خبر

 • تک بورد - داگ باوزر Nintendo در مورد همه گیری ، فروش سوئیچ ، سی و پنجمین ماریو و بیشتر

  داگ باوزر Nintendo در مورد همه گیری ، فروش سوئیچ ، سی و پنجمین ماریو و بیشتر
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ رئیس نینتندو آمریکا داگ باوزر اخیراً با خدمه در Polygon نشسته است تا به بازخورد سال پر سر و صدایی که سال 2020 بود ، بپردازد و نکاتی را درباره آنچه ممکن است از طریق غول بازی ببینیم ، پس از شروع تقویم ارائه دهد.

  Bowser گفت که آنها در اوایل فهمیدند که Covid می تواند تأثیر عمده ای در تجارت آنها داشته باشد. "و ما احتمالاً در اوایل ماه مارس ، به عنوان یک تیم رهبری ، واقعاً در حال شکل گیری بودیم ، اگر هرگز به یک وضعیت همه گیر مبتلا می شد ، چگونه می توانستیم تجارت را مدیریت کنیم؟"

  Bowser افزود که نینتندو همیشه برنامه های تداوم داشت در جای خود ، اما آنها لزوما شامل یک بیماری همه گیر نیستند. وی گفت: "من مطمئن نیستم كه بسیاری از شركت ها برنامه همه گیری را ساختار داشته باشند."

  https://techbord. com داگ باوزر Nintendo در مورد همه گیری ، فروش سوییچ ، 35 امین ماریو و بیشتر

  نینتندو همچنین عبور از حیوانات را پیش بینی نکرده است: New Horizons با چنین موفقیت همراه است.

  بوورز گفت: "من نمی دانم که انتظار داشتیم واقعاً نقطه برخورد فرهنگی باشد که در سراسر جهان به وجود آمد." "ما افرادی را دیدیم که فارغ التحصیلان را جشن می گرفتند. برگزاری مهمانی های تولد؛ عروسی ، حتی - عملا ، از طریق خود بازی. " 2021. مقامات اجرایی گفتند که در نهایت به جشن 35 سالگی ماریو منتهی شد. فوق ستاره Super Mario 3D All-Stars فوق الذکر بیش از 2.6 میلیون نسخه به فروش رسانده است ، فقط Bowser گفت.

  چند ضلعی را بیشتر فشار داد.

  س: بله ، و جنبه جشن من کاملاً گرفتن. بدیهی است که شما در انتشار بازی های شگفت انگیز ماریو در سال جاری بسیار سخت تلاش کرده اید. من فقط جنبه مصرف کننده آن را درک نمی کنم ، جایی که شخصی که خرداد ماه سال آینده سوییچ می خرد ، هرگز نمی تواند آن بازی ها را بخرد. من کاملاً صادقانه وارونه را نمی بینم.

  پاسخ: بله ، در این مرحله ، تصمیم در مورد ویژگی و جنبه جشن واقعاً گرفته شد. من نمی توانم با برنامه هایی بیش از پایان ماه مارس صحبت کنم.

  با تغییر دنده ، Polygon پرسید که آیا نینتندو برای آماده سازی سخت افزار تازه شده سوئیچ مانع از راه اندازی بازی های توسعه یافته داخلی نمی شود یا نه. Bowser گفت که نینتندو قصد دارد تا در طول سال به طور منظم محتوا را منتشر کند ، و اضافه کرد "ما آن را هنگامی که درست باشد و وقتی آماده شود و زمانی که تجربه های عالی گیم پلی داشته ایم منتشر خواهیم کرد."

  خواندن مرتبط: در برابر همه شانس: نینتندو چطور آن را ساخت p>

  "این به ما امکان می دهد چرخه زندگی را به گونه دیگری مدیریت کنیم ، می توانم بگویم. من فکر می کنم این ساده ترین راه برای بیان آن است. در حال حاضر ، با حرکتی که داریم ، تمرکز ما بر روی عوامل شکل موجود خواهد بود. "

   https: / /techbord.com Doug Bowser نینتندو در مورد همه گیری ، فروش سوئیچ ، 35 امین ماریو

  وقتی در مورد پیشرفت های جدید با بازی های مورد انتظار مانند The Legend of Zelda: Breath س askedال شد Bowser گفت که از Wild 2 ، Metroid Prime 4 و Bayonetta 3 ، در حال حاضر چیزی بیشتر برای اشتراک در آنها ندارد. برای سال 2021.

  اعتبار تصویر: Wachiwit ، عکاسی نیکول گلس

خبرهای دیگر از بازی