریایی به Denuvo پرداخته است

  در اینجا چقدر Crytek برای محافظت از Crysis Remastered در برابر دزدان دریایی به Denuvo پرداخته است
  چند ثانیه قبل

  بیشتر ناشران بزرگ AAA از نوعی DRM در بازی های خود استفاده می کنند ، اما Denuvo مطمئناً محبوب ترین راه حل برای بسیاری است. اگرچه بعضی اوقات به طور معمول ترک های اولیه دیده می شود ، اما Denuvo با تاخیر در دزدی دریایی برای حداقل دو هفته کار بزرگی در محافظت از فروش زودهنگام انجام می دهد. با این حال ، دقیقاً مبلغی که ناشران برای این امتیاز می پردازند ، همیشه ناشناخته بوده است - تاکنون.

  حساب Reddit "FCKDRM " (که عجیب و غریب ، همان نام GOG برای ابتکار ضد DRM خود است) با بررسی مجموعه ای از اسناد منتشر شده توسط هک "Egregor " - حمله باج افزار ، این اطلاعات را کشف کرد. که منجر به انتشار اطلاعات خصوصی متعلق به Ubisoft و Crytek شد.

  از جمله این داده ها قراردادی است بین Crytek و Denuvo ، که توسط نمایندگان هر دو طرف امضا شده است (مدیر عامل Denuvo Reinhard Blaukovitsch و مدیر عامل Crytek Avni Yerli). در سند ، Denuvo قیمتی را که Crytek برای پرداخت مجوز فناوری ضد دزدی دریایی برای بازسازی Crysis 1 و 2 نیاز به پرداخت دارد (هر چند مورد دوم اعلام نشده باقی مانده است) تعیین می کند.

  هزینه ها با دو پرداخت شروع می شود 60،000 یورو و 80،000 یورو به ترتیب برای محافظت ضد مخرب Denuvo و "رمزگذاری منحصر به فرد". به صورت ترکیبی ، مبلغ 140،000 یورو ، یا 280،000 یورو برای هر دو بازی ، و Crysis 1 و 2 Remastered را به مدت 12 ماه از تاریخ آغاز فروش بازی ها پوشش می دهد. با پایان یافتن دوره 12 ماهه ، Crytek می تواند به صورت اختیاری با 2000 یورو دیگر در ماه محافظت را افزایش دهد.

خبرهای دیگر از بازی