خبر

 • تک بورد - دارندگان Metro Exodus می توانند نسخه پیشرفته Enhanced Edition را هفته آینده دریافت کنند و نیازهای رایانه ای را بررسی کنند

  دارندگان Metro Exodus می توانند نسخه پیشرفته Enhanced Edition را هفته آینده دریافت کنند و نیازهای رایانه ای را بررسی کنند
  24 روز و 9 ساعت قبل

  چرا مهم است: اگر مثل من Metro Exodus را دوست دارید و قبلاً چندین بار از طریق آن بازی کرده اید ، در اینجا چند خبر خوب وجود دارد: نسخه پیشرفته FPS در 6 مه وارد می شود. این برای صاحبان موجود رایگان است ، اگرچه یک هشدار کوچک وجود دارد. به یک دکل بسیار گوشتی احتیاج دارد.

  Metro Exodus یکی از عناوین برجسته برای نشان دادن توانایی ردیابی اشعه بود که در سال 2019 راه اندازی شد. نسخه پیشرفته فقط با کار بر روی سخت افزار گرافیکی دارای قابلیت ردیابی اشعه ایجاد می شود.

  به عنوان نام پیشنهاد می شود ، نسخه پیشرفته بسیاری از پیشرفت ها را به ارمغان می آورد. این بازی نه تنها سریعتر اجرا می شود ، بلکه همچنین به سایه زنی با نرخ متغیر (VRS) ، بازتابش اشعه پیشرفته و پشتیبانی از DLSS 2.1 برای پردازنده های گرافیکی Nvidia که جزئیات تصویر واضح تر و فریم ها و رزولوشن های صفحه نمایش را افزایش می دهد ، اضافه می کند. گزینه ارتقاpo زمانی برای کارتهای AMD نیز.

  نسخه پیشرفته بازی برای دارندگان Metro Exodus در Steam ، Epic Games Store ، Microsoft Store و GOG رایگان است - بدون Stadia ، Amazon Luna ، Linux ، یا نسخه های Mac. این نسخه جدیدی برای نسخه اصلی نیست. بسیاری از ویژگی های جدید اضافه شده است که به عنوان یک بازی کامل منتشر می شود ، از این رو نیازهای جدید رایانه وجود دارد.

  ذخیره پرونده ها در Steam ، EGS و GOG منتقل می شود ، اما فروشگاه Microsoft نه. ، با ناراحتی. همچنین لازم به ذکر است که پیشرفت در سطوح ذخیره نشده است - شما باید هر فصل را دوباره راه اندازی کنید. ویژگی "باز کردن قفل فصل " وجود دارد که با تجهیزات و منابع پیش فرض ذخیره جدیدی ایجاد می کند ، اما شما نمی توانید با استفاده از اسلات ذخیره شده فوق دستاوردهای خود را بدست آورید.

  در اینجا نیازهای رایانه برای Metro Exodus Enhanced Edition:

  https://techbord.com دارندگان Metro Exodus می توانند نسخه Enhanced Edition را هفته آینده رایگان دریافت کنند ، نیازهای رایانه ای رایانه را بررسی کنید

  همچنین به 73 گیگابایت فضای ذخیره سازی همراه با 1 گیگابایت حافظه اضافی برای The Two Colonels DLC و 7 گیگابایت برای داستان سام نیاز دارد.

خبرهای دیگر از بازی