خبر

 • تک بورد - خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت

  خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
  26 روز و 16 ساعت قبل

  بخشی از آنچه منجر به نابودی زودهنگام بخش بازی و سرگرمی Stadia شد تعداد قابل توجه مشترکانی است که این پلتفرم از ماه نوامبر سال 2019 موفق به جمع آوری آن شده است. اگرچه گوگل شماره های رسمی ارسال نکرده است ، بلومبرگ به نقل از خودیها اعلام کرد که Stadia فروش کنترل کننده و کاربر فعال ماهانه را از دست داده است شمارش اهداف "توسط صدها هزار ". نرخ پایین فرزندخواندگی را می توان به نحوه بازاریابی و انتشار ای

  Stadia از فلسفه معمولی "شروع کوچک و ساختن" گوگل برای توسعه محصول پیروی نکرد. برخلاف سایر محصولات Google با چرخه های بتا طولانی ، مانند Gmail ، این محصول به عنوان یک سرویس کامل که برای از بین بردن کنسول ها آماده است به بازار عرضه شد. رئیس هاریسون ، استادیوم ، گفت: "آینده بازی" است. بلومبرگ و وایدر در صحبت با منابع ناشناس ، از جمله کارمندان سابق خانه توسعه که اکنون از کار افتاده است ، جزئیات مربوط به آنچه را که منجر به تعطیلی می شود ، کشف کردند.

  هریسون پیشکسوت بازی های کنسولی است ، به عنوان مدیر اجرایی هم در پلی استیشن و هم در ایکس باکس خدمت کرده است. در حالی که بسیاری از اعضای تیم Stadia می دانستند این پلتفرم آماده استفاده از بازی های کنسولی نیست ، هریسون منصرف نشد و "Stadia را به عنوان یک پلتفرم بازی سنتی و پر از زنگ و سوت قرار داد." "

  Take-Two اشتراوس زلنیک مدیر عامل شرکت گفت که گوگل با Stadia "بیش از حد وعده" داده است. زلنیک در ژوئن گذشته اظهار داشت: "راه اندازی Stadia به کندی انجام شده است." "من فکر می کنم در مورد آنچه که این فناوری می تواند ارائه دهد بیش از حد وعده داشت و در نتیجه ناامیدی مصرف کننده وجود داشت. "

  رویکرد کنسول مانند هریسون بر مدل کلی کسب و کار Stadia تأثیر گذاشت. به عنوان مثال ، به بسته کنترل کننده $ 130 Founder 'Edition نیاز داشت تا راهی برای ارائه پیش سفارش داشته باشد. سازندگان کنسول معمولاً برای چربی زدن دندانه های خطوط مونتاژ و ارسال محموله های اولیه محصول از درب ، از پیش فروش استفاده می کنند. این مورد در مورد Stadia لازم نبود زیرا تقریباً هر کنترل کننده ای با این سرویس کار می کند ، و دانگل های Chromecast از قبل به چرخه تولید خود رسیده بودند.

  مدل اشتراک همچنین باعث شد بسیاری از افراد معتقد باشند که این سرویس تقریباً مانند Netflix با یک تجربه همه جانبه با یک هزینه ماهانه کار می کند. همانطور که مشخص شد ، اشتراک فقط تعداد انگشت شماری از بازی ها را پوشش می دهد. پیشنهادات دیگر Stadia با هر عنوان 60 دلار ، ارزان تر از خرید عنوان در جای دیگر نیست. در نتیجه ، کاربران بالقوه چیزی برای پرداخت در بالای اشتراک نمی دیدند ، به ویژه هنگامی که برخی از عناوین مشابه را در کنسول ها یا رایانه شخصی دارند.

   https://techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت

  با این حال ، عدم علاقه کاربر تنها چیزی که باعث نگرانی SG&E می شود. کارمندان سابق و فعلی Stadia که با Wired صحبت می کردند اظهار داشتند که Google ممکن است از نظر رهبری و منابع برای اداره یک استودیوی بازی توانایی کافی نداشته باشد. "پس از ریختن ده ها میلیون دلار در دو استودیوی بازی ، Google نمی توانست روند خلاقانه و پیچیده ای را که برای ساخت بازی های ویدیویی با کالیبر بالا لازم است ، به ویژه با در نظر گرفتن تعداد اشتراک های غیر قابل توجه Stadia ، تحمل کند." کارمندان.

  گوگل پیش از این میلیون ها دلار صرف ترغیب توسعه دهندگان شخص ثالث برای انتشار بازی ها در Stadia کرده بود اما می دانست که برای جذب کاربران به سیستم عامل به محتوای انحصاری نیاز دارد. به گفته خودی ها ، این انگیزه برای ایجاد بازی ها به خاطر سیستم اصلی ترین مشکل بود. کارمندان اظهار داشتند که "" Google برای فروش بازی ها بودجه ای تأمین نمی کرد ؛ بلکه بودجه بازی های فروش Stadia را تأمین می کرد. "

  برای این منظور ، Stadia Games و سرگرمی را باز کرد ، تعداد زیادی کارگر و در طول مسیر بازی های Typhoon را جمع کنید. گوگل طراحان پیشکسوت را با وعده ایجاد فضای کار آرامتر بدون "بحران" و نگرانی از اخراج کارها ، فریب داد. همچنین این شرکت دامپزشک صنعت و بنیانگذار Ubisoft Toronto Jade Raymond را به عنوان رئیس بخش استخدام کرد ، بنابراین چه مشکلی ممکن است رخ دهد؟ ظاهراً موارد زیادی وجود دارد.

  https://techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک موفق را ندارد. استودیوی بازی

  برای اولین بار ، هدف Google این بود که انحصاری های AAA Stadia را آزاد کند ، اما استعداد موجود در ایجاد چنین محتوایی را به موقع برای راه اندازی ندارد.

  < p> "یکی از منابع خوش شانس که هنوز در Stadia مشغول به کار است ، گفت:" Google واقعاً یک تجارت مهندسی و فناوری است. " "ساخت محتوا - این به انواع نقش هایی که معمولاً در Google وجود ندارند نیاز دارد." بنابراین این شرکت شور و اشتیاق استخدام را آغاز کرد ، اما روند انتخاب آن دشوار بود و تصویب استخدام جدید تا 9 ماه طول کشید. این منابع اظهار داشتند که امیدوار بودند ظرف پنج سال حداقل 2000 کارمند استخدام کنند. این هدف پس از ساده سازی روند استخدام خود به یک ساختار بیشتر برای طراحان بازی و نه مهندسین نرم افزار ، قابل دستیابی شد.

  اما ، پس از پیوستن به این برنامه ، توسعه دهندگان با یک محیط کاری روبرو نبودند که برای تولید بازی مناسب نیست. به عنوان مثال ، سه منبع Wired تأیید کردند که Google ابزارهای مهم بازی را به دلایل "امنیت " رد کرده است. مانع دیگر اصرار گوگل برای قرار دادن ویژگی های Stadia بالاتر از ویژگی های گیم پلی بود.

  "برای مدت طولانی ، وظیفه بازی ها شامل مواردی برای حمایت از ذهنیت خاص Stadia بود ، بنابراین ، مانند استفاده از یکی از افراد داخلی گفت: " علی رغم تمایل به راه اندازی Stadia با انحصاری های شخص اول ، دیر رسیدن به بازی ، از بین بردن موانع توسعه و انتظارات غیرواقعی از زمان توسعه ، Google مجبور شد با این حقیقت سخت روبرو شود که هنگام ارائه چیز جدیدی برای ارائه نخواهد داشت. این سیستم عامل به غیر از عنوان مستقل Gylt شروع به کار کرد.

  به نظر نمی رسد این کسر تعهد Google برای توسعه محتوای اختصاصی داخلی را کاهش دهد. این استخدام را ادامه داد و در واقع یک استعداد مناسب و معقول را جمع کرده بود. با این حال ، اوضاع همه گیر در اوایل سال 2020 آغاز شد و تا آوریل ، Stadia اعلام کرد که توقف استخدام در این کشور وجود دارد. با گسترش همه گیر شدن بیماری تا سال 2021 ، این شرکت کاملاً از چگونگی افزایش هزینه های توسعه AAA آگاه شد و ناگهان چشم انداز انحصاری های داخلی بسیار کمتر شد.

خبرهای دیگر از بازی