خبر

 • تک بورد - درایور ضد تقلب Call of Duty در سطح Kernel از قبل فاش شده است

  درایور ضد تقلب Call of Duty در سطح Kernel از قبل فاش شده است
  12 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ هنگامی که Activision اعلام کرد که در زمینه هسته ای ضد تقلب ، که نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را به همراه داشته است ، به آخرین بازی Call of Duty و همچنین Warzone منتقل شده است. نشت اخیر می تواند این برنامه ها را به طور جدی پیچیده کند.

  یک حساب توییتری به نام "اداره پلیس ضد تقلب " ، که اخبار مربوط به تقلب در بازی های آنلاین را دنبال می کند ، امروز فاش کرد که راننده به دلیل "RICOCHET " ضد تقلب نشت کرده است سیستم به Call of Duty: Vanguard و Call of Duty: Warzone می آید. قرار است RICOCHET در 5 نوامبر در کنار Vanguard راه اندازی شود و بعداً به Warzone بیاید. p> https://techbord.com درایور ضد تقلب سطح Call of Duty در حال حاضر درز کرده است روی تصویر کلیک کنید بزرگنمایی کنید.

  دو عکس از صفحه توئیت را به عنوان اثبات همراه می کند. یکی نشان می دهد که به نظر می رسد یک پست انجمن دارای پیوند به یک راننده مبهم (در بالا) است. عکس دوم جزئیات امضای راننده را نشان می دهد و نشان می دهد که Activision آن را در 30 سپتامبر امضا کرده است (در زیر). مبارزه بین توسعه دهندگان بازی و فریبکاران همیشه یک بازی موش و گربه است ، اما حداقل این نشت می تواند توسعه دهندگان تقلب را به طور جدی آغاز کند.

   https://techbord.com درایور ضد کلاهبرداری سطح Call of Duty در سطح Kernel از قبل درز کرده است

  Activision همین دیروز از RICOCHET رونمایی کرد. سطح کلاهبرداری ضد تقلب بحث برانگیز است زیرا به سیستم کاربر به قدری عمیق دسترسی پیدا می کند که ممکن است خطری امنیتی ایجاد کند. با این حال ، این بازی به طور فزاینده ای محبوب می شود ، زیرا بازی هایی مانند Valorant ، PUBG و Ark: Survival Evolution از آن استفاده می کنند. توسعه دهنده Valorant Riot Games می گوید که برای شناسایی نرم افزار تقلب که خود از درایورهای سطح هسته استفاده می کند ، به سیستم ضد تقلب در سطح هسته نیاز دارد. برای رفع نگرانی های مربوط به حریم خصوصی ، Activision خاطرنشان کرد که RICOCHET در ابتدا همیشه روشن نخواهد بود اما فقط زمانی شروع به بازی در Call of Duty می کند.

  در توییت بعدی ، AntiCheatPC به اثربخشی خوش بین است. ضد تقلب والورانت به نظر می رسد تحقیقات آنها نشان می دهد که پیدا کردن تقلب های Valorant کار دشواری است که بازی نمی تواند آنها را تشخیص دهد.

  "هر کسی که نقش Valorant را بازی می کند ، احتمالاً می تواند اطمینان دهد کهRiotVanguard ضد تقلب کار می کند ، " آنها می نویسند.

خبرهای دیگر از بازی