خبر

 • تک بورد - خالق Stardew Valley از پیکسل آرت پیگیری Haunted Chocolatier خبر می دهد

  خالق Stardew Valley از پیکسل آرت پیگیری Haunted Chocolatier خبر می دهد
  5 روز و 11 ساعت قبل

  ویدئوی مختصر فاقد هرگونه ظاهری در تاریخ انتشار است-اما این نمی تواند جلوی شیطنت ما را بگیرد.
  روز پنجشنبه ، اریک بارون ، خالق Stardew Valley ، یک ویدیوی تیزر دو دقیقه ای برای یک بازی کاملاً جدید تقریباً از هیچ جا منتشر کرد. بازی جدید با عنوان Haunted Chocolatier شباهت زیادی به Stardew Valley دارد ، به این معنی که این یک ادای احترام فوق العاده دوست داشتنی برای همه چیز SNES و Squaresoft است.

  به عنوان اولین بازی ویدیویی جدید Barone از زمان راه اندازی SV 2016 ، Haunted Chocolatier در حال حاضر هیچ گونه برآورد تاریخ انتشار ندارد. بارون اعتراف می کند که سیستم های گیم پلی آن هنوز نهایی نشده است - بیشتر به این دلیل که قبل از راه اندازی نهایی "به مفهوم خاصی از آنچه بازی است" وابسته نباشد. بارون برای جلوگیری از "وابستگی به مفهوم خاصی از آنچه بازی است" قبل از راه اندازی نهایی آن ، هنوز سیستم های گیم پلی Haunted Chocolatier را نهایی نکرده است. افشای HC در کنار سوالات متداول طولانی ، که سایت آن به دلیل علاقه فوری طرفداران به بازی جدید مورد انتقاد قرار گرفته است ، و روشن می کند که بازی حول محور "یک شکلات ساز در یک قلعه جن زده" می چرخد ​​که باید "مواد کمیاب جمع آوری کرده ، شکلات های خوشمزه درست کند." ، و آنها را در یک فروشگاه شکلات بفروشید. "

  شهد شیرین گیاهی شیرین. ConcernedApe LLC حملات دامنه دار به نظر می رسد که توسط یک مکان نما کنترل می شود. ConcernedApe LLC مواد اولیه به صورت رایگان ارائه نمی شود. به stabbin '، بازیکنان. ConcernedApe LLC پورتال جادویی به جنگل پر از مواد تشکیل دهنده. ConcernedApe LLC

  اگر برای شما عابر پیاده به نظر می رسد ، بدیهی است که به ادای احترام اعتیادآور Harvest Moon که Stardew Valley است ، توجه نکرده اید ، که میلیون ها نسخه در شش سال خود برای رایانه های شخصی و اکثر خانواده های کنسول فروخته است. (نسخه بازی رومیزی نیز وجود دارد.) بارون نیز مانند آن بازی پیشنهاد می کند که HC یک پروژه کاملاً خودساخته (برنامه نویسی ، هنر ، موسیقی ، و موارد دیگر) خواهد بود ، و تنها زمانی که بازی نهایی می شود و نیاز به کمک دارد ، از بیرون کمک می گیرد. ترجمه زبان و پورت ها به سکوهای دیگر. (از زمان انتشار مطبوعات ، بارون فقط متعهد به راه اندازی بر روی رایانه شخصی است و سایر اعلان های پلتفرم بعداً ارائه می شود.)

  تبلیغات

  اطلاعیه امروز روشن می کند که HC و SV به دلایل عمدی شبیه به هم هستند: آنها شبیه یکدیگر هستند از نظر مکانیکی کافی است تا در ژانر "بازی شهر" بارون که خود توصیف می کند جا بگیرد. اما HC جدیدتر بر سیستم های "action-RPG" تأکید می کند و تریلر نشان می دهد که در مناطق دورافتاده ای در خارج از شهر نبرد غوغا و درگیری وجود دارد که به طور بالقوه شبیه به SNES Secret of Mana است. این تیزر همچنین تعدادی از فعل و انفعالات NPC را نشان می دهد که به یک هدف بزرگتر از جمع آوری مواد اولیه و تهیه و فروش غذاها اشاره می کند. (اگرچه اگر این واقعا HC باشد ، ما هنوز هم گاز می گیریم.)

  این احتمالاً جایی است که شما شکلات خود را در بازی می فروشید. ConcernedApe LLC قدم زدن سریع در شهر نزدیک. بیایید با NPC صحبت کنیم. ConcernedApe LLC این بازی به هیچ وجه چندنفره نخواهد داشت ، اما از نظر این تریلر ، همچنان حاوی گفتگو و تعامل زیادی با سایر شخصیت ها خواهد بود. ConcernedApe LLC افشاگری امروز شامل تعداد زیادی فضای داخلی وحشتناک با رنگ بنفش و مکالمات زیبا با NPC ها است. ConcernedApe LLC هوم ، اگر می خواهید این امر مخفی بماند ، جت ، ما در Ars Technica یک خبر بد داریم. ConcernedApe LLC نکاتی درباره هدیه دادن. و آن زن خمیده در پایین کیست؟ ما هنوز نمی دانیم. ConcernedApe LLC

  صعود بارون از تاریکی بازی سازی به نماد مستقل محبوب در کتاب خون ، عرق و پیکسل سال 2017 به طور طولانی شرح داده شده است. در فصل اختصاص داده شده به بارون ، خبرنگار جیسون شرایر ، تعهد سرسختانه بارون را برای تصفیه بی پایان SV ، حتی پس از راه اندازی خرده فروشی ، مورد بررسی دقیق قرار می دهد. بارون امروز اعتراف می کند که هنوز توسعه SV را تمام نکرده است ، با وجود اینکه بازی هرگز هیچ به روزرسانی DLC پولی را در هیچ یک از پلتفرم های موجود آن دریافت نکرده است. او می افزاید که کار بر روی HC از چند وقت پیش در سال 2020 در طول "شبها و تعطیلات آخر هفته" ادامه داشته است. حتی عجیب تر ، او اعتراف می کند که این تنها مفهوم بازی نیست که او در ساعات فراغت خود با آن کار کرده است ، اگرچه او تخمین می زند که HC یکی او "اول تمام می کند."

  تریلر اعلامیه Haunted Chocolatier.

  فهرست بندی تصویر توسط ConcernedApe LLC

خبرهای دیگر از بازی