خبر

 • تک بورد - در اینجا ظاهر آلن ویک ریمستر در 4K روی پلی استیشن 5 به نظر می رسد

  در اینجا ظاهر آلن ویک ریمستر در 4K روی پلی استیشن 5 به نظر می رسد
  8 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Remedy Entertainment اوایل این هفته اعلام کرد که نسخه بازسازی شده Alan Wake را اواخر پاییز منتشر خواهد کرد. در حال حاضر ، ما اولین نگاه خود را به نحوه بازی بهبود یافته در PlayStation 5 انجام داده ایم.

  سام لیک ، مدیر خلاق Remedy Entertainment ، در پست جدیدی در وبلاگ رسمی PlayStation ، جزئیات بیشتری از بازی آینده را به اشتراک گذاشت.

  در پلی استیشن 5 ، آلن ویک Remastered با کیفیت 4K و سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود. برای کسانی که با PS4 Pro بازی می کنند ، باید بین حالت عملکرد (60 فریم در ثانیه) یا حالت کیفیت (4K با 30 فریم بر ثانیه) یکی را انتخاب کنید. به ما گفته می شود PS4 استاندارد فقط 30 فریم بر ثانیه محدود خواهد شد.

  https://techbord.com در اینجا ظاهر Alan Wake Remastered در 4K در PlayStation 5

  Lake همچنین نشان داد که remaster شامل دو DLC است که قبلاً برای بازی منتشر شده بود ، The Signal و The Writer ، در کنار 4K تصاویری ، محیط های به روز شده و صحنه های کات. Remedy همچنین شامل یک تفسیر جدید است که در آن لیک بازیکنان را به یک خط حافظه می برد.

  تریلر جدید 4K برای PS5 عالی به نظر می رسد ، به خصوص اگر شما مثل من هستید و هنوز این کار را نکرده اید بازی انجام داد من چیزهای بسیار خوبی در مورد آن شنیده ام (تقریباً مانند The Last of Us ، که هنوز به آن بازی نکرده ام) ، بنابراین خوب است بدانید که وقتی در نهایت آن را بازی کنم ، هنوز هم مدرن به نظر می رسد .

  Alan Wake Remastered در 5 اکتبر برای رایانه های شخصی ، سری Xbox ، خانواده Xbox One و PlayStation 4/5 عرضه می شود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت و یا تخفیف / ارتقاء رایگان برای صاحبان Alan Wake موجود در دسترس نیست.

  ویژگی TechSpot یافت می شود که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم. .

خبرهای دیگر از بازی