خبر

 • تک بورد - دامپزشکان صنعت بازی گرد هم می آیند و یک استودیوی جدید ، بدون ماه را تشکیل می دهند

  دامپزشکان صنعت بازی گرد هم می آیند و یک استودیوی جدید ، بدون ماه را تشکیل می دهند
  18 روز و 16 ساعت قبل

  چرا مهم است: کسی که از توسعه دهندگان بازی باسابقه دور هم جمع شده است تا استودیوی جدیدی را برای انجام کارهای بزرگ ایجاد کند. ممکن است اینها نام خانوادگی نباشند ، اما هرکدام در صنعت بازی سابقه دارند و چیزهای زیادی را روی میز می آورند.

  That's No Moon توسط مایکل مومبوئر ، تینا کووالوسکی ، تیلور کوروساکی و نیک کنونلوس تاسیس شده است.

  مومبوئر ، مدیر اجرایی جدید استودیو ، قبلاً به عنوان مدیر اداره visual visual studio در Sony Computer Entertainment America را شروع می کند. کووالوسکی قبلاً در Sony Santa Monica تولید محصولات را رهبری می کرد و با That’s No Moon به عنوان مدیر ارشد استراتژی فعالیت خواهد کرد.

  کوروساکی پیش از این در Infinity Ward به عنوان مدیر روایت استودیو کار می کرد و از اولین اعضای Naughty Dog بود. Kononelos قبلاً مدتی را به عنوان مدیر ارشد توسعه در Electronic Arts گذراند و در آنجا عناوینی مانند Madden NFL و Need for Speed ​​را کار کرد. او همچنین به عنوان مدیر ارشد تولید در پلی استیشن خدمت می کرد و در بازی هایی مانند The Last of Us ، Uncharted و God of War نیز سهیم بود.

  در حالی که مادر جزئیات را در اختیار داشت ، That's No Moon گفت که اولین پروژه آن یک بازی اکشن ماجراجویی بلند پروازانه تک نفره ، سوم شخص AAA. با توجه به نام این استودیو (نقل قول مشهور از Star Wars: Episode IV - A New Hope) ، برخی معتقدند که بازی رمز و راز مورد بحث می تواند ورود جدیدی به حق رای دادن به جنگ ستارگان باشد.

  در هر صورت ، آنها از آنجا که Smilegate Entertainment 100 میلیون دلار برای استودیوی جدید سرمایه گذاری کرده است ، یک صندوق جنگی قابل توجهی خواهید داشت. سازنده کره جنوبی بیشتر با کراس فایر شناخته می شود ، تیرانداز اول شخص از سال 2007 که تا امروز محبوب است.

خبرهای دیگر از بازی