techbord.com در اینجا اولین نگاه شما به رابط کاربری جدید PlayStation 5 است که از ابتدا ساخته شده است

همانطور که در مورد پیش فروش های به سرعت فروخته شده مشاهده کردیم ، طرفداران پلی استیشن برای دستیابی به کنسول نسل بعدی بسیار ذوق زده می شوند. با راه اندازی PlayStation5 که دقیقاً چهار هفته دیگر فرصت ندارد ، آنها مدت بیشتری منتظر نمی مانند. بنابراین سونی کمی بیشتر اطلاعات طرفداران را در مورد سیستم جدید تغذیه می کند.

روز پنجشنبه ، وضعیت Play سونی به کاربران نمای کاملی از رابط کاربری جدید و تجربه PlayStation 5 (بالا) داد. سونی به عنوان اولین نگاه اجمالی به UX جدید ، از غواصی عمیق جلوگیری کرد. درعوض ، مروری سریع بر برخی از نکات برجسته رابط ، از جمله XrossMediaBar بازسازی شده (تلفظ می شود: نوار متقابل رسانه ای) ، مهمانی ها و ویژگی جدید پیمایش که "کارتها "

https://techbord.com در اینجا اولین نگاه شما به رابط کاربری جدید PlayStation 5 است که دوباره از ابتدا ساخته شده است

درست در خفاش ، می توانید بگویید که UI کاملاً متفاوت از هر مدل قبلی PlayStation است. به جای XrossMediaBar (XMB) که کل صفحه را مانند PS4 و PS3 اشغال می کند ، XMB PlayStation 5 کوچکتر است و بیشتر به سمت چپ و بالای صفحه اصلی (در بالا) جهت دارد. غیر از اندازه و موقعیت مکانی آن ، هنوز به نظر XMB سنتی سونی با نمادهایی برای بازی ها ، کتابخانه ، گالری عکس ، فروشگاه PlayStation و سایر مواردی که کاربران انتظار دارند ، می رود.

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2010/766-2.jpg " alt = "https://techbord.com در اینجا اولین نگاه شما به رابط کاربری جدید PlayStation 5 است که دوباره از ابتدا ساخته شده است ">

با این وجود ، سید شومن سونی خاطرنشان کرد که کاربران به لطف "کارتها " وقت کمتری را در XMB می گذرانند. کارتها جعبه هایی هستند که می توانید در هر زمان ، حتی در وسط بازی خود ، برای انجام توابع مختلف. شما می توانید Cards را جایگزین PS5 برای منوی سریع بدانید که می توانید در PlayStation 4 با چند ثانیه نگه داشتن دکمه PS به آن دسترسی پیدا کنید. از طریق کارت ها ، کاربران می توانند به فعالیت های خود بپردازند ، آخرین اخبار بازی ها و ناشرانی را که دنبال می کنند بررسی کنند ، تصاویر صفحه را ویرایش و به اشتراک بگذارند و موارد دیگر.

در اینجا اولین نگاه شما به رابط کاربری جدید PlayStation 5 است که از ابتدا ساخته شده است
gaming/در-اینجا-اولین-نگاه-شما-به-رابط-کاربری-جدید-playstation-5.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.