techbord.com خرده فروش انگلستان 3000 دلار برای Xbox Series X شارژ می کند

WTF ؟! Xbox Series X / S ، PS5 و RTX 3070/3080 همه موارد مشترک دارند: گرفتن آنها کابوسی بوده است ، رباتها بسیاری از واحدها را از بین می برند و پوسته پوستان آنها را (و پیش خریدها) را در eBay به فروش می رسانند نشانه گذاری های مسخره بالا. یکی از بزرگترین خرده فروشان الکتروتونیک در انگلیس با پرداخت بیش از 3000 دلار برای X X Series X رویکرد غیرمعمولی برای حل مسئله ربات در پیش گرفته است - اما آن چیزی که

Currys PC World در حال حاضر Xbox Series X را با قیمت 2،449 پوند (3،166 دلار) و Xbox Series S را با قیمت 2،249 پوند (2،908 دلار) لیست می کند که حتی بیشتر از گرانترین 2500 $ پیش فروش eBay است.

< p> البته این شرکت از ناامیدی گیمرها سود نمی برد. در صفحه سQالات متداول ، این توضیح می دهد که افرادی که پیش پرداخت و پرداخت 5 پوند را پرداخت کرده اند ، ایمیلی با یک کوپن 2،005 پوندی دریافت می کنند که می تواند فقط در برابر سفارشات X / S Xbox استفاده شود ، به این معنی که آنها دیگر برای پرداخت استاندارد MSRP.

https://techbord.com خرده فروش انگلستان با پرداخت 3000 دلار برای Xbox Series X

"از آنجا که تقاضا بسیار زیاد است و برای اطمینان از اولویت بندی پیش خرید شما ، ما هزینه اولیه Xbox را 2000 پوند افزایش داده ایم. اما نگران نباشید. این مقدار تغییر نمی کند شما پرداخت می کنید ، "شرکت توضیح می دهد." همچنین اشاره شده است که هر کسی که مایل است هزاران دلار برای X / S Xbox S پرداخت کند و بخواهد بدون کد آن را بخرد ، سفارش لغو می شود . علاوه بر این ، مشتریان باید تا نیمه شب 18 اکتبر از کدها استفاده کنند.

اگر بدانید مردم این کدهای پیش خرید را با قیمت حدود 190 دلار در eBay می فروشند ، جای تعجب ندارد. طبیعتاً خریداران هنوز باید مانده مانده را پرداخت کنند ، اما همه ممکن است این موضوع را درک نکنند. جالب اینجاست که Currys از همین سیستم برای پلی استیشن 5 استفاده نکرده است. دستگاه سونی اکنون فروخته شده است اما می تواند دوباره موجود شود.

با توجه به اینکه کوپن ها فقط به افرادی تعلق می گیرد که قبلاً سیستمی را سفارش داده اید - پیش سفارشات جدیدی در دسترس نیست - این احتمال وجود دارد كه كاری سیستم را به عنوان روشی برای متوقف كردن ربات هایی كه نمی توانند به صورت دستی كدهای کوپن را وارد كنند و چنین قیمت بالایی را نادیده بگیرند ، پیاده سازی كرده است.

خرده فروش انگلستان 3000 دلار برای Xbox Series X شارژ می کند
gaming/خرده-فروش-انگلستان-3000-دلار-برای-xbox-series-x-شارژ-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.