خبر

 • تک بورد - خالق Mortal Kombat: سری Xbox S می تواند محبوب بعدی مایکروسافت باشد

  خالق Mortal Kombat: سری Xbox S می تواند محبوب بعدی مایکروسافت باشد
  20 روز و 20 ساعت قبل

  مایکروسافت با اعلام تاریخ انتشار و قیمت کنسول های نسل بعدی خود از سونی جلو افتاد - Xbox Series X و Xbox Series S. در مورد مورد دوم ، که قدرت کمتری دارد و فاقد درایو دیسک است ، Mortal Kombat همکاری می کند خالق اد بون معتقد است که این امر به فروش بهتر این دو تبدیل خواهد شد.

  بر خلاف سونی ، که هر دو نسخه PS5 را در ماه ژوئن فاش کرد ، مایکروسافت در مورد کنسول بدون دیسک خود ساکت بود - بیشتر آنچه ما می دانستیم از منابعی مانند بسته بندی کنترل کننده است. این هفته هفته گذشته هنگامی که این شرکت قیمت 499 دلار Xbox Series X و Xbox Series S 299 $ را تأیید کرد ، هر دو در 10 نوامبر راه اندازی شدند.

  مایکروسافت Xbox Series S را به عنوان جایگزین ارزانتری برای آن قرار داده است. برادر بزرگ ، یکی که برای گیم پلی 1440p با سرعت 60 فریم در ثانیه با پشتیبانی تا 120 فریم در ثانیه طراحی شده است. همانطور که در مقایسه مشخصات ما مشاهده می کنید ، سری S با چهار ترافلاپ GPU قدرت دارد در حالی که سری X به 12.5 TFLOPS می رسد.

  با وجود قدرت کمتری ، قیمت 299 دلار در حال حاضر مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفت ، به ویژه آنهایی که کنسول نسل بعدی می خواهند اما آنقدرها نگران رزولوشن 4K نیستند یا تلویزیون UHD ندارند.

  شخصی که معتقد است فروش سری S بیشتر از این است خواهر و برادر گرانتر آن Ed Boon ، خالق مشترک Mortal Kombat است. او این کنسول را با آیفون های ارزان قیمت اپل - 11 و SE - مقایسه کرده که پرفروش ترین ها هستند. Boon در توئیت خود نوشت: "خط پایان بالا و قیمت مناسب = مایکروسافت به بازی آمد." سری S 299 دلاری Xbox به خوبی می تواند بهترین فروش در نسل بعدی Xbox باشد. خط پایان بالا و قابل دسترسی = مایکروسافت وارد صحنه شد.

  - Ed Boon (noobde) 14 سپتامبر 2020

  به نظر می رسد هیجان Boon درباره کنسول های نسل بعدی فقط به مایکروسافت محدود نمی شود ماشین آلات. وی اخیراً با تمجید از PS5 Sony ، خاطرنشان کرد که مردم تأثیری که SSD سفارشی آن در بازی خواهد گذاشت دست کم می گیرند. وی در ماه مه گفت: "ناگهان درهایی باز خواهد شد كه قبلاً امكان پذیر نبودند."

  سونی روز چهارشنبه آخرین پخش "ویترین پلی استیشن 5" را انجام می دهد كه امیدواریم از قیمت کنسول ها و تاریخ انتشار. گزارش شده است که یک مورد مهم برای شرکت بوده است ، که گزارش می شود پس از رونمایی X / S Xbox سری MSRP را کاهش می دهد.

خبرهای دیگر از بازی