خبر

 • تک بورد - در اینجا نحوه نمایش حالت تصویر بزرگ Steam به محض جایگزینی رابط کاربری Steam Deck ظاهر می شود

  در اینجا نحوه نمایش حالت تصویر بزرگ Steam به محض جایگزینی رابط کاربری Steam Deck ظاهر می شود
  8 روز و 10 ساعت قبل

  Steam Deck می تواند بر صنعت رایانه ها تأثیر بگذارد. حتی کسانی که آن را خریداری نمی کنند ، اثرات آن را مشاهده خواهند کرد ، به ویژه اگر از حالت تصویر بزرگ Steam استفاده کنند ، که با رابط کاربری دستی جایگزین شده است. اکنون ، ما اولین نگاه اجمالی به ظاهر آن را داشته ایم.

  عکسها توسط پاول جوندیک (از طریق PC Gamer) تهیه می شود ، نامی که ممکن است به عنوان خالق SteamDB تشخیص دهید. او توییت کرد که تصویری از SteamOS 3 نشت کرده است و مردم در حال حاضر آن را روی دیگر کنسول های قابل حمل مانند GPD Win 3 و Aya Neo اجرا می کنند.

  رابط کاربری Steam Deck ، این اساساً دسکتاپ است کتابخانه کمی تغییر شکل داد در حال حاضر راهی برای دسترسی به فروشگاه وجود ندارد. pic.twitter.com/mI2dgAPpck

  - پاول جوندیک (thexpaw) 15 سپتامبر 2021

  جوندیک خاطرنشان می کند که تصاویری که او ارسال کرده است در واقع در ویندوز گرفته شده است نه سخت افزار Steam Deck. او اضافه می کند که این کار در حال پیشرفت است که از کیت های توسعه Valve که اخیراً ارسال شده است نشات می گیرد ، بنابراین ممکن است در نسخه نهایی تغییراتی ایجاد شود.

  در مورد کیت های توسعه ، Valve گفت: "آزمایشات مهندسی تأیید مهندسی " از نظر عملکردی مشابه نسخه های تجاری است که در پایان سال ارائه می شود.

  در ماه ژوئیه ، ناظر انجمن های انجمن Steam نوشت: "بله ، ما جایگزین می کنیم تصویر بزرگ با رابط کاربری جدید Deck. ما هنوز هیچ ETA برای اشتراک گذاری نداریم. "

  جایگزینی حالت تصویر کوچک که بسیار دوست داشتنی است ، توسط اکثر کاربران Steam مورد استقبال قرار می گیرد. در سال 2011 اعلام شد و در بتا 2012 منتشر شد ، طوری طراحی شده است که هنگام اتصال به یک تلویزیون بزرگ ، به رایانه ها یک رابط کاربری شبیه به کنسول با پشتیبانی از کنترلر بدهد. این حالت از سال 2015 تا کنون به روز نشده است.

  اولین محموله های Steam Deck قرار است در دسامبر 2021 آغاز شود ، اما تقاضای زیاد باعث شده Valve در دسترس بودن را تغییر دهد پیش خریدهای جدید-اکثر مردم تا اواخر سال آینده از دست خود استفاده نمی کنند. خبر خوب این است که به نظر می رسد eBay به وعده خود مبنی بر حذف پیش سفارشات Steam Deck از سایت حراج عمل کرده است. سیاست آن بیان می کند که همه اقلام پیش فروش باید ظرف 30 روز ارسال شوند.

خبرهای دیگر از بازی