خبر

 • تک بورد - خرده فروش کارت گرافیک Radeon RX 6600 را نشان می دهد ، کارت دیگری که احتمالاً نمی توانید خریداری کنید

  خرده فروش کارت گرافیک Radeon RX 6600 را نشان می دهد ، کارت دیگری که احتمالاً نمی توانید خریداری کنید
  28 روز و 15 ساعت قبل

  قیمت هنوز یک راز باقی مانده است ، اما انتظار می رود MSRP کمتر از 379 دلار RX 6600XT باشد.
  افرادی که امیدوارند کارت گرافیکی مقرون به صرفه ای دریافت کنند ، ممکن است به زودی یک مدل جدید دیگر نیز داشته باشند - یک لیست خرده فروش کشیده شده توسط GPU به نظر می رسد که سایت مشتاق VideoCardz وجود پردازنده گرافیکی AMD Radeon RX 6600 را تایید می کند. RX 6600 یک پردازنده گرافیکی متوسط ​​است که در سری AMD ز

  به خودی خود ، ما سهام زیادی در لیست خرده فروشان قرار نمی دهیم ، زیرا آنها می توانند به جای تأیید اینکه محصول خاصی در حال راه اندازی است ، جایگزین های احتمالی باشند. اما این کارت با جعبه آرت و عکس های کارت همراه بود ، که تأیید می کند که با 8 گیگابایت حافظه GDDR6 همراه خواهد بود و مانند RX 6600 XT ، در درجه اول به عنوان کارت 1080p به فروش می رسد. گفته می شود که پردازنده گرافیکی شامل 1792 پردازنده جریان AMD است ، در حالی که در RX 6600 XT 2.048 است ، در حالی که همان رابط حافظه 128 بیتی XT را حفظ می کند.

  Advertisement

  یک کانکتور برق 8 پین ، سه پورت DisplayPort و یک پورت HDMI منفرد نیز در عکس ها قابل مشاهده است و طول کوتاه کارت آن را به یکی از معدود پردازنده های گرافیکی مدرن مناسب برای ساخت رایانه های کوچک و کوچک تبدیل می کند. آنچه فهرست به ما نمی گوید هزینه GPU چقدر است. قیمت ذکر شده 589.90 یورو در حدود 690 دلار در دلار آمریکا است ، حداقل دو برابر بیشتر از آن چیزی که ما فکر می کنیم قیمت رسمی کارت ممکن است باشد.

  خواندن بیشتر

  بررسی AMD RX 6600XT: صدای غم انگیز ترومبون GPU "379 دلار" 2021

  هنگامی که RX 6600XT را در ماه آگوست بررسی کردیم ، بر اساس عملکرد متوسط ​​و MSRP نسبتاً زیاد ، تحت تأثیر قرار نگرفتیم. اما کمبود مداوم کارت گرافیک باعث شده است که "MSRP" حتی کمتر از حد معمول باشد ، و برای افرادی که در تلاش برای یافتن GPU برای تکمیل ساخت جدید یا ارتقاء یک کارت قدیمی هستند ، بهترین کارت گرافیکی که می توانید خریداری کنید ، همان است که در واقع می تواند پیدا کند RX 6600 صرف نظر از عملکرد آن ، تقریباً به صورت لحظه ای مانند سایر پردازنده های گرافیکی منتشر شده در سال 2021 فروخته می شود. و به نظر می رسد انویدیا هر دو کمی بیشتر از معمول به کارت های نسل قبلی خود توجه می کنند. در اوایل ماه جاری ، AMD یک به روزرسانی درایور را منتشر کرد که پشتیبانی از ویژگی Smart Access Memory را به کارت های قدیمی سری RX 5000 اضافه می کرد و باعث افزایش عملکرد کوچک اما قابل توجه در بسیاری از بازی ها برای هرکسی که دارای CPU و مادربرد منطقی مدرن بود ، می شود. و انویدیا به تازگی اعلام کرده است که 28 بازی دیگر از قابلیت ارتقاء چشمگیر DLSS خود استفاده خواهند کرد ، که باعث افزایش فریم در وضوح بالا با کمترین جزئیات و کیفیت می شود.

  فهرست بندی تصویر توسط VideoCardz

خبرهای دیگر از بازی