">

خبر

 • تک بورد - درگیری با وکلا می تواند در پرونده آزار و اذیت برای Activision Blizzard مفید باشد

  درگیری با وکلا می تواند در پرونده آزار و اذیت برای Activision Blizzard مفید باشد
  15 روز و 13 ساعت قبل

  بازی ساز می گوید: "می تواند سوالات جدی در مورد ... تحقیقات اساسی ایجاد کند."

  خواندن بیشتر

  شکایت Activision Blizzard توسط آژانس دولتی به اتهام تبعیض گسترده ادعایی از ادامه دعوی آژانس دولتی به دلیل تبعیض و آزار جنسی در شرکت جلوگیری کند.

  ادعاهای ناسازگاری

  خواندن بیشتر

  Activision Blizzard دعوی تبعیض را برای کسری از درآمد سالانه خود حل و فصل می کند. کسانی که پرونده کالیفرنیا را به تدریج در حال شکایت علیه Activision از زمان انتشار عمومی آن در ماه جولای دنبال کرده اند ، ممکن است به خاطر داشته باشند که کمیسیون فدرال فرصتهای شغلی برابر (EEOC) ماه گذشته یک شکایت مشابه اما جداگانه علیه این شرکت مطرح کرد. اکتیویژن بلیزارد به سرعت با یک موافقت نامه برای حل این پرونده فدرال موافقت کرد و یک صندوق بازپرداخت 18 میلیون دلار برای کارکنان آسیب دیده در این روند ایجاد کرد.

  هر چند در اوایل ماه جاری ، DFEH کالیفرنیا اعتراض خود را نسبت به آن توافقنامه فدرال اعلام کرد و تا حدی گفت که این "تأثیر مخرب بالقوه ای در اجرای معلق [قانون عادلانه استخدام و مسکن] ایالت کالیفرنیا دارد." به گفته کالیفرنیا ، این توافق می تواند "آسیب جبران ناپذیری" به پرونده DFEH وارد کند و "ممکن است منجر به چشم پوشی از ادعاهای مربوط به پرونده در حال اجرا DFEH و از بین بردن یا دستکاری شواهد لازم برای پرونده DFEH شود."

  EEOC تقریباً بلافاصله پاسخ داد و در پرونده خود ادعا کرد که دو وکیل DFEH که "نقش های رهبری را در [DFEH] ایفا می کنند" که قبلاً در EEOC کار می کردند و "به هدایت تحقیقات EEOC ... علیه Activision Blizzard کمک کردند". طبق گزارش EEOC ، این نمایندگی دوگانه در موارد جداگانه ایالتی و فدرال باعث ایجاد تضاد منافع می شود که طبق قوانین حرفه ای کالیفرنیا ممنوع است.

  "به همین دلیل ، حرکت مداخله باید ممنوع شود و وکلای DFEH باید EEOC نوشت: از ارائه محصول کار یا مشاوره به مشاوران جدید در ارتباط با این اقدامات مداخله ای منع می شود. " مزیت آن تضاد منافع ادعایی برای به تعویق انداختن پرونده دولتی علیه آن و رد صلاحیت بسیاری از وکلای DFEH درگیر. در یک پرونده جدید ، این شرکت از دادگاه می خواهد که در این پرونده تعلیق کند تا به او فرصت داده شود تا کشف قانونی را انجام دهد و ببیند آیا "رد صلاحیت یا راه حل های دیگر وجود دارد."

  آگهی

  فراتر از دو وکیل متهم به تضاد مستقیم منافع ، Activision Blizzard همچنین استدلال می کند که "نقض این قوانین می تواند منجر به رد صلاحیت ... کل گروه وکلای DFEH که با آنها کار کرده اند" شود ، همانطور که در قوانین رفتار حرفه ای کالیفرنیا آمده است. Activision Blizzard همچنین ادعای نقض قوانین دیگر توسط وکلای DFEH را دارد که به طور نامناسب با کارکنان Activision Blizzard تماس گرفته و از آنها خواسته اند تا از مشاوره خصوصی خودداری کنند. نقض ادامه تعقیب پرونده علیه Activision Blizzard همچنان باعث صدمات جبران ناپذیری می شود ، هم برای Activision Blizzard و هم برای توانایی DFEH در پیگیری این پرونده. " این درگیری "می تواند س questionsالات جدی در مورد تحقیقات اساسی DFEH ایجاد کند" ، و پرونده ادامه می دهد و می افزاید: "تمامیت تحقیقات DFEH خود - و نه فقط تعقیب اقدامات فعلی - می تواند زیر سال برود."

  < p> این نمایشنامه حقوقی جدید ممکن است به عنوان یک ویژگی فنی به نظر برسد بدون آنکه به شکایات واقعی تبعیض و آزار و اذیت در اصل پرونده توجه داشته باشد. با این حال ، نتیجه خالص می تواند به نفع Activision Blizzard باشد ، پرونده ای که دولت علیه آن ایجاد کرده است را تضعیف یا حداقل به تاخیر بیاندازد. بخشهای زیادی از فرایند DFEH ، "ریچارد هوگ ، وکیل میشیگان و مجری قانون مجازی در توییتر به دنبال اتهامات اولیه درگیری EEOC نوشت. "حتی ممکن است دفاعیات خود را برای Activision به منظور طرح اولیه [sic] ارائه دهد."

  در همین حال ، فران تاونسند ، معاون اجرایی Activision Blizzard در امور شرکت نامه ای به کارکنان خود منتشر کرد که فاش می کند که "بیش از 20 نفر از Activision Blizzard خارج شده اند و بیش از 20 نفر در نتیجه تحقیقات داخلی شرکت در مورد سوء رفتار با انواع دیگر اقدامات انضباطی روبرو شده اند. تاونسند همچنین "افزایش گزارش ها [از سوء رفتار] از طریق کانال های مختلف گزارش" در ماه های اخیر اشاره می کند ، که شرکت "در حال آماده سازی سرمایه گذاری سه برابر ما در منابع آموزشی است" تا کارکنان بدانند که باید مراقب چه چیزی باشند و 19 نفر در حال حاضر به طور تمام وقت در تیم اخلاق و انطباق شرکت کار می کند.

  طبق گزارش SEC 2020 ، Activision Blizzard تقریباً 9500 کارمند داشت.

خبرهای دیگر از بازی