خبر

 • تک بورد - دادگاه ضد انحصاری انگلیس شکایت اپیک علیه ممنوعیت Fortnite اپل را مسدود می کند

  دادگاه ضد انحصاری انگلیس شکایت اپیک علیه ممنوعیت Fortnite اپل را مسدود می کند
  13 روز و 11 ساعت قبل

  Epic سعی کرد پرونده ضد انحصاری دیگری را با اپل و گوگل در انگلیس درباره گرد و غبار Fortnite باز کند. دادگاه تجدیدنظر در رقابت انگلیس اعلام کرد که دادخواست علیه Google را مورد رسیدگی قرار می دهد اما تا پایان روند دادرسی ایالات متحده آمادگی برای رسیدگی به پرونده خود با اپل را ندارد.

  دادگاه ضد انحصاری انگلستان می گوید که Epic Games نمی تواند شکایت خود را از اپل به دلیل ممنوعیت Fortnite در ماه آگوست ادامه دهد. ماه گذشته ، اپیک در برابر اپل و گوگل با دادگاه تجدیدنظر در انگلیس (CAT) شهادت داد.

  روز دوشنبه ، CAT علیه Epic رای داد و گفت که در حالی که توسعه دهنده می تواند به شکایت خود علیه Google در انگلیس ادامه دهد ، باید اجازه دهد شکایت خود از اپل در دادگاه های ایالات متحده مطرح شود. با این حال ، تصمیم آن صریحاً پرونده را از ادامه کار در آینده مستثنی نکرد. در واقع ، اپیک بیانیه ای صادر كرد و گفت كه قصد دارد موضوع را بعداً مجدداً مطرح كند.

  "اپیك پس از حل پرونده آمریكا ، پرونده خود را علیه اپل در انگلیس تجدید نظر می كند ، سخنگوی Epic به رویترز گفت.

  Epic Games از ماه اوت گذشته با اپل "مالیات App Store" خود را سر و صدا کرده است ، زیرا با به روزرسانی Fortnite با در نظر گرفتن روش پرداخت جایگزین برای -app خرید. بعداً این اقدام باعث شد که بازی بسیار پرطرفدار هم در فروشگاه App و هم از Google Play ممنوع شود. Epic اپل را به عنوان شرور شرور شرور (در بالا) از تبلیغات طنز مکینتاش 1984 خود معرفی کرده است ، در حالی که اپل Epic را "خرابکار" خوانده و ایمیل های مدیر عامل تیم Tim Sweeney را منتشر کرده است.

خبرهای دیگر از بازی