خبر

 • تک بورد - دادگاه آهنگساز هالو را تحقیر می کند و باید 10000 دلار به بانجی پرداخت کند

  دادگاه آهنگساز هالو را تحقیر می کند و باید 10000 دلار به بانجی پرداخت کند
  22 روز و 13 ساعت قبل

  مدیر سابق صوتی Bungie برای Destiny به دلیل استفاده مداوم از دارایی های بازی پس از ترک توسعه دهندگان بازی ، بی احترامی به دادگاه نشان داد. Marty O \\ \'Donnell با بارگیری چندین کلیپ موسیقی از Destiny به اینترنت بر خلاف دستور قبلی دادگاه ، گرفتار شد.

  Eurogamer خاطرنشان می کند ، این پرونده در سال 2014 زمانی شروع شد که O \ 'Donnell در توییتی نوشت که هنگام کار بر روی موسیقی Destiny بدون دلیل از Bungie اخراج شده است. برای تریلر بازی E3 ، Activision آهنگ O \ 'Donnell \ را با موسیقی هنرمند دیگری جایگزین کرده بود ، و بانگی متعاقباً موسیقی او را بایگانی کرد.

  هنگامی که O \' Donnell اخراج شد ، بانجی درخواست کرد بازگشت "همه مواد " مربوط به کار او در پروژه ، "موسیقی حوزه ها " و سرنوشت. این پرونده همچنین در سال 2015 با صدور حکمی مانع از انجام یا به اشتراک گذاری هر یک از کارها شد.

  O \ 'Donnell تمام کارهای تمام شده خود را پس داد ، اما در سال 2019 شروع به بارگذاری مطالب مربوط به Music of the Spheres و سرنوشت به YouTube و Bandcamp. بیشتر مطالب مربوط به کارهای اولیه روی پروژه ها بود و نه محصول نهایی ، اما بانجی گفت "همه مواد " به معنی همه چیز است.

  من ناراحتم که می گویم هیئت مدیره بانجی من را بدون دلیل در 11 آوریل 2014 فسخ کرد.

  - Marty O \ 'Donnell (MartyTheElder) 16 آوریل 2014

  "مالکیت بسیار آقای O \' Donnell از چنین مطالبی ثابت می کند که او چنین کرده است دستور بازگشت همه "مواد" به بانجی را رعایت نمی کند ، "حرکت بانجی در تحقیر خوانده می شود.

  استودیوی بازی همچنین ادعا می کند که O \ 'Donnell برای آهنگ هایی که ارسال کرده است پول پذیرفته است در بندکمپ.

  بانجی استدلال کرد که اقدامات O \ 'Donnell \ نقض آشکار دستور است. دادگاه عالی واشنگتن کینگ کانتی موافقت کرد و حکم داد که O \ 'Donnell "عمدا نافرمانی " دستور دادگاه 2015 کرد. از ، دستور 17 سپتامبر 2015 برای تأیید و اجرای رای داوری نهایی (حکم) وارد شده در این موضوع ، "قاضی رجینا کاهان در حکم خود نوشت.

  اکنون O \ 'Donnell باید به تیم پزشکی قانونی اجازه دهد دستگاه های الکترونیکی خود را برای حذف هرگونه مطالب مرتبط مرور کند. همچنین به او دستور داده می شود که هر آنچه را که ارسال کرده است حذف کرده و با شخص ثالثی که از آنها مطلع است که ممکن است مطالب را به اشتراک گذاشته باشند ، تماس بگیرد.

  "[آقای دونل باید] پیامی ارسال کند که عبارت آن طرفین موافقت می کنند که در سایتها/کانالهای توییتر ، یوتیوب ، Bandcamp و Soundcloud وی تصریح می کند که وی دارای اختیار قانونی برای در اختیار داشتن یا ارائه مطالب مربوط به موسیقی حوزه ها یا سرنوشت نیست و از هر کسی که قبلاً چنین دارایی هایی را بارگیری کرده است درخواست حذف آنها را می کند. آقای O \ 'Donnell از هر گونه اظهارنظر عمومی مستقیم یا غیر مستقیم در مورد این پست ها ، از جمله پاسخ به کسانی که در مورد مبنای چنین پست هایی درخواست می کنند ، خودداری می کند و اجازه می دهد پیام صحبت کند برای خودش. "

  لطفاً این موسیقی متن را خریداری کنید. این پول به صورتحساب های عظیم حقوقی من کمک می کند. متشکرم. https://t.co/YeEejHKCWy

  - Marty O \ 'Donnell (MartyTheElder) 4 ژوئن 2021

  O \' Donnell مأموریت بیشتری دارد تا هر چیزی را که از پست های Bootcamp خود به دست آورده ، هزینه های قانونی به بانجی پرداخت کند. ، و هزینه معاینه پزشکی قانونی. در مجموع ، او باید نزدیک به 100،000 دلار خرج کند. وکلای وی در مورد مبلغی که آن را "غیرمنطقی" می نامند ، مورد اعتراض قرار می دهند. با این حال ، او تمام ویدئوهای مربوط به YouTube خود ، Bandcamp و Soundcloud را حذف کرده است. او همچنین حساب توییتر خود را حذف کرد اما بعداً آن را بازیابی کرد. او در حال حاضر از پیروان خود می خواهد موسیقی متن گولم را بخرند تا بتواند هزینه های قانونی او را افزایش دهد (توییت بالا). با استناد به اینکه شرکت نمی تواند در مورد "دعاوی جاری "

  اظهار نظر کند

خبرهای دیگر از بازی