خبر

 • تک بورد - دارندگان Remake Remake باید نسخه رایگان نسل بعدی آن را بارگیری کنند

  دارندگان Remake Remake باید نسخه رایگان نسل بعدی آن را بارگیری کنند
  9 روز و 12 ساعت قبل

  PS5 و Xbox Series X/S از 120 فریم بر ثانیه پشتیبانی می کنند ، DualSense از یک پاداش برای بازیکنان PS پشتیبانی می کند.
  اگر اخیراً نسخه Quake Remaster Bethesda را برای پلتفرم های سونی یا مایکروسافت خریداری کرده اید ، امروز روز خوش شانسی شماست-ناشر به تازگی نسل بعدی خود را منتشر کرده است ارتقاء که وضوح 4K را تا 120 فریم در ثانیه اضافه می کند و ارتقا رایگان است.

  سه شنبه در وبلاگ Bethesda اعلام شد ، تیرانداز اول شخص کلاسیک id Software هم اکنون برای PS5 و Xbox Series X/S در دسترس صاحبان بازی در PS4 یا Xbox One است ، پس از انتشار غافلگیر کننده بازی در QuakeCon در ماه آگوست. در آن زمان ، ریمستر برای کنسول های آخرین نسل سونی و مایکروسافت ، نینتندو سوییچ ، و رایانه سایه انداخت. نسخه های نسل بعدی در آینده اعلام شد ، اما تاریخ انتشار آن مشخص نشد.

  خواندن بیشتر

  انتشار مجدد زلزله قبل از اعلام (با زلزله 64 نیز)

  صرفنظر از پلتفرم ، این یک بازسازی کننده با کیفیت با طیف وسیعی از پیشرفتهاست ، از جمله پشتیبانی از بازی متقابل و ربات برای چندنفره ، کمپین اصلی تک نفره و گسترش آن ، و تغییر دادن مزایای بصری مانند ضد لیزر ، انسداد محیط ، و مدلهای تفنگ را ارتقا داد.

  Bethesda حتی با پاداش های فوق العاده طرفداران را شگفت زده کرد ، مانند یک قسمت جدید از توسعه دهنده Wolfenstein MachineGames ، موسیقی متن اصلی اصلی و ناراحت کننده Nine Inch Nails (سالها در تنها نسخه مدرن آن گم شده بود) از بازی موجود) ، و-شاید بهتر از همه-زلزله 64 ، با یک فیلتر lo-fi زیبا برای ایجاد یک اثر CRT حس فوق العاده معتبر در وضوح بالا.

  تبلیغات

  بزرگترین مزیت این ارتقاء مسلماً انحصاری PS5 است که پشتیبانی DualSense را نیز اضافه می کند. ارتعاشات تکان دهنده و محرک های تطبیقی ​​، ضربات بیشتری به جشن های شما می افزایند ، که با جلوه های صوتی بلندگوی DualSense تکمیل می شود ، که احتمالاً می خواهید در گزینه های سیستم PS5 کمی آن را رد کنید. اینها افزودنی های خوش آمدی هستند ، هرچند امیدواریم Bethesda در به روزرسانی های بعدی وضعیت بازی را کمی بیشتر اصلاح کند ، و به بازیکنان این امکان را می دهد تا از فشار فعلی ظریف اما قابل توجه کنترلی که در حال حاضر فشار می آورد ، کشش را افزایش دهند.

  باید توجه داشته باشیم که ما همه سلاح های موجود را آزمایش نکرده ایم ، بنابراین ممکن است برخی از سلاح های انفجاری بعدی مقاومت بیشتری در برابر ماشه داشته باشند. اشکال بازی PS5 این است که نمی توانید داده های ذخیره شده را از نسخه PS4 منتقل کنید. با این حال ، پشتیبانی از Xbox Series X/S اجازه می دهد تا انتقال را ذخیره کنید ، و بازی سازگار با Xbox Play Anywhere است ، که یک جایزه آرامش خوب است. (هر دو سیستم عامل از نرخ فریم بالاتر 120 فریم بر ثانیه تا زمانی که صفحه نمایش سازگار دارید پشتیبانی می کنند.

  اگر قبلاً Quake را در PS4 یا Xbox One ندارید ، می توانید نسل بعدی را انتخاب کنید نسخه های بازی از شبکه PlayStation یا Xbox با قیمت 10 دلار. ارتقاء همچنین برای دارندگان Xbox Game Pass در Xbox Series X/S در دسترس است. gibbin '.

خبرهای دیگر از بازی