خبر

 • تک بورد - خرید Nixxes سونی می تواند به درگاه های PC بیشتری در آینده اشاره کند

  خرید Nixxes سونی می تواند به درگاه های PC بیشتری در آینده اشاره کند
  27 روز و 13 ساعت قبل

  خرید استودیویی دوم این هفته برای سونی پیشنهاد می کند که از PlayStation گذشته باشید.
  اگرچه ممکن است در مورد Nixxes چیزی نشنیده باشید ، اما این توسعه دهنده در 20 سال گذشته پشت برخی از درگاه های رایانه شخصی و کنسول بوده است. امروز ، سونی اعلام کرد که استودیوی هلندی Nixxes عضو بعدی خانواده رو به رشد PlayStation Studios خواهد بود.

  اگر نام Nixxes برای اکثر گیمرها زنگ نمی زند ، دلیل آن این است که این استودیو در تاریخ بیش از 20 ساله خود هیچ پروژه اصلی ایجاد نکرده است. در عوض ، Nixxes در درجه اول در زمینه ایجاد انواع درگاه های رایانه شخصی و کنسول برای بازی ها از جمله Eidos Montreal و Crystal Dynamics (هر دو شرکت تابعه Square Enix اکنون) تخصص دارد.

  ReadingSony فهرست نسخه PC از Uncharted 4 در گزارش سرمایه گذاران این امر باعث می شود Nixxes یک خرید ویژه جذاب برای سونی باشد ، که طی سالهای اخیر تعداد انگشتان پا را به آرامی در فضای بازی PC فرو می برد. پس از Horizon: Zero Dawn سال گذشته به کامپیوتر وارد شد ، سونی در گزارش سالانه خود گفت که "به منظور ارتقا further رشد بیشتر در سودآوری ما ، عناوین اول شخص ما را به پلتفرم رایانه تحقیق خواهد کرد." سپس ، در ماه مه ، سونی Uncharted 4 را در بخش "برنامه های بیشتری برای انتشار PC" در گزارش سرمایه گذاران ، در کنار پورت رایانه شخصی اخیر PlayStation Days Gone ، ذکر کرد.

  رئیس استودیوی PlayStation Hermen Hulst در بیانیه ای به تمرکز بر انتقال Nixxes اشاره کرد و گفت: این استودیو "علاقه به بهبود بازی ها و ارائه بهترین تجربه ممکن برای گیمرها را دارد." یورجن کاتسمن ، بنیانگذار و مدیر ارشد شرکت Nixxes ، گفت که این استودیو "نمی تواند صبر کند تا به کار خود بپردازد و بسیار هیجان زده است که تخصص فنی و توسعه ما را به یک مرکز قدرت IP مانند استودیوی PlayStation می آورد."

  تبلیغات

  ادامه مطلب مایکروسافت Bethesda Softworks را در زمینه تغییر صنعت خریداری کرد [به روز شده] خرید دو استودیو در طی یک هفته برای سونی که آخرین خرید عمده توسعه دهنده آن استودیوی Spider-Man Insomniac با 229 میلیون دلار در سال 2019 بود ، بسیار غیر معمول است. صحبت با GQ انگلیس مجله در اوایل این هفته ، هالست گفت که سونی سعی نمی کند با بسیاری از خریدهای اخیر مایکروسافت در استودیو ، در یک مسابقه تسلیحاتی ادامه دهد.

  "هالست" به GQ گفت: "ما در مورد توسعه دهندگانی که معرفی می کنیم بسیار انتخاب شده ایم." "من همیشه به دنبال افرادی هستم که دارای ارزش های مشابه ، جاه طلبی های خلاقانه مشابه باشند و با تیم ما بسیار خوب کار کنند که بتوانیم بیشتر روی آنها سرمایه گذاری کنیم و به عنوان سازنده رشد کنیم. اینطور نیست که ما دور خودمان برویم و خرید تصادفی. آنها خریدهای بسیار بسیار هدفمندی از تیم ها هستند که ما آنها را به خوبی می شناسیم. "

  آیا به زودی خریدهای بیشتر استودیوی سونی انجام می شود؟ ناظران سونی مشاهده کردند که حساب توئیتر PlayStation Japan کسب Housemarque را با یک تصویر حاوی آرم Bluepoint Games ، معروف ترین نسخه بازسازی و بازسازی ، از جمله نسخه PS5 از Demon's Souls ، نشان داد. به نظر می رسد که خطایی بسیار عجیب ایجاد شده باشد مگر اینکه آن تصویر قبلاً در پوشه مدیر شبکه های اجتماعی نشسته باشد و منتظر علنی شدن اعلامیه باشد. و چه کسی می داند در آینده نزدیک چه موارد دیگری را می توان از آن پوشه مشاهده کرد ...

خبرهای دیگر از بازی کردن