خبر

 • تک بورد - داستان اصلی Resident Evil سونی در آخر هفته روز کارگر به نمایش در می آید

  داستان اصلی Resident Evil سونی در آخر هفته روز کارگر به نمایش در می آید
  8 روز و 3 ساعت قبل

  Resident Evil یکی از موفق ترین اقتباس های بازی با فیلم تا به امروز است ، اگرچه واقعاً ، با توجه به تعداد فلاپ هایی که این صنعت طی سالهای گذشته تولید کرده است ، چیز زیادی نمی گوید. و به غیر از Tomb Raider و Mortal Kombat ، تعداد زیادی سری فیلم های چند فیلم دیگر مبتنی بر بازی وجود دارد که باید از آنها صحبت کرد.

  فیلم بعدی در داستان محبوب Resident Evil در اواخر سال جاری ، آخر هفته روز کارگر آغاز به کار خواهد کرد.

  راه اندازی مجدد فیلم Word of a Resident Evil اولین بار در اواسط سال 2017 به نمایش درآمد. طبق Deadline ، ورودی بعدی داستان اصلی خواهد بود که در سال 1998 "در یک شب سرنوشت ساز در شهر راکون" اتفاق می افتد.

  گزارش شده است که بازیگران شخصیت ها شامل کایا اسکودلاریو (کلر ردفیلد) ، رابی آمل ( کریس ردفیلد) ، هانا جان کامن (جیل ولنتاین) ، تام هاپر (آلبرت وسکر) ، آوان جوگیا (لئون اس. کندی) و نیل مک دونا در نقش ویلیام بیرکین.

  جانان رابرتس نویسنده و کارگردان گفت این فیلم ، او واقعاً می خواست به دو بازی اول بازگردد و تجربه وحشتناک احشایی را که هنگام بازی برای اولین بار داشت تجربه کند.

  https://techbord.com داستان اصلی Resident Evil سونی در آخر هفته روز کارگر به نمایش در می آید

  توسط Screen Gems ، استودیوی تولید و توزیع فیلم توزیع می شود متعلق به سونی پیکچرز.

  تولید کننده حق رایزنی رابرت کالزر خاطرنشان کرد که ، "پس از دوازده بازی ، شش فیلم زنده و صدها صفحه داستان داستانی ، ما مجبور شدیم كه به سال 1998 ، برای کشف اسرار نهفته در دیوارهای Spenser Mansion و Raccoon City. "

  در مجموع ، شش فیلمی که از سال 2002 ساخته شده اند بیش از 1.2 میلیارد دلار در گیشه درآمدزایی کرده اند.

  کپکام در سالهای اخیر بر روی بازسازی برخی از بازیهای قبلی این مجموعه تمرکز کرده است از جمله Resident Evil 2 و Resident Evil 3.

  حسن نیت ارائه می دهد 13lack64

خبرهای دیگر از بازی